Jump to content

Emperor


WS

Recommended Posts

Cekaj zasto ne bi bio metalac recimo?Mislim boli me kurac,ne odajem takav utisak na ulici ali na osnovu cega si ti to zakljucio?Jer ne podrzavam bend tako sto ne kupujem originale?Ili nesto trece?Onaj iz mordora je to konstatovao jer sam dosao u belim bermudama i crnoj majici i verovatno je mislio da cu da pitam za linkin park.U stvari pitao sam dal ima Throne Of Vampire-Where The Water Burns,skamenio se jer nikad nije cuo za taj bend.

Zanima me samo tvoje misljenje o tome,nije nista zlonamerno da ne bi pocela opet prepirka zbog gluposti.

 

Ma, salim se, i ja tako izgledam, pitaj ljude.

A to sto se tice originala, donekle se slazem sa Kozeljnikom u nekim stvarima. Mislim da ne moze album da se dozivi u potpunosti ako ga ne slusas sa originala + sto je to vid podrske bendu. Zamisli da niko ne kupuje diskove, da svi svlace muziku sa neta. Bendovi ne bi mogli da postoje, bar ne oni tipa Creadle, Emperor, vec samo oni one man bedroom projekti. Sta mislis, otkud njima pare za budzenu produkciju, experimente u studiju...? I ako me bend vec toliko raduje svojom muzikom, ja mogu da im uzvratim sa kurcevih 1000 kinti. Druga je stvar sto su diskovi kod nas preskupi. Nemoj da me kapiras kao Rogosica, da smatram da je neko retard sto ne kupuje diskove, kapiram situaciju u zemlji i sve, ali nekad nesto moze da se kupi.Moji omiljeni bendovi - King / Fate, Morbidi i Emperor. Imam skoro cele diskografije na originalima od njih. I tako sam ih ja bar na neki nacin podrzao.

I pocelo je da me nervira jos kad vidim ovde na nasim forumima price "bend se prodao". Za cije pare se prodao kad 95% ljudi ne kupuje diskove? Prodao se za vreme utroseno za svlacenje albuma sa neta? Ma ajde bre...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate aj' daj naziv tog snimka pa da probam da ga nadjem na netu. To jos nisam video!

:pivopije:

 

meni je to otislo kada mi je riknuo hard, ali na svu srecu video sam da ima ortak, tako da cu pokupiti to od njega, jedino sto ces sa morati malo strpeti, posto sad svi imaju frku oko ispita...

 

kad budem pokupio, bacicu ga na rapidguz :pivopije: koliko se secam, nije vise od 20mb

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, salim se, i ja tako izgledam, pitaj ljude.

A to sto se tice originala, donekle se slazem sa Kozeljnikom u nekim stvarima. Mislim da ne moze album da se dozivi u potpunosti ako ga ne slusas sa originala + sto je to vid podrske bendu. Zamisli da niko ne kupuje diskove, da svi svlace muziku sa neta. Bendovi ne bi mogli da postoje, bar ne oni tipa Creadle, Emperor, vec samo oni one man bedroom projekti. Sta mislis, otkud njima pare za budzenu produkciju, experimente u studiju...? I ako me bend vec toliko raduje svojom muzikom, ja mogu da im uzvratim sa kurcevih 1000 kinti. Druga je stvar sto su diskovi kod nas preskupi. Nemoj da me kapiras kao Rogosica, da smatram da je neko retard sto ne kupuje diskove, kapiram situaciju u zemlji i sve, ali nekad nesto moze da se kupi.Moji omiljeni bendovi - King / Fate, Morbidi i Emperor. Imam skoro cele diskografije na originalima od njih. I tako sam ih ja bar na neki nacin podrzao.

I pocelo je da me nervira jos kad vidim ovde na nasim forumima price "bend se prodao". Za cije pare se prodao kad 95% ljudi ne kupuje diskove? Prodao se za vreme utroseno za svlacenje albuma sa neta? Ma ajde bre...

 

Slazem se donekle sa tobom ali mislim da on NEMA pravo da nekoga gleda ispod sebe jer ne kupuje originale.Onda ja treba da smatram nekoga ispod sebe jer ne voli sta ja volim(neko ne voli pse i on je automatski debil plus to moram da mu napomenem).

Nikad to ne bi rekao nekome,ali u ovoj situaciji sam osetio potrebu da se branim.Lik ne vidi dalje od crne boje,lanaca i black metala.Pa zasto bi ga onda slusao kako mi prosipa pamet a pritom ne zna da sabere 2 i 2.Mogao je to da zadrzi za sebe,ali ne hteo je da ispadne pametan.

Inace nije mi praksa da kupujem originale,uglavnom dobijem po neki ali opet nemam ja vremena to da slusam.Jednostavno takav sam.Ima svakakvih ljudi.Neko ce da ti kaze da si debil jer bacas pare na to a neko ce ti reci da si debil zato sto ne kupujes originale...

Edited by Kgb Terrier

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нити имам навику/потребу да купујем оригинале нити гледам да је створим.

У земљи где су примања таква каква су нема ми много смисла куповати оригинале, једноставно.

Ради је ћу за сома динара купити мајицу/панталоне/кошуљу/чарапе/клопу/шта-год.

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je to otislo kada mi je riknuo hard, ali na svu srecu video sam da ima ortak, tako da cu pokupiti to od njega, jedino sto ces sa morati malo strpeti, posto sad svi imaju frku oko ispita...

 

kad budem pokupio, bacicu ga na rapidguz :pivopije: koliko se secam, nije vise od 20mb

Thanx Man!

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сад слушам Prometheus - The Discipline of Fire & Demise и ово је дефинитивно један од најбољих метал албума икада.

Можда (можда...) и мој black metal no. 1.

 

Мислим да је ово најбоља музика коју је Ihsahn направио, до сада иако ми је фантастичан и Peccatum - Lost in Reverie али стварно, стварно фантастичан.

Share this post


Link to post
Share on other sites

po meni njihovo najbolje izdanje je "Emperial Live Ceremony" iz sledecih razloga:

 

- Live!

- Dobra produkcija!

- Hitovi!

- Odlican koncert!

 

 

zamerka:

 

- Traje previse kratko!

- previse pesama sa IX Equilibrium ... mislim izbor pesama je odlican, ali cini mi se kao da je malo prezasiceno ... trebali su ubaciti jos koju pesmu sa drugih albuma, recimo "Cosmic Keys To My Creations & Times" bi bila kao od "boga" dana :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сад слушам Prometheus - The Discipline of Fire & Demise и ово је дефинитивно један од најбољих метал албума икада.

Можда (можда...) и мој black metal no. 1.

 

Мислим да је ово најбоља музика коју је Ihsahn направио, до сада иако ми је фантастичан и Peccatum - Lost in Reverie али стварно, стварно фантастичан.

 

Najbolji Emperor album..ne moze da me pokrene kao Nightside ili Anthems, ali je muzicki i tekstualno daleko ispred.

Edited by shin-boyan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сад слушам Prometheus - The Discipline of Fire & Demise и ово је дефинитивно један од најбољих метал албума икада.

Можда (можда...) и мој black metal no. 1.

Ja taj album nikako ne mogu da svarim :no: mnogo mi los.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, јеби га ...

После тог албума сам почео да метал гледам другачијим очима, некако;

он је, на свој начин, исфилтрирао гомилу бендова и након тога сам једноставно одустао од неких врста метала.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego sta.Hvala sto si nas se setio :)

 

Najbolji Emperor album..ne moze da me pokrene kao Nightside ili Anthems, ali je muzicki i tekstualno daleko ispred.

 

Sazrevali su kao muzicari i to je rezultiralo kada je izasao Prometheus.Ipak,meni je ubedljivo najbolji In The Nightside Eclipse,svidja mi se sve u vezi tog albuma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...