Jump to content

Tvangeste


MissionVao

Recommended Posts

"neki jevtini black" ko sto neko rece smile.gifsmile.gif salim se. Ovaj, pa ima tu svega i svacega- zenskih neznih vokala, muski promukli growl koji se jedva razaznaje, gitare jos manje. Bubnjevi se najvise cuju. Atmosfera je dobra, onako tuzna na momente (ko Rekvijem) kad muzika uspori, samo bubnjevi i neki hor, ubaci se gitara jos tuznija... Ovaj nisu sve pesme takve. Klavijature su odlicne (sto ih ne pojacase :x ) Moj zalkjucak-losa produkcija. Ako su tako sami hteli "zbog atmosfere", mislim da bi bilo bolje drugacije al nema veze. Imam Damnation of Regiomontum i Firestorm. E ovja gore navedeni opis vazi za Damnation... Firestorm ima sve dobro kao i on ali nema njegove mane! Dobra produkcija, dinamicniji je, sve je kvalitetnije uradjeno. I vokal je poboljsan. Na momente se ubaci neki duvacki instrument sa nekom baroknom (ako se ne varam) temom. Inace ima i violina. Zaista album TREBA posedovati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovi Rusi su ludi 100%

Gledao sam spot From The Nameless Oracle i mnogo dobro!!!

Imam samo Damnation In Regiomontum i album ima super mracnu atmosferu.Ovaj drugi nisam cuo pa ne mogu da komentarisem.

Kaljingrad.Gde li je to u p.m? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovi Rusi su ludi 100%

Gledao sam spot From The Nameless Oracle i mnogo dobro!!!

Imam samo Damnation In Regiomontum i album ima super mracnu atmosferu.Ovaj drugi nisam cuo pa ne mogu da komentarisem.

Kaljingrad.Gde li je to u p.m? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

gledaj da nabavis Firestorm, ODUSEVICES SE! biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se sa ovim bendom prvo odusevljavao a sad me vec malo smara...

Firestorm je dosta dobar album cak i za Ruse biggrin.gif

Inace kojane ne znam cime si se odusevio u spotu posto ja dok sam ga gledao, smejao sam se ko ne normalan... em glup spot, em glavni vokal je tako smesan da sam u momentu mislio da oni ustvari parodiraju black smile.gif

A da imam sva tri albuma... ali Firestorm je najbolji definitivno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se sa ovim bendom prvo odusevljavao a sad me vec malo smara...

Firestorm je dosta dobar album cak i za Ruse biggrin.gif

Inace kojane ne znam cime si se odusevio u spotu posto ja dok sam ga gledao, smejao sam se ko ne normalan... em glup spot, em glavni vokal je tako smesan da sam u momentu mislio da oni ustvari parodiraju black smile.gif

A da imam sva tri albuma... ali Firestorm je najbolji definitivno!

kakav je taj 3. koji imas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam Damnation samo, steta sto nisam chuo firestorm...

 

Spot jeste pomalo smeshan, ali svejedno bar je show uzivo verovatno dobar (sa onim likovima sto se machuju, pale krst itd),

 

Inache klavijaturistkinja i bassista imaju jos jedan Gothic bend, koji se zove - DIS PATER. http://www.dis-pater.com

 

Chatovao sam sa njihovim vokalom/gitaristom/menadzerom/webdizajnerom preko ICQa , pa mi je rekao za to. Inache imaju jos jedan spot od nekih 60-ak MB na sajtu.

 

A to machevanje je namerno ubaceno u spot jer im je to bila reklama za Wacken

 

:mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi album sam nabavio pre vise od godinu dana i jos mi nije dosadio... Na Valgalderu pise da je novi album mnogo bolji. Moram ga nabaviti. Ono sto me strasno nervira na prvom albumu je ritam masina, prema kojoj imam strasnu averziju. Nadam se da su je izbacili iz benda pre snimanja drugog albuma. biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

prvi album jeste ritam mašina pa čak se i Miron (vokal/git) žali na nju... jebiga ne znam nekog ko je ikad ostao ravnodušan prema tome :roll: ko je gledao spot sigurno je vidio da nemaju bubnjara - niej u spotu već samo u onim isječcima sa koncerata (to je session live bubnjar)

za "Firestorm" su dobili bubnjara, koji pošteno piči, a produkcija je na super nivou... nemaju više ugovor sa Valgalder, već za neku japansku izdavačku kuću, ali nemaju nikakvih para ni od jednog albuma (žalosno zaista)... trebaju da nastupaju na 10ak festivala, a bubnjar nema bubnjeve, gitarista nema gitare...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 5 months later...

Da vam prenesem utisak mog pajtosa iz benda :

 

... " U bato mnogo ludo , neznam , ali strasno bre ... "

Maclstorm De Saprofitus

 

biggrin.gif I stha vishe da pricamo ? Sve je receno . Oni su ludi 10000000000000000000000000000000000000000000.00 %

... josh uvek ne mogu da poverujem da nemaju instrumente ...

Boze gospode pomiluj ... Hhahahahhahahahhahahhahhahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 11 months later...

Nisam rekao u potpunosti !!! Da kopiraju Cradle rekao bih to a to znaci svirati istu muziku 100% bez ikakve razlike !!! Medjutim Tvangeste podseca ali u nekim delovima pesama i ne u svim pesmama !!! Mene cak asocira i na Graveworm ...

i mene bas podsecaju na graveworm... ali u svakom slucaju, muzika je vise nego fantasticna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam rekao u potpunosti !!! Da kopiraju Cradle rekao bih to a to znaci svirati istu muziku 100% bez ikakve razlike !!! Medjutim Tvangeste podseca ali u nekim delovima pesama i ne u svim pesmama !!! Mene cak asocira i na Graveworm ...

i mene bas podsecaju na graveworm... ali u svakom slucaju, muzika je vise nego fantasticna.

Slazem se !!! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...