Jump to content

Tony Martin


Eternal Flame

Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uz Dia jedan od mojih omiljenih pevača u metalu uopšte. Pa, pokušajte samo da zamislite "The Eternal Idol", "Headless Cross" ili "TYR" sa Ozijem. To ne bi funkcionisalo, a ovako su ispali stravično dobri albumi.

Nažalost, nisam nikako čuo "Cross Purposes" niti "Forbidden" da kažem nešto i o njima, ali kombinacija Iomi-Martin je bila jebeno dobra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uz Dia jedan od mojih omiljenih pevača u metalu uopšte. Pa, pokušajte samo da zamislite "The Eternal Idol", "Headless Cross" ili "TYR" sa Ozijem. To ne bi funkcionisalo, a ovako su ispali stravično dobri albumi.

Nažalost, nisam nikako čuo "Cross Purposes" niti "Forbidden" da kežem nešto i o njima, ali kombinacija Iomi-Martin je bila jebeno dobra.

 

 

 

Oba albuma koja nisi cuo su odlicna, imam live cross purposes sa Tony Martinom zaprepastio bi se kad bi cuo kako je otpevao:sabbath bloody sabbath, children of the grave, into the void, wizard, paranoid, iron man i druge pesme iz ozzy-eve ere nije ih totalno iskopirao vec im je dao neku dodatnu melodiu jebeno odlicno veruj mi. Nije ni cudno sto ga je ozzy mrzeo. Mada je dobro takode otpevao time machine iz dio-ovog repertoara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uz Dia jedan od mojih omiljenih pevača u metalu uopšte. Pa, pokušajte samo da zamislite "The Eternal Idol", "Headless Cross" ili "TYR" sa Ozijem. To ne bi funkcionisalo, a ovako su ispali stravično dobri albumi.

Nažalost, nisam nikako čuo "Cross Purposes" niti "Forbidden" da kežem nešto i o njima, ali kombinacija Iomi-Martin je bila jebeno dobra.

 

 

 

Oba albuma koja nisi cuo su odlicna, imam live cross purposes sa Tony Martinom zaprepastio bi se kad bi cuo kako je otpevao:sabbath bloody sabbath, children of the grave, into the void, wizard, paranoid, iron man i druge pesme iz ozzy-eve ere nije ih totalno iskopirao vec im je dao neku dodatnu melodiu jebeno odlicno veruj mi. Nije ni cudno sto ga je ozzy mrzeo. Mada je dobro takode otpevao time machine iz dio-ovog repertoara.

Brate tony martin je car.pravi pevac za sabbath.Jos mi samo kazi de si nabavio cross purposses live? Jos mi samo taj sabbathov live fali pa sve albume imam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate tony martin je car.pravi pevac za sabbath.Jos mi samo kazi de si nabavio cross purposses live? Jos mi samo taj sabbathov live fali pa sve albume imam

 

 

 

 

 

Ne znam stvarno odavno sam uzeo disk mislim da mi je jedan ortak dao pre mnogo mnogo godina. Ali imam njegove projekte sa drugim ljudima koji su takode odlicni koji su novijeg datuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije ni cudno sto ga je ozzy mrzeo. Mada je dobro takode otpevao time machine iz dio-ovog repertoara.

Zar jeste? Ja ne znam za to!

 

 

 

 

E pa sad znas ozzy i njegova zena su bukvalno izgurali Tony-a iz benda posle forbidden albuma jer je ozzy prvo hteo da se vrati u bend pa nije pa opet jeste pa nije i onda je nastao onaj reunion.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa sad znas ozzy i njegova zena su bukvalno izgurali Tony-a iz benda posle forbidden albuma jer je ozzy prvo hteo da se vrati u bend pa nije pa opet jeste pa nije i onda je nastao onaj reunion.

Koji je, uzgred budi rečeno, bio teško sranje i samo jedna gadna mamipara poput reoformljenja Sex Pistolsa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa sad znas ozzy i njegova zena su bukvalno izgurali Tony-a iz benda posle forbidden albuma jer je ozzy prvo hteo da se vrati u bend pa nije pa opet jeste pa nije i onda je nastao onaj reunion.

Koji je, uzgred budi rečeno, bio teško sranje i samo jedna gadna mamipara poput reoformljenja Sex Pistolsa!

 

 

E bas tako nisu izbacili nista osim best of-a i otisli na neku mini turneju, uzeli malo para za dvd i nista vise bezveze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, nemoj tako. Bilo je - koliko - dve nove pesme na toj kompilaciji. Čisto da bi je fanovi kupili.

NJESRA!!!!

Kad ljudi počnu tako da proćerdavaju slavu i poverenje fanova. Pitam se samo hoće li Sabbath ikada uspeti da potroše kredit? Verovatno ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, nemoj tako. Bilo je - koliko - dve nove pesme na toj kompilaciji. Čisto da bi je fanovi kupili.

NJESRA!!!!

Kad ljudi počnu tako da proćerdavaju slavu i poverenje fanova. Pitam se samo hoće li Sabbath ikada uspeti da potroše kredit? Verovatno ne.

 

 

Upravu si kao sto vidis vec 7 godina neizbacuju album mozda je tako i bolje jer nebi okrnjili taj kredit koji pominjes bolje se povuci na vreme nego unistavati ono sto su postigli jer ipak ovi ljudi slozices se polako prelaze u legendu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Možda su jednostavno uvideli koliko je loša pesma bila "Psycho Man", pa su rešili samo da prave reunion koncerte i zgrću lovu na taj način jer su svi ti koncerti uvek rasprodati. A čika Ozzy će nastaviti da nam ređa albume koji su sasvim solidni. Žao mi je samo zbog oba Tonija: i Ajomija i Martina što se njihova saradnja ne nastavlja jer su uradili fenomenalne stvari.

Eto, na reizdanju albuma "Headless Cross", "TYR" i "Eternal Idol" nema slike nijednog muzičara koji je radio albume. Samo Ajomi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 10 months later...

Uz Dia jedan od mojih omiljenih pevača u metalu uopšte. Nažalost, nisam nikako čuo "Cross Purposes" niti "Forbidden" da kažem nešto i o njima, ali kombinacija Iomi-Martin je bila jebeno dobra.

 

I meni je uz Dia, jedan od najomiljenijih. Cross Purposes je mnogo dobar biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Tony sprema trilogiju albuma koji će biti u totalnom heavy fazonu.

Njegov sajt je otvoren već neko vreme evo vam link ako ga neko nezna

 

http://www.tonymartin.net/

 

Nabavio sam neke bootlege i retke koncete sa Tony-em i njegovom impretacijom Dio & Ozzy pesama mislim da bi se mnogi smrzli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...