Jump to content

Nokturnal Mortum


Frankenchrist

Recommended Posts

Ma neka je sad brooka ispala od navodnog full-lengtha pod nazivom Weltanschauung,za koji je kao najava bio Taste Of Victory,a TOV pochinje pesmom Wel...,iliti Mirrovozzrenie,iliti World View...Taj novi album kao ima samo 3 pesme reche mi chovek,a TOV ima 4(?!),hmmm,e sad ne znam kakva je to sprdnja,zajebana situacija biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma neka je sad brooka ispala od navodnog full-lengtha pod nazivom Weltanschauung,za koji je kao najava bio Taste Of Victory,a TOV pochinje pesmom Wel...,iliti Mirrovozzrenie,iliti World View...Taj novi album kao ima samo 3 pesme reche mi chovek,a TOV ima 4(?!),hmmm,e sad ne znam kakva je to sprdnja,zajebana situacija biggrin.gif

Weltanschauung je izdanje koje najavljuje TOV i po pravilu je rezervisano samo za novinare, fanzinase, metal kriticare, izdavacke kuce i slicno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Hmmmmmm,neko mi je rekao da neko drugi koga taj neko poznaje ima snimak uzhivo,dobiJo od nekog lika,iz Rusije valjda,ili tako neshto,prebacheno s kameritze,hmmmm,hmmmmm...Hmmmmm...A to bih bash voleo da vidim icon_frown.gif

Ne moze imati snimak jer

Za ono 1997 kazu da je bio u Ukraini

1999 godine je konzert bio otkazan

Na ovaj sad je prije koncerta upala hrpa policije i jebala nam mater. Okruzili su teritoriju na stotinjak metara okolo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nisu to jedina tri koncerta koje su oni odrzali. icon_smile.gif

Inace cuo sam da NM stvarno vredi videti uzivo, da stvarno mocno zvuce i imaju dobar performans, ne mogu da sudim koliko je to tacno jer ih nisam video live, ali ipak bi voleo kad bi postojao makar neki snimak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nisu to jedina tri koncerta koje su oni odrzali. icon_smile.gif

Inace cuo sam da NM stvarno vredi videti uzivo, da stvarno mocno zvuce i imaju dobar performans, ne mogu da sudim koliko je to tacno jer ih nisam video live, ali ipak bi voleo kad bi postojao makar neki snimak.

Prijatelji su mi bili na puno njihovih koncerata u Ukraini i kazu da je super. Mislis da se od toga osijecam bolje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Sto neko ne dovde NM u Srbiju??Ja evo mogu da vas spojims a njima narvno nekog koga zanima da im organizuje koncert kod nas u Srbiji.Moj odlican prijatelj svira sa Egunijem ili Knjazom Vargotom kako ga vi zovete, pa ne vidim sto ih neko ne bi doveo da sviraju kod nas.

Postoje snimici NM na video i na DVD samo treba naci pravkog coveka ko ih ima biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Eeeeee,to je problem...Javi se,oooo,ti koji imash snimak uzhivo biggrin.gif A verujem da bi doshli u Srbiju...Stvarno,niko ih nije zvao...Nikada nisam chuo makar glasine da tje dotji...A bilo bi bash lepo od njih...Ma za Slavonic brotherhood sve,dotji tje oni biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

То би требало бити одлично, само што је вероватно много кеша. Иначе, зна ли неко да ли је на том издању песма Тhe New Era Od Swords?

 

 

 

A bre kakvo razocarenje je ovaj poslednj album"Twilightfall".Kakva je ono muzika,kakav je ono vokal!?Najlosiji Nokturnal mortum album i to posle onakvog albuma. 

 

По мени солидан и слушљив албум.Мислим да је овај нови стил НМ много добар, а и стари није запостављен. Можда зато што није блек метал? icon_wink.gif

Edited by Stribog

Share this post


Link to post
Share on other sites

То би требало бити одлично, само што је вероватно много кеша. Иначе, зна ли неко да ли је на том издању песма Тhe New Era Od Swords?

The New Era Of Swords je osma pesma na albumu od ukupno 14 pola pesama su kao neki instrumentali introi a pola su pesme koje malo duze traju. Album je za mene veoma slusljiv i dobar. Nisam slusao ranije radove, a ovaj sam samo par puta pustio, ali za moj ukus je odlicno. Budzena produkcija, odlicna pagan atmosfera, mnostvo nekih instrumenata, frula, cega sve ne .... za ljubitelje melodicnijeg pagan zvuka bice odlicno .. za Goxyja ... ne verujem ... Goxy, kao sto rekoh svrni s diskom ako budes u kraju da srezemo ono sto nismo prosli put pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...