Jump to content

Nokturnal Mortum


Frankenchrist

Recommended Posts

ma jok,zasto mislis ? icon_confused.gif

 

Ма зајебавам се, видим да више волиш чист блек... "Goat Horns" је много добар, ту се слажемо.

 

 

Ovaj zadnji je narodnjak.

 

И зар није закон? Никоме мало трад. фолка није шкодило...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

.. za Goxyja ... ne verujem ... Goxy, kao sto rekoh svrni s diskom ako budes u kraju da srezemo ono sto nismo prosli put pivopije.gif

Bre Soli stalno me nesto prozivas u vezi te melodike.Volim ja pagan black i bendove:nokturnal mortum,gontyna kry,dub buk iiii...nista vise,mozda sam i zaboravio neki.

Mozda navratim u petak,ali nista sigurno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

NAJBOLJI SLOVENSKI NS BLACK >>> icon_rockdevil.gif

 

 

 

Tvorac naš Svarog, ovako kaza ocu Oru: Stvoreni ste vi rukama mojim i sinovi ste tvorca i kao takvi deca moja, a Dajbog će biti otac vaš. NJemu budite poslušni i što vam on kaže tako činite i tako radite. I bićete narod veliki, pobedićete sve rodove tuđe koji iz kamena snagu crpu i čuda tvore-kola bez konja i druga čudesa mimo

Share this post


Link to post
Share on other sites

s obzirom da se bolje od nehrista nije moglo,niti ce moci, ovo nije lose

jedina veca zamerka je vokal i nedostatak agresivnosti predhodnog

Po meni,pametno su uradili sto su krenuli novim putem.Kao sto si rekao,od Nechrista bolje ne moze.Mada mi se vise svidja predhodni stil,ne mogu poreci da je ovaj album dobar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Promenio sam misljenje i o Twilightfall albumu. Jeste da je produkcija na tom albumu ocajna i na prvo slusanje mi se zbog toga nije svidelo ali onda sam opet pazljivo odsluso i shvatio da i taj album je sasvim solidan

Crying of Ukraine je stvar na razini Nechrista (ako ćemo uzet Nechrist kao mjerilo kvalitete)

 

Inače, genijalan bend, ponajbolje što majka Ukrajina može izroditi, uz Temnozor ponajbolji slavenski ns bend. Jel valja Weltanschaung?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Promenio sam misljenje i o Twilightfall albumu. Jeste da je produkcija na tom albumu ocajna i na prvo slusanje mi se zbog toga nije svidelo ali onda sam opet pazljivo odsluso i shvatio da i taj album je sasvim solidan

Kako se misljenje promeni za sat vremena, to je cudo jedno icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Super bend pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...