Jump to content

Therion


Kakashi

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

E, pa, ne znam koliko su Goth bend... Imaju dodirnih tacaka sa ovim pravcom, ali njih je tesko definisati, jos kada se uzme u obzir kroz koje su sve faze prolazili... Masu ih volim, i sa njima sam prakticno i pocela da slusam Metal... Oni su ustvari jedan od razloga zasto sam i pocela da ga slusam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vlad Posted on 15. 11. 2005, 00:30

  Šteta što otkazaše koncert u Zagrebu! A ja se baš bio naložio! Čak smo Laki i ja neku šemu ganjali, ali na kraju šipak! Valjda će dolaziti jednog lijepog dana! I da, album Sirius B me je totalno iznenadio-ubija! 

 

 

U kom smislu? icon_confused.gif

ubija koliko je dobar ili ubija koliko je sranje? icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Therion ne zna da napravi los album.

Pa za sada ne... mene iskreno brine to sto sad odjednom prave zaokret ka growl-u koji treba da dominira na novom albumu... sticem utisak kao da im izdavacka kuca to namece, jer se zna da je vreme operskih vokala proslo i da su sve manje popularni u Evropi... icon_da.gif

Mada opet povratak death korenima ne bi bio los icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

U kom smislu? icon_confused.gif

ubija koliko je dobar ili ubija koliko je sranje? icon_confused.gif

Pa reče ti belgarat dobro! Zaista puno gotivim Therion i smatram da su trenutno možda i jedini bend na svom polju koji od onakve jednostavnosti koju svaka budala može skinuti za 5 minuta mogu napraviti onakvo ludilo i posebnost! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

vlad Posted on 18. 11. 2005, 00:55

 

Pa reče ti belgarat dobro! Zaista puno gotivim Therion i smatram da su trenutno možda i jedini bend na svom polju koji od onakve jednostavnosti koju svaka budala može skinuti za 5 minuta mogu napraviti onakvo ludilo i posebnost! 

 

 

 

icon_da.gificon_da.gificon_da.gifpivopije.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlakse ih je definisati kao Sympho Metal, ali opet, treba imati u vidu njihove korijene (Death Metal). Ja sam u jednom postu rekla da u nisu Goth, ali IMAJU DODIRNIH TACAKA.

Oni su ustvari avangarda, tako nesto, taj trip...

Bilo kako bilo, THERION je jedan od meni najdrazih bendova, i jedan or razloga zasto slusam Metal. ( ovo sam vec rekla)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene nesto zabole koja su vrsta...sta vama smeta...meni su oni sympho, al nek stoje tu gde stoje....sha vas briga, niste ih vi tu postavili i time niste vi neznalice vec onaj ko je postavio!Dakle sto se growl vokala tice,, nadam se da ih nece biti previse, ali kao na lemuria / sirius b je sasvim prihvatljivo, mozda cak i vise od toga, jer je therionu i growl apsolutna keva!!! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar je bitno na kojoj je temi?

Mislio si vjerovatno na "forum". Bitno je, jer svaku stvar treba postaviti na pravo mjesto, pa tako i Therion na "Avantguarde Metal" icon_biggrin.gif No, ako je vecina da ostane tema na ovaj podforum, nema problema, postujem takvu odluku, bez obzira sto se s tim ne bih slozio icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...