Jump to content

Queensryche


Recommended Posts

E a meni ladno fali drugi deo Live Evolutiona... Ide donekle i samo iseceno. Na div-x-u. Tacnije fale stvari sa Mindcrimea i ne znam sta jos. Jel mozda to ima neko? Znam da ti imas ali si predaleko icon_wink.gif

Treba Piletu Mercury-ju biggrin.gif da režem Dokken i Ratt (jos ostao jedan deo koncerta od Ratt da se skine) pa mogu i tebi da dodam taj drugi deo (tj kod mene je to drugi disk, ne znam od koje pesme ti fali). Ovo ostalo imaš I guess.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E a meni ladno fali drugi deo Live Evolutiona... Ide donekle i samo iseceno. Na div-x-u. Tacnije fale stvari sa Mindcrimea i ne znam sta jos. Jel mozda to ima neko? Znam da ti imas ali si predaleko icon_wink.gif

Nabavicu taj video bootleg iz japana uskoro na dvd-u...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba Piletu Mercury-ju biggrin.gif da režem Dokken i Ratt (jos ostao jedan deo koncerta od Ratt da se skine) pa mogu i tebi da dodam taj drugi deo (tj kod mene je to drugi disk, ne znam od koje pesme ti fali). Ovo ostalo imaš I guess.

Odlicno. Ma da, samo drugi disk. Unapred zahvalan. 233.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sokirala me jedna činjenica za koju sam nedavno saznao, a to je da su dana 5.09. 1991. Queensryche svirali u Zagrebu u klubu Kulušić.

Ne mogu vjerovati da su Queensi bili u Zagrebu..

Bio tko?

Can't believe icon_surprised.gif

Je si ti siguran?

Mislim,nikad nisam cuo niotkog da je nekad spomenuo da su Queensryche bili u Zagrebu ( ph34r.gif )...a kamoli da je bio na tom koncertu musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sokirala me jedna činjenica za koju sam nedavno saznao, a to je da su dana 5.09. 1991. Queensryche svirali u Zagrebu u klubu Kulušić.

Ne mogu vjerovati da su Queensi bili u Zagrebu..

Bio tko?

NEMA SANSE. U TO VREME JE RAT NA PODRUCJU HRVATSKE UVELIKO BESNEO.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali nije u Zagrebu...

 

EDIT:Mada,bez obzira sto nije u Zagrebu,tesko je poverovati da se neko usudio da u toj situaciji docede neki strani bend.

 

@Pavao:Imas li informaciju dal' su svirali tada (ako su svirali) sami ili sa predgrupama (i kojim)?

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

NEMA SANSE. U TO VREME JE RAT NA PODRUCJU HRVATSKE UVELIKO BESNEO.

Ja nešto kontam, možda, ipak.

 

To je bila Monstera of Rock turneja 1991, AC/DC, Metallica, Motley, Queensryche, i bili su planirani BG i ZG, a onda otkazani, pa je moguće da su ovi odradili nešto na svoju ruku onako sa strane, kao što su radili Motley i Black Crowes, pošto recimo imam plakat za njemački dio te turneje i od 6 upisanih koncerata, na dva stoji zvjezdica - "Ohne Motley Crue und Black Crowes"...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nešto kontam, možda, ipak.

A ja nesto kontam da su oni stavili datum, pa posle zaboravili skinuti, i tako je ostalo. Sumnjam, jer bi bio bar jedan novinski clanak kojeg bi se bar jedan covek u drzavi secao. Nikad nisam cuo slicnu pricu, a cuo sam raznorazne - tipa otkazivanje King Diamond koncerta negde pocetkom 1990. u Sloveniji, pa je King tada bacio prokletstvo na Jugoslaviju zbog toga sto su ga vratili sa granice, nakon cega je poceo rat. Spooky icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...