Jump to content

Good Eye Closed


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Bend je smor,gitarista je jedan obični naloženik,a uz to je i smrad najgore vrste(na pretprošloj gitarijadi u Zaječaru nije htio posuditi gitaru gitarist benda RISERS(sa Sokoca(REPUBLIKA SRPSKA)-preko 600km od Zaječara,a ljudi su i putne troškove sami platili)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

najlepsi deo tog metal maratona u barutani... GEC zavrsavaju neku smor pesmu, publika stoji, jedva ceka da se zavrshi...

 

pesma stane, eventualno 2/3 lika iz publike lupe dlanom o dlan, ostali blenu...

 

bubnjar ustane i kaze: "Sta?? Samo toliko?!?!?!"

 

kako sam se smejao... pao sam na beton smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif ... posle me je neko gadjao flashom :x ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

\"]najlepsi deo tog metal maratona u barutani... GEC zavrsavaju neku smor pesmu, publika stoji, jedva ceka da se zavrshi...  

 

pesma stane, eventualno 2/3 lika iz publike lupe dlanom o dlan, ostali blenu...

 

bubnjar ustane i kaze: \"Sta?? Samo toliko?!?!?!\"

 

kako sam se smejao... pao sam na beton smile.gif  :)  :)  :) ... posle me je neko gadjao flashom :x ...

 

 

hehe zato sam se ja za vreme nastupa GEC zajebavao "po napolju" :mrgreen: jer sam ih vec cuo pre toga u KST. Inache oni ne sviraju metal, tako da ne znam zasto o njima ovde pricamo? Jedino sto ih guraju zajedno sa metal grupama na svirke. Mislim da bi i ioni sami rekli da ne sviraju metal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"]najlepsi deo tog metal maratona u barutani... GEC zavrsavaju neku smor pesmu, publika stoji, jedva ceka da se zavrshi...

 

pesma stane, eventualno 2/3 lika iz publike lupe dlanom o dlan, ostali blenu...

 

bubnjar ustane i kaze: "Sta?? Samo toliko?!?!?!"

 

kako sam se smejao... pao sam na beton smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif ... posle me je neko gadjao flashom :x ...

 

 

hehe zato sam se ja za vreme nastupa GEC zajebavao "po napolju" :mrgreen: jer sam ih vec cuo pre toga u KST. Inache oni ne sviraju metal, tako da ne znam zasto o njima ovde pricamo? Jedino sto ih guraju zajedno sa metal grupama na svirke. Mislim da bi i ioni sami rekli da ne sviraju metal.

 

ma dobro... na greshkama se uci smile.gif ... sledeci put me nece iznenaditi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ljudi! Oni nikako ne sviraju metal, shto naravno uoshte nije od presudnog znachaja za njihov kvalitet u celini. Sve je manje bendova koji bi se mogli usko deklarisati u odredjen pravac "rokanja" shto takodje nije loshe. U njihovom sluchaju svestranost dolazi do izrazaja shto opet daje neshto posebno celom fazonu benda. Nijedan dobar muzichar nece reci da slusha i pravi muziku u jednom pravcu. Odlika dobrih muzichara je da prepoznaju kvalitet u svakom pravcu muzike. Mislim da su GEC sasvim OK i da pored meshanja stilova njihov zvuk nikada nije postao neumesan.

 

A za gitarijadu, niko nece da se zapita zashto je gitarista RISERS-a doshao na gitarijadu bez gitare. I zashto bi mu on dao gitaru od 1500DM da se ovaj izdrkava na njoj. Pa pun je svet takvih nazovi muzichara koji nonshalantno na nastupe dolaze bez kablova, palica pa i gitara. I niko nece da se zapita da li je GEC-u neko platio putne troshkove i da li im je neko dao po sendvich u Zajecharu.

 

Nemojte da pljujete bez razloga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 8 months later...

Ljudi! Oni nikako ne sviraju metal, shto naravno uoshte nije od presudnog znachaja za njihov kvalitet u celini. Sve je manje bendova koji bi se mogli usko deklarisati u odredjen pravac "rokanja" shto takodje nije loshe. U njihovom sluchaju svestranost dolazi do izrazaja shto opet daje neshto posebno celom fazonu benda. Nijedan dobar muzichar nece reci da slusha i pravi muziku u jednom pravcu. Odlika dobrih muzichara je da prepoznaju kvalitet u svakom pravcu muzike. Mislim da su GEC sasvim OK i da pored meshanja stilova njihov zvuk nikada nije postao neumesan.

 

A za gitarijadu, niko nece da se zapita zashto je gitarista RISERS-a doshao na gitarijadu bez gitare. I zashto bi mu on dao gitaru od 1500DM da se ovaj izdrkava na njoj. Pa pun je svet takvih nazovi muzichara koji nonshalantno na nastupe dolaze bez kablova, palica pa i gitara. I niko nece da se zapita da li je GEC-u neko platio putne troshkove i da li im je neko dao po sendvich u Zajecharu.

 

Nemojte da pljujete bez razloga.

Ja se u potpunosti slažem sa tobom i imaš prava za sve što si rekao!!!!

Očigledno je da se ova deca danas apsolutno ne razumeju u muziku!!!!

Ovi ljudi definitivno znaju šta rade i koliko rade....

Izdali su album i promocija je odlično prošla!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja sam provalio da ih ocigledno neko gura, jer toliko sviraju a opet mi se cini da nisu daleko dogurali, a i interesovanje je nikakvo (sto pokazuje i ovaj forum)... po meni zvuce kvalitetno, gitarista sa onom gitarom proizvodi neke zaista cudne zvuke, a uvek okrene ledja tako da ne vidim sta radi biggrin.gif ... e sad, posto ljudi izgledaju dosta fensi (sto neko rece kao dizelasi) verovatno ih mnogi ne podnose bas zbog toga... ali odelo ne cini... ma znate vec....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...

Ne znam oni su mi onako kako da kazem,ma uopste mi se ne svidjaju,a slusajte ovo pre jedno 2-3 godine Boske(bubanj) je svirao u jednom tezga bendu (jebiga treba da se zaradi neka kinta) i tako sam ja slucajno tu nabasao u klub gde su oni svirali i doticni mi je dao da poslusam njihov demo(mozda sam mu licio na lika koji slusa nesto tako) i ja sam cak imao tada vokmen kod sebe i reko daj da vidim sta je to.Na prvo slusanje nije bilo" lose"?!Elem posle jedno 2 godine bio sam na nekim svirkama gde su oni svirali i tako ti ja odpozdravim Bosketu a on kao da me ne prepoznaje,objasnim ja njemu da sam ja onaj kome je on dao kasetu da slusa bla bla.......Mozda gresim ali da li mu je to neka "SLAVA" udarila u glavu ili sta to bi ja stvarno ne znadoh.Ustvari kad bolje razmislim ko sam ja da bi se on meni javljao ali ja s kojim god cuveko pricam par puta pa bare mu se javim

Sve u svemu mozda i nisu toliko losi kao bend(mislim na album) ali me ni se licno to ne svidja,ali mislim da ljudi treba da sviraju sta oni osecaju a ne da slusaju neke koji su tu samo da kritikuju a nikad do sada nisu radili ono sto rade ljudi koje kritikuju

Izvinite sto je ovako dugacko ko ima strpljenja neka cita

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...