Jump to content

Ill Niño


Recommended Posts

da, stvarno su jedni od boljih. iznenadila sam se koliko uživo fantastično zvuče. i ako su komercijala, baš su dobri. nijedan bend nije tako uklopio svoje etno elemente (u njihovom slučaju latino delove). nisu oni čist nu, to i christian kaže, tu ima svega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

MFKR je izdat u 2000 primeraka, ja sam ti najveci fan ovog albuma!!! Platili su celokupan projekat oko 19000 dolara, i prsli grdne pare, ali je to zato najbolji album ikada.

 

@ 4, Slusam Metallicu do black albuma i posle black albuma, al' black album preskacem, jer je sr*nje. Nisam tr00, nego mrzim produkciju, trendove, i nacin pisanja pesama od kada je ona narkomancina KOBEJN usrao osamdesete - najjacu deceniju u istoriji.

 

I ill nino je bas krs uzivo, Christian falsira k'o azdaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O, da, Metallica ima i te kaku energiju musik20.gif

 

ali moraš da shvatiš da to nisu iste energije. drugačije je kad slušaš metallicu a drugačije kad pustiš neku veselu nu pesmicu i skakućeš. ne znam kako da ti objasnoim drugačije towerdeath.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa i ja sam slušam nu od osmog razreda, pa šta? ali slušam i ostele vrste metala. jednostavno moraš shvatiti da nu ima neku svoju priču i ne možeš ga omalovažavati samo zato što ne liči na megadeth i ne cepa solaže po 5 mina.

 

namerno ti to radim mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

TI TO RADIS NAMERNO!!! NAMERNO, KAZEM VAM JA!!! TOWERDETH, NEMA A!!! NEMA!!! ZAR NISI UCILA J*BENO NEPOSTOJANO A SKOLI, E PA NE POSTOJI A!!! TOWERDETH!!! icon_mad.gificon_smile.gif

 

Kao da ja nisam proveo 5 godina zivota slusajuci nu metal.

I bar jos toliko proucavajuci gramaticke trikove... icon_spava.gif

 

H stim vlada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne omalovazavam nu-metal kao zanr. H stim vlada? Bolje sviraj sa tri basa nego da bezveze stimujes gitaru. Ali kada upalis Headbangers Ball, pa kad krene nu, povraca mi se koliko su losi bendovi. Naravno tu su uvek Nino, Korn, RATM, ostali pa cak i Fred Durst - covek s puno talenta koji namerno tera ljude da ga mrze, bas kao ja. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

TI TO RADIS NAMERNO!!! NAMERNO, KAZEM VAM JA!!! TOWERDETH, NEMA A!!! NEMA!!! ZAR NISI UCILA J*BENO NEPOSTOJANO A SKOLI, E PA NE POSTOJI A!!! TOWERDETH!!!  icon_mad.gif  icon_smile.gif

 

Kao da ja nisam proveo 5 godina zivota slusajuci nu metal.

www.towerdeath.co.sr icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Kao veliki fan Megadeth-a i NU metala:

Megadeth slusam zbog textova i zvuka gitare

NU metal je mnogo dobar za skakanje, veseo je (Ill nino) ili drkacki (Slipknot), svejedno ili te uveseljava ili ti prazni negativnu energiju, svejedno se dobro iskaces... uz Megadeth ne mozes tako da se gubis, nema takvu vrstu energije...

Edited by niking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...