Jump to content

Ill Niño


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ja samo da toplo preporučim svima koji su u mogućnosti da skinu novi spot What You Deserve (imate ga na njihovom oficijalnom sajtu). Spot je klasika (podseća na This times 4 real), ima neku priču i radnju, oni su se fizički dosta promenili (na bolje) i sazreli, itd, itd, meni se lično spot jako sviđa. Mada bih možda pre uradila spot za Everything beautiful ili My pleasant torture ali dobro...

Elem,poenta, nabavite spot!

Share this post


Link to post
Share on other sites

zezam se nisam jos cuo ovaj treci ali kapiram da mora da bude bolji od confessiona jer mi je taj mahom sranje....

Ne mogu da verujem da je nekom taj album sranje... icon_confused.gif

Daj neki dooobaaaar argument, molim te, zašto je sranje... (a da to ne budu ''glupi'' tekstovi, to već očekujem)...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

argument?! sta ce ti jebeni argument da je album sranje?! ja kad slusam muziku ne analiziram posebno komponente pesme kako bih na kraju izukao srednju ocenu i zakljucio da li je album dobar ili nije! u tome je stvar sa muzikom - dovoljno je da slusas i mozes da znas da li je nesto sranje ili nije... a taj album je sranje.

Ne mogu da verujem da je nekom taj album sranje... 

da, zamisli.... strasno icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e pa ja imam neke glasove u glavi, i njima verujem vise nego tebi... a oni mi govore da sam ja gospodar svemira stoga je moje misljenje > tvoje misljenje

 

a ja kazem confession = sranje

Što ne reče, pardon, ne rekoste ranije, gospodaru...? mhihi.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

natasha nemoj da pizdis ali revolucion je 111100000000puta bolji od confessiona...mislim stvarno mi zvuci traljavo....mozda je subjektivno tvoje misljenje.......no dobro ni ja ne dopustam da mi ljudi pljuju neke albume koji mi znace nesto u odredjenom periodu zivota tako ono respect tebi kad mozes da slusas!npr...kada su svi zivi pljuvali untouchables ja sam ga voleo bespogovorno isto kao i sad biggrin.gif

Edited by belgarat

Share this post


Link to post
Share on other sites

natasha nemoj da pizdis ali revolucion je 111100000000puta bolji od confessiona...mislim stvarno mi zvuci traljavo....mozda je subjektivno tvoje misljenje.......no dobro ni ja ne dopustam da mi ljudi pljuju neke albume koji mi znace nesto u odredjenom periodu zivota tako ono respect tebi kad mozes da slusas!npr...kada su svi zivi pljuvali untouchables ja sam ga voleo bespogovorno isto kao i sad biggrin.gif

Ne pizdim. Meni je Ill Nino pored Lostprophetsa i Korna jedan od omiljenih nu bendova i prosto mi je nepojmljivo da neko kaže da je neki njihov album/pesma sranje. Verovatno zato što sam subjektivna ali dobro...

Ovo je demokratska zemlja tako da svako može da kaže šta želi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne pizdim. Meni je Ill Nino pored Lostprophetsa i Korna jedan od omiljenih nu bendova i prosto mi je nepojmljivo da neko kaže da je neki njihov album/pesma sranje. Verovatno zato što sam subjektivna ali dobro...

Ovo je demokratska zemlja tako da svako može da kaže šta želi

opet kazem do jaja...apsolutno podrzavam... biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...