Jump to content

Ill Niño


Recommended Posts

  • 1 month later...

Pa naravcno da je EXTRA! Iskreno, ja ne znam koji im je album los. Sem mozda one pesme All I ask for sa novog. Ona mi je malo smor. Ali Confession je prvi album koji sam cula od njih i uvek ce mi biti special one icon_redface.gif

Ma Ill Nino=najbolji bend

Share this post


Link to post
Share on other sites

zak: pa ne znam da li si pratio njih od ranije ali njihovi prvi photo sešni se razlikuju ko dupe i glava od ovog poslednjeg. Zrelije se oblače. Ozbiljnije nekako. Vidi se da nisu klinci više.

.....osećam da sam dala glupo i smešno objašnjenje...jel da? ph34r.gif

***

Ali kad je Ill Nino u pitanju mogu da argumentujem do sutra

Share this post


Link to post
Share on other sites

............ Zrelije se oblače. Ozbiljnije nekako. Vidi se da nisu klinci više..........

-------------------------------------------

Ali kad je Ill Nino u pitanju mogu da argumentujem do sutra

kakva gomila baljezgarija pukeface.gif

 

kakvi bre klinci icon_rolleyes.gif

 

Cristian Machado - 1974.

Dave Chavarri - 1967.

Jardel Paisante - 1977.

Roger Vasquez - 1972.

Marc Rizzo - 1977.

Lazaro Pina - bez trenutne informacije

 

prvi album 2001.

 

ako izuzmemo basistu (koji je sigurno slicnih godina) njihov prosek je u vreme prvog albuma bio 27.6 godina!!! bas su bili klinci, a ti ih bas savrseno argumentujes.... yea, right! laugh.giflaugh.giflaugh.gif

Edited by dr NIK@

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta bi rekli slayer fanovi na to mhihi.gif

Da, najbolji bend u nu metalu. Kao što je Slayer najbolji u thrash metalu, Emperor u blacku itd. To ne možeš da uporedjujes. Brate što si zatucan tako? Kakve veze ima to što neko voli više bendova različite vrste? I sad si ti troo baja pa me prozivaš. Boli me dupe. Ja slušam šta mi se svidi i slušam to zbog sebe a ne da bi mi ti rekao da sam troo. Tako da: odjebi od mene, ja nisam dovoljno „iskrena“ da bi pričao sa mnom.

Što se Nina tiče, thanks, nisam znala kad je Chris rodjen. Trazila sam ko luda ali nisam znala. Opet me nisi skapirao. Mislila sam na to „klinci“ u formi: i ja sam bila klinka pre 5 god a klinka sam i sad sa 20. Razlika je u tome što sam samo sad malo sazrela pa ne nosim više majce sa obrnutim krstovima po gradu i ne šminkam se u crno već se prilično normalno i „ne obeleženo“ oblačim. Tako isto i oni. Više ne nose skejterke i trenerke već furaju fensi cipelice, zrelije majce&košulje i sl. Pa pogledaj samo kako je Dave izgledao pre a kako sad. Covek je skinuo one sarene dredove, ošišao se. Totalno novi fazon, ozbiljniji. Ja ko da pričam turski pa me ne razumeš...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Meni su bili strava do ovog poslednjeg albuma, One Nation Underground. Do njega sam ih skroz gotivio...

Kad se samo setim sa koliko sam nestrpljenja chekao da izadje Revolution/Revolucion, a sada se plashim i da preslusham ovaj. Kad sam video spot za What you deserve, moram da kazem da sam se malo razocarao. One striptizete i "lezbo" scena su bash bljak, ali shta da se radi.

Revolution/Revolucion je njihov vrh, a meni lichno je najdraza pesma Rumba icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva je to laz da je Slayer najbolji u thrashu? HAHAHA!!!

Bend sa pevacem koji ne zna da peva i gitaristom koji je gay, od koga cak i ja bolje sviram, a proziva Davea koji je tehnicki savrseniji od svih njih zajedno...

 

Ill Nino je bio moj potpis godinama... Do sise je prvi album, ostalo je shit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teško da je Slayer najbolji u Thrash... To je samo navikano...

 

Destruction je bolji bar x2, Tankard isto, Sodom takođe, Kreator da nema onog "Renewal" albuma bi bio perfektan...

 

I naravno jebeni Testament...

Edited by <Ph@NtoMinTHeMirRoR>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...