Jump to content

Ill Niño


Recommended Posts

pa dobro, totalno kontam kako nekome moze da bude sranje... pogotovo ako mu je prvi ok... meni licno je confessions omiljeni, a ovaj novi mi je ok, ne predobar, ali nije mi ni sranje... Iskreno mislim da me je kupio upravo sa this is war, kada sam ga prvi put cuo...

 

jbg, najvise slusam nino zbog ovog rokaca od bubnjara... stvarno mozes da skidas iskusne fore od njega...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma daj... nemoj ti Slave da me razocharavash.... Ill Nino je blago recheno smeshan bend (bili su ok dok su bili prosecan nu metal bend sa shpanskim zezancijama... chitaj, prvi album... nesto s drugog...)

 

...a ovo sad... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ... pa kako je This Is War mogla da te kupi, pobogu B.!!!??... Ta stvar je ocajnicki pokusaj da se priblize novim stremljenjima koja su poplavila NU metal... --> dakle, nwoham-u i matal core-u....

 

Ubacili onaj na silu sklepani ''opaki MJETAL'' riff sa pishtanjem (machine-head ripp-off !!) i duplu bas na pochetak i kraj... plus onaj bedni pokushaj sream-a na kraju!!! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ... (Cela ta stvar sa njima toliko je prozaichna i irrelevantna...)

 

 

U zivotu ne bih trosila vreme na komentarisanje ovoga.... ali Boki brate, nemoj TI da padas na this-is-who-gives-a-fuck-war or whatever, pa zajedno smo slushali Devina prosle nedelje, Srbineee!!! icon_cool.gif

 

 

aj, respect, bro... pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

analiza ill nino albuma icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

 

...ill nino je bend koji koristi najjeftinije moguce metal fore za dopadanje sto sirem auditorijumu. I to radi prilicno dobro (ko god da to zapravo radi, predpostavljem producenti...). I to je to. Kraj svake price. Bolji bend od njih je Linkin Park koji uspeva jos dopadljivije pesme da napravi i proda jos vise albuma (citaj - ZARADI VISE PARA!).

 

dakle, svi albumi su identicni! Samo sto izlaze u razlicitim godinama, kad su razlicite stvari trenutno popularne u metalu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma daj... nemoj ti Slave da me razocharavash.... Ill Nino je blago recheno smeshan bend (bili su ok dok su bili prosecan nu metal bend sa shpanskim zezancijama... chitaj, prvi album... nesto s drugog...)

 

...a ovo sad... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ... pa kako je This Is War mogla da te kupi, pobogu B.!!!??... Ta stvar je ocajnicki pokusaj da se priblize novim stremljenjima koja su poplavila NU metal... --> dakle, nwoham-u i matal core-u....

 

Ubacili onaj na silu sklepani ''opaki MJETAL'' riff sa pishtanjem (machine-head ripp-off !!) i duplu bas na pochetak i kraj... plus onaj bedni pokushaj sream-a na kraju!!! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ... (Cela ta stvar sa njima toliko je prozaichna i irrelevantna...)

 

 

U zivotu ne bih trosila vreme na komentarisanje ovoga.... ali Boki brate, nemoj TI da padas na this-is-who-gives-a-fuck-war or whatever, pa zajedno smo slushali Devina prosle nedelje, Srbineee!!! icon_cool.gif

 

 

aj, respect, bro... pivopije.gif

Pazi, realno potpuno se slazem sa vecinom stvari koju si rekla, ali jbg. kada cujes takvo drkanje u onoj kristal produkciji stvarno moze da zazvuci dobro...

 

Uostalom svako ima NEKI svoj los trip... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

 

UVEK DEVIN!!! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
...ill nino je bend koji koristi najjeftinije moguce metal fore za dopadanje sto sirem auditorijumu. I to radi prilicno dobro (ko god da to zapravo radi, predpostavljem producenti...). I to je to. Kraj svake price. Bolji bend od njih je Linkin Park koji uspeva jos dopadljivije pesme da napravi i proda jos vise albuma (citaj - ZARADI VISE PARA!).

proslo je dosta vremena al sam osetio potrebu da odgovorim...

 

 

Tako je radjen samo poslednji album, i to jeste ocigledno. Ima par pesama koje lice na raniji Ill Nino, par koje lice na metalcore, jedna koja lici na hc, i par bas rock pesmica za mainstream publiku

 

Ali prva dva albuma zvuce veoma kompaktno i zvuce kao albumi benda koji radi svoju stvar.

 

To sto je neki bend komercijalan ne znaci da se prodao, neki ljudi jednostavno vole pristupacnu muziku.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ono.... jeste. ONU je zbirka odlicnih pesama, ali pisan je na gorepomenut nacin.

 

sto meni btw ne smeta, neki bendovi postavljaju trendove, i svaka im cast zbog toga. Ill Nino nije takav bend. Medjutim bendovi koji postave neki trend, obicno se kasnije istog drze kao vezani, i nisu sposobni da evoluiraju i menjaju zvuk, pa posle par albuma postanu dosadni.

 

Ill Nino se ne drze nijednog specijalnog trenda, ali zato nisu ni ograniceni ni jednom trendom. Oni zadrzavaju svoje prepoznatljive elemente (Christianove clean deonice, spanske gitare...) a opet ubacuju razlicite elemente drugih pravaca u svoju muziku (metalcore, hc) sto ih cini interesantnijim za slusanje. Koliko god oni bili irelevantni za metal scenu, prave odlicne pesme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zak brate ako ill nino postavlja trendove odoh da se ubijem.

 

osim te fore sto su (wow) prvi spojili nu metal sa spanskim gitarama niceg originalnog nema u njihovoj muzici, postavljanje trenda je itekako prejaka rec za bend kao sto je ill nino...

 

 

Koliko god oni bili irelevantni za metal scenu, prave odlicne pesme.

primio k znanju da ne moras ovo da ponavaljas u odgovoru.

 

natasha u redu je, mislim da niko ovde ne sumnja u tvoju ljubav prema njima

znamo svi ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...