Jump to content

Immortal & Abbath


Frankenchrist

Recommended Posts

Znaci kad bi dosli..kakva bi to paljevina bila..

Vec sad kad pomislim da gledam Immortal uzivo osetim srce kako mi preskace..

u to jos kad bi bilo icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Al ne znam mislim da je mnogo slaba sansa da se to ikad desi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su oni pored Mayhema najlegendarniji black bend, uz Darkthrone i Emperor takodje, ali jedno kad slusam Immortal bukvalno osetim kao neki mraz oko sebe. Sto se tice spotova, oni se zajebavaju tokom citave karijere, pa pogledajte samo te kovanice u naslovima pesama...koma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma koji qrac At the Heart of winter ili Sons of Northern Darkness..sve su to dobri albumi, da se razumemo, ali Diabolical Fullmoon Mysticism je pravi necro grim tr00 black..pocevsi od produkcije i pesama pa do vokala.

Poslusajte samo Cryptic Winterstorms..aarrghh!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Horgh je svirao na poslednja cetiri albuma tako da nije svirao on na toj pesmi icon_smile.gif.

 

Inache super vest, ali sto kaze franja, valjda necje zajebati stvar.

icon_smile.gif

 

Voleo bi da ih vidim uzivo, ali ne slusa mi se bas jos jedan Sons Of Northern Darkness, ili jos gore njegova bleda kopija. Ovo sto su uradili zakljucno sa tim albumom je jednostavno vrhunac koji su mogli da dostignu, i ne bi voleo da se razocaram u neki njihov album, jer su jedini bend koji me stvarno nikada nije razocarao vec samo sve vise odusevljavao svojim izdanjima. Sve u svemu, ne mogu da kazem da se nesto preterano radujem tom ponovnom okupljanju, iako to mozda znaci da cu ih videti uzivo, skeptican sam zbog novih stvari, i ne zelim da ih ljudi pljuju zbog toga, kao sto su neki radili kad je izasao SOND.

Napisah ono sto me mrzelo da napisem sinoc hehe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma koji qrac At the Heart of winter ili Sons of Northern Darkness..sve su to dobri albumi, da se razumemo, ali Diabolical Fullmoon Mysticism je pravi necro grim tr00 black..pocevsi od produkcije i pesama pa do vokala.

Poslusajte samo Cryptic Winterstorms..aarrghh!!

Ko je spominjao SOTND?

 

Meni je jednostavno najbolji At...a i tu ipak ima promena tempa. Osim njega jos mi je dosta omiljen Battles ali ipak brzo smori sto ne menjaju ritam, jebaga. Ne, ja ne msili da je album sto mu je losija produkcija time veci necro kvlt. Volim da se cuje sta neko svira icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kazes da se ovde ne cuje sta sviraju?

bolje se cuje nego na Battles npr.

Produkcija na prvom albumu nije losija, jednostavno gitare imaju taj zvuk koji se meni svidja a Abbathov vokal na prvom albumu je po meni ubedljivo najbolji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, da tu si u pravu. Glas mi se mnogo vise svidja na ranijim albumima. Ne kazem, svidjaju se meni i rani albumi, ali mislim da je bend muzicki dostigao vrhunac na At the heart of winter...

Ja se slazem sa covekom. Tehnicki oni su ovde dostigli vrhunac. Moj omiljeni album icon_rockdevil.gif

Diabolical Fullmoon mi je isto majka od albuma ali ipak At The Heart mi je prvi album koji sam cuo od njih tako da sam ih preko njega zavoleo pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...