Jump to content

Drowning Pool


Recommended Posts

  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Razliciti ukusi... ja mislim da je drugi (novi) vokal bas bolji, i da ima bolji glas! I deluje agresivnije, i ceo zvuk mi je nekako drugciji sa njim...

Zvuk jeste drugaciji mada cisto sumnjam da je to zbog njega, a da je agresivniji bas i ne bi rekao...ma ko da je i bitno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvuk jeste drugaciji mada cisto sumnjam da je to zbog njega, a da je agresivniji bas i ne bi rekao...ma ko da je i bitno...

Ma ovom se i vide zubi kada se kezi i rezi! icon_uhoh.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

Mislim, na kraju nije bitno, nego onako, bilo mi dosadno tada na forumu, pa reko da malo budzim postove... ph34r.gificon_da.gificon_biggrin.gificon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E video sam step up.... pesma- nista oko cega se vredi uzbudjivati

A spot je pozeraj za medalju!!!---lici mi na 'revolving door' od crazy town-a icon_mrgreen.gif

I ko je onaj lik sto peva-- nesto kod nega mi izgleda potpuno pogresno..

Slazem se u potpunosti!Sta je bre sa tim covekom?

Stari vokal je bio simpaticniji i opusteniji lik.Na sta oni sad ciljaju?Imaju problema jer mozda nisu ubedjeni u kvalitet albuma,pa prave fensi sexy spot ne bi li se bolje prodavao!Sve u svemu,vec vidjeno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se u potpunosti!Sta je bre sa tim covekom?

Stari vokal je bio simpaticniji i opusteniji lik.Na sta oni sad ciljaju?Imaju problema jer mozda nisu ubedjeni u kvalitet albuma,pa prave fensi sexy spot ne bi li se bolje prodavao!Sve u svemu,vec vidjeno!

a 'bodies' nije fensi sexi spot ?!?! znaci decko ti stvarno imas problema sa muzikom... idi gaji krompir... icon_mrtav.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si,cika Deftonerrr,stvarno neki izvitoperen lik!Ako je tebi ono sexy....nemam komentar!

Moguce da postoji neka druga verzija...

Sto se tice krompira,sto da ne...to je bas jedna korisna biljka!!!

Ukusi su razliciti... znas.. icon_wink.gif

Eto, recimo, i meni je ono romanticno, ne bas sexy... ja vise volim celave... icon_wink.gificon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

New Drowning Pool Singer Revealed

The new singer is none other than Ryan McCombs former lead singer of Soil!

 

Message from Ryan

"When I walked away from music to be with my family nearly a year ago, my wife told me that if I ever got the chance to do it again with good people like CJ, Stevie and Mike she would want me to do it. She could always hear in my voice the love and respect that I have for them by the way I would speak of them. Those close to me have wished for a long time that I would get the opportunity to once again do what I love to do, create music, with people I love being around and in an environment that I could stand to breath in.

 

Ja sam u šoku!!!! Ovo je stara vest prilično ali sam tek sad saznala. Drowning Pool nikad mi nije bio nešto a ne verujem ni da će puno dobiti ali će Soil mnogo da izgubi i više neće biti isti icon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci ipak je istina...

 

ja sam ovo cuo odavno, ali kao trac

 

ne verujem, da je otisao iz Soil-a i da je sad u DP-u! Cemu?

"When I walked away from music to be with my family" ako je tako, sto se lepo nije vratio u Soil?

 

Uostalom, Soil je mnogo izgubio cim je on otisao, a oni uzeli novog pevaca... sada nisi nista vise izgubili

Edited by niking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...