Jump to content

Spineshank


Recommended Posts

trazio sam malo po netu, i spineshank definitivno vise ne postoji, odkad je pevac otisao iz benda bilo je nekoliko akcija, probali su sa raznim pevacima, cak u jednom trenutku i objavili da su nasli pevaca za stalno, medjutim na kraju su se ipak prestali sa radom za svagda.

 

inace pevac je trunutno u metalcore bendu Silent Civilian, a ostala trojica se bave snimanjem i produciranjem drugih bendova, posto imaju svoj studio

 

postoji i prica da ce njih trojica osnovati novi bend pod drugim imenom ali to ostaje da se vidi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

trazio sam malo po netu, i spineshank definitivno vise ne postoji, odkad je pevac otisao iz benda bilo je nekoliko akcija, probali su sa raznim pevacima, cak u jednom trenutku i objavili da su nasli pevaca za stalno, medjutim na kraju su se ipak prestali sa radom za svagda.

 

inace pevac je trunutno u metalcore bendu Silent Civilian, a ostala trojica se bave snimanjem i produciranjem drugih bendova, posto imaju svoj studio

 

postoji i prica da ce njih trojica osnovati novi bend pod drugim imenom ali to ostaje da se vidi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...

Sa WIKIPEDIJE...

 

Jonny Santos Returns & New Material

 

August 26, 2008: As The Gauntlet first reported in July, Spineshank has reportedly reunited with Jonny Santos (Silent Civilian). The band reportedly entered a Los Angeles, CA studio last week to record some demos.

 

September 18, 2008: The band announced that they are currently writing material for an upcoming album. They posted a demo version of "Born Conform Repent", one of five new songs they have completed.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam cuo da wikipedia-i, nego mi Silent Civilian (za one koje ne znaju, bend gde je pevac radio posle spineshanka), poslao bulletin na spaceu...... Ali sve u svemu... TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NU METAL NIJE UMRO!!!!!!!!!!!!!! CE BUDE LUDNICA!!!!!!!!!!!!! JEDVA CEKAM!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 4 months later...

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA motograter!superiska,nisam znao uopste!

 

Elem koji album preporucujes od flawa jer ga nisam preslusao nikada?

 

P.s.motograter bez Ivana nece moci nista da uradi,on je imao bas specifican glas

Edited by Mlatim Zrake

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posteno. Novi voks im ima nadimak Angel, lol :)

Skini si Through the Eyes i Endangered Species, ostalo je bezveze, mada ni ta dva nisu imho cemu.

Imaju par dobrih pjesmica (kao npr. Whole, Payback, Medicate, You Changed, Only the Strong, Recognize), al clean vokali su cesto preiritantni i cesto daju utisak da su presoft, ak mene pitas...

 

Kasnije je Chris Volz (pjevac i gl. skladatelj) otisao u Five Bolt Main, koji nisu toliko losi pa je poslije izdao i solo album (koji je vise neki alternative rock, s mrvicom alt nu metala) i sad je novi Flaw bio opet s njim, al je dobio nogu od ostalih iz benda, jer je alkos i tuce suprugu. Ovo posljednje su najnovije vijesti po pitanju njih :-)

Idiot!

Edited by *Nameless*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, Silent Civilian, ne Spineshank.

A shankov sam gledao klip iz studija prije kojih par mjeseci. Ono, Johnny Santos se zdebljao, u As Blood Runs Black majici sjedi i nest se zajebaje... A mislim da ce se i zvuk mal promijenit. Nece bas sasvim industrial nu metal. Mislim da sam cak i cuo jednu il dvije nove pjesme, onak raw, nesmiksane...al se ne mogu sjetit sad :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, Silent Civilian, ne Spineshank.

A shankov sam gledao klip iz studija prije kojih par mjeseci. Ono, Johnny Santos se zdebljao, u As Blood Runs Black majici sjedi i nest se zajebaje... A mislim da ce se i zvuk mal promijenit. Nece bas sasvim industrial nu metal. Mislim da sam cak i cuo jednu il dvije nove pjesme, onak raw, nesmiksane...al se ne mogu sjetit sad :/

 

 

daj link da pogledam snimak

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...