Jump to content

Spineshank


Recommended Posts

sta mislite o ovom bendu?

gde ima da se kupi njihov cd kod nas?skinuo sam 4 pesme sa neta,smor mi vishe da skidam.... jedan od boljih new wave bendova,vokal je odlican,i imaju malo elktronike koja lepo uklopljena i nesmeta

Dobri su,posle Static-X najbolji cyber metal bend.Svidja mi se While My Guitar Gently Wheeps.Uglavnom imaju buducnost

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicna grupa. biggrin.gifa:

Imam voaj drugi album (zajban je naziv :roll: ) i odlican je.

Prvi je pitanje da li cu ikada nabaviti :cry: i ovaj sam jedva nasao...tacnije poturen mi je na slusanje biggrin.gif

someone>>> Ja mogu da nabavim ovaj drugi (sve pesme koje si naveo su sa njega) kad god hoces...u kojim god kolicinama oces biggrin.gifa: biggrin.gif

, za prvi cu da se molim....

 

Inace, cuo sam da bi trebali uskoro da izdaju novi album biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

spineshank su vrlo dobri biggrin.gifa: imam od njih "Strictly Diesel" koji je pomalo i smor :roll: dok "The Heigt of Callousness" razara biggrin.gifa: oni su više hardcore/metal/industrial, mada pomalo i punk-a imaju... a da su blizu Fear Factory-ja, nisu ni 500km smile.gif totalno drugi svijet...

i da, Static-X je bolji od njih - imaju dva odlična albuma biggrin.gifa: dok spineshank moraju još da se potrude

Share this post


Link to post
Share on other sites

a da su blizu Fear Factory-ja, nisu ni 500km smile.gif totalno drugi svijet...
Neznam na sta ti mislis, ali ja nisam mislio direktno na zvuk....naravno da su daleko, ali me je Spneshank sa ovim drugim albumom samo tako prodrmao :twisted: a, posto su ipak koliko-toliko u slicnom pravcu, usudio sam se da ih poredim biggrin.gif

I neznam meni su bolji od Static-a biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neznam na sta ti mislis, ali ja nisam mislio direktno na zvuk....naravno da su daleko, ali me je Spneshank sa ovim drugim albumom samo tako prodrmao :twisted: a, posto su ipak koliko-toliko u slicnom pravcu, usudio sam se da ih poredim biggrin.gif

I neznam meni su bolji od Static-a biggrin.gifa:

hehe važi biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

AAAaaaaaaaaaaaaaaaaa uskoro mozda nabavim PRVI biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

 

I izdaju uskoro novi album, ali nisam proverio kada :x

 

Anyway, izbacili su link za pesmu sa predstojeceg albuma. i procitao sam da je pevac izjavio da je ovo mozda i najtvrdja stvar koju su do sada napisali biggrin.gifa:

 

Eve link pa prosudite http://www.roadrun.com/shared/downloads/Sp...tMoodswings.mp3

 

ENJOY :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pa imam ja njihov za sada zadnji album, a uskorocu da nabavim i prethodni, tako da mogu da ti zajmim ako hoces biggrin.gif

 

A za one bolje poznavaoce ili bolje obavestene, jel' imaju oni neki self-titled album koji je mozda izdat pre ova dva :? :? :? :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...