Jump to content

Sacramental Blood


[Nocturno]

Recommended Posts

Onda imamo razlicite poglede na te stvari. Ja bih pre rekao da bend pravi svirku zato sto hoce da bude gledan, a ne zato sto neko hoce da ga gleda. Mislim, meni da se ne svira, ne bih svirao, koliki god da je broj ljudi pred kojima treba da sviram. Ali ako mi se svira, a postoji i jedan jedini covek koji bi to gledao, ima samo jedan razlog koji bi me odvukao od toga da pravim svirku, a to je ono sto mi u ug krugovima nazivamo "pozitivna nula". Znas sta hocu da kazem. Ali opet, to sam samo ja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

SACRAMENTAL BLOOD

DAKON

Death Metal Division Serbia / Brutal Death Metal – Moldova

 

EASTERN EUROPE BURNS TOUR 2008

 

24.06.2008 – Romania – Timisoara @ Metalbox Club w/ local support

25.06.2008 – Romania – Cluj Napoca @ Irish & Music Pub w/ Krepuskul + local support

26.06.2008 – Romania – Sibiu @ Cotton Bierhaus Club w/ EyeSeeRed + local support

27.06.2008 – Romania – Brasov @ Kabinet Club w/ Necrovile + opening act

28.06.2008 – Romania – TBA

29.06.2008 – Rep. Moldova – Chisinau @ GL Club w/ AbnormyNdeffect + local bands

30.06.2008 – Ukraine – Ilicevsk @ Golden Lion club + tba

01.07.2008 – Ukraine – Dnepropetrovsk @ Rock-Cafe+ tba

02.07.2008 – Ukraine – Kiev @ Barvy + tba

03.07.2008 – Ukraine – Lutzk @ Maydan + tba

04.07.2008 – Ukraine – TBA

05.07.2008 – Romania – Bucharest @ Live Metal Club * w/ 3-4 local support bands

06.07.2008 – Romania – Craiova @ Pistons & Art Club * w/ local support

 

*Sacramental Blood only

 

U planu je bila i Srbija, ali su Slayer i Castle Festival pokvarili planove. Neki drugi put (nadamo se u Septembru).

Edited by SACRAMENTAL BLOOD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мад,а уопште ми нису јасни људи овде. Кад нема свирки неких бендова, кукају како не свирају 100 година и као могли би сваког месеца да свирају, а када бенд свира више од 2 пута годишње, бар једна свирка у Београду пропадне.

 

Upravo tako! Ljudi u sustini mnogo seru...i nikad nisu zadovoljni...stalno kukaju kako se nista ne desava a kad se nesto desi, onda moraju tetki da odnesu lek, ili je padala kisa ili je Jupiter bio u losem polozaju u odnosu na Veneru, ili im se macka okotila pa su morali da prisustvuju tom vanserijskom dogadjaju...

 

Za razliku od vecine domacih bendova koji mnogo seru a jako malo rade i nemaju neki kvalitet(ali zato misle da su ne znam kakve face) za Sacramental mogu reci da su odlicni, gledao sam ih par puta, uvek su bili na nivou...samo napred momci!

 

Sad kad sam ih ja pohvalio, mogu i da se uobraze, nije im zameriti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
Brate original CD kosta 300-400 dinara, i to je jos Split CD sa Brazilskim Ophiolatry, stvarno je greda to skinuti preko neta...

 

Tako je! Muzika se KUPUJE I SLUSA, a mp3 kolekciju nazivati KOLEKCIJOM je SRAMOTA!

 

Hell is Here!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate original CD kosta 300-400 dinara, i to je jos Split CD sa Brazilskim Ophiolatry, stvarno je greda to skinuti preko neta...

 

 

 

a jbg kad ja u podgorici ne mogu da ga kupim.aj daj link stvarno bih volio da cujem to

Share this post


Link to post
Share on other sites

oko 400-500 dinara bese u Mungosu prosle godine kad sam ga kupovao...

 

Normalno, Mungos uzima MINIMUM 170 dinara na svaki CD, a preko benda je sigurno jeftinije.

 

Ja sam taj CD kupio prvi dan kad je stigao u Mungos, i bio je 540 dinara, i nije mi zao ni jednog dinara. A ni 540 nije uopste velika cifra za original CD.

 

P.S. Nemam download link za taj album, jbg. A ja ga necu uploadovati sigurno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam taj CD kupio prvi dan kad je stigao u Mungos, i bio je 540 dinara, i nije mi zao ni jednog dinara. A ni 540 nije uopste velika cifra za original CD.

 

U pravu si,da!CD je odlican,brazilci su okej ali Sacramental Blood rastura.Njihove stvari jebu keve a i obrada Vadera je manijakalna :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Како год, мене су сморили до коске, посебно на том сплиту. Она ритам машина уби у мозак.

 

E da brate vec kad smo kod toga - to NIJE ritam masina, vec je to elektronac (elektronski bubanj sa semplovima), znaci svaki kao triger jbg, ali je svaki udarac zapravo odsviran tj odlupan.

 

Razumem naravno da ti je smor, jbg ne slusam ni ja taj bend svaki dan ali je dobar bend, posebno uzivo. Treba to VIDETI sta ti ljdi rade, pa i manijaka sa pentagramom na celu kako lupa elektronce hehehe.

 

BTW, ovo je tema za Sacramental Blood, ima i za Ophiolatry u Death/Grind jbg, cisto da ne spammujemo vise ovde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...