Jump to content

Tema za basiste


Nurg

Recommended Posts

oko 250 ili malo manje ja mislim

Nakrpio sam za sada 210 evra za pojacalo,pa kad sam vec toliko blizu ovoj ceni onda cu pozajmiti jos malo love i uzeti to.Hteo sam neko malo d0 30 vati,danas sam probao Laney-a(za 180 evra) i bio zadovoljan al mi falilo 300 kinti i nisam kupio :) . Jel to skorija informacija da je 250 evra ili ...? Zvacu artist u ponedeljak pa cu videti...

Edited by Evil warning

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nakrpio sam za sada 210 evra za pojacalo,pa kad sam vec toliko blizu ovoj ceni onda cu pozajmiti jos malo love i uzeti to.Hteo sam neko malo d0 30 vati,danas sam probao Laney-a(za 180 evra) i bio zadovoljan al mi falilo 300 kinti i nisam kupio :) . Jel to skorija informacija da je 250 evra ili ...? Zvacu artist u ponedeljak pa cu videti...

 

 

auu.. bre covece... ti bas si se zakucao...

 

evo ti adresa halo oglasa pa pogledaj imas gomilu ljudi koji prodaju bass pojacala i to nimalo losa... kontaktiraj ih..

 

http://www.halooglasi.co.yu/10/109/1.shtm

 

evo ti neki moji favoriti..

 

BAS kutija Trace Elliot, 2x10+horna, 350 EUR. 063/864-5553

BAS pojačalo SWR Red Head, 240W, Combo. 063/861-5029 (ovaj ti je i najaci.. ubedljivo najpopularnije combo pojacalo)

BAS pojačalo SWR Studio 220, kutija 2x10 sa hornom. 063/334-906

 

i kad uvek nesto kupujes tako... pricaj s ljudima muzicarima.. uvek mozes da nadjes neko daojaja pojacalo (ili gitaru ili sta vec) za neke sitne pare preko njih..

 

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam zapeo ...gledam koliko imam para i sta mi je najbolje da uzmem za to...a s obzirom da sam procitao vise 100 recenzija ovog mislim da mi je to najbolja opcija.i nemojte da mi govorite "dodaj jos malo pa kupi ovo/ono" Ja kad bih imao para ja bih kupio 10 pojacala,znam da ima neuporedivo boljih od ovog al nemam pare jebote. Kad postavim neko pitanje ovde niko mi nikad ne odgovori konkretno nego samo serete kupi ovo kupi ono ovo je bolje....ne znam koji kurac i dolazim ovde :no:

Jebote jel toliki problem da mi neko kaze koliko kosta jebeno pojacalo???

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je najbolje pojacalo po pitanju odnosa cena - kvalitet. Mislim da je sad i manje od 250e posto sam ga ja platio nekih 260 u Mitrosu pre vise od 2 godine.

 

nije bash, ali za tu cijenu ipak mozda jeste, s obzirom na to da je u pitanju prilicno snazno pojacalo i da se moze koristiti u raznim prilikama

zvuk je sranje though

mogu se povremeno izvuci neki ql zvukovi iz njega, ali sveukupno ipak grozno zvuci

mozda moze proci po pitanju zvuka za neku trzalicarsku kling klang svirku, ali neke plemenitije zvukove jednostavno nije u stanju da proizvede - ima totalno neorganski zvuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

secracon, da li si probao onaj bdi21 da koristis kao dibox(sa upaljenom emulacijom), prica (review-i) se da ima jakooo slab izlaz na XLR outu i da prakticno ne moze da se koristi tako? Sa druge strane cuo sam ga na svirkama nekim i radilo je normalno...Zanima me da li si ti to probao i koja su iskustva...

Share this post


Link to post
Share on other sites

secracon, da li si probao onaj bdi21 da koristis kao dibox(sa upaljenom emulacijom), prica (review-i) se da ima jakooo slab izlaz na XLR outu i da prakticno ne moze da se koristi tako? Sa druge strane cuo sam ga na svirkama nekim i radilo je normalno...Zanima me da li si ti to probao i koja su iskustva...

 

Naravno da jesam. Uvek ga i koristim upaljenog. Čitao sam i ja taj review na Harmony Centralu. Moguće da je tip pazario neki komad sa greškom, što me ne bi iznenadilo kod Behringera, a moguće je i da je hteo da dobije više srednjih pa mu je zavrnuo i bass i treble, jer tako ima zaista slabiji signal, ali opet upotrebiv.

Ja ga ni ne otpanjim do kraja. Onako kako ga ja namestim, level mi bude iznad polovine tek-tek i radi sasvim super. Imaš snimak rađen sa njim koji post iznad.

 

Ma za te pare ja sprava više nego super, a taj problem sa preslabim signalom ja nemam.

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja lepo kazem da mi dobijamo one ostatke koje nisu uzeli u svetu tjs. losije proizvode.DÁddario zice npr. one nisu ko one iz USA iako pisu da su made in USA valjda su iz Koreje kolko sam cuo,a drugo ovi nase kupe sve povoljno,uglavnom losijeg kvaliteta i prodaju to kao da je najboljeg kvaliteta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi bas u prolazu(ima jedno 80km vazdusnom linijom).

 

Nego to oko falicne opreme... imam druga koji radi u "necu da kazem kojoj" muzickoj radnji i kakvih sam prica cuo, ne biste verovali. Recimo da je rec "novo" naucna fantastika, a rec "ispravno" se odnosi na opremu koju prodavci zadrzavaju za sebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da MAric skuplja to vec godinama,ima iza ogromnu kolekciju zahvaljujuci onoj polovnoj prodaji sto je ukino pre 2,3 godine niko ne dodje da kupi Stratocaster USA i onda se desi padne cena na 800 Eur danasnjih i Maric to lepo uzme.Isto i sad to radi dobio je MM Bongo 000001 pa sad ti vidi kolko ce to kostati za 50 godina...

 

@Malish

Hoces da ti dam telefon likova koji rade to?Imam jednog super koji to izradjuje

Edited by Livnica

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...