Jump to content
Sign in to follow this  
Nurg

Tema za basiste

Recommended Posts

Vratio sam se sviranju, planiram žice nove da uzmem, kakve preporučujete? Razmišljao sam o Ernie Ball ili elixir ...

• Upvote 2

Moj ti je predlog da za novce koje bi dao za elixir kupiš ernie ball i platiš setap.

Setup, misliš podešavanje vrata, žica i tako to... jbg ne razumem se, iskreno nikad nisam ni stavljao žice...

Aha. Predpostavljam da odavno nisi svirao taj bas pa bi valjalo da se odradi.

Ma da, pet godina, a i žice kad sam kupio bas nisu bile baš najbolje, znači nekih 8 godina stoje te žice :)

http://www.kupujemprodajem.com/NIKAKAV-basista-40-nudi-saradnju-45148406-oglas.htm

Jednom rečju katastrofa od basiste, al zato prijatnog spoljašnjeg izgleda. . . tek treba da pustim kosu i da se tetoviram. . . . . bivši fudbaler koji mrzi narodnjake iz dna duše, . . . . prvi put držao bas u rukama 16. septembra 2016. godine, . . još uvek ne mogu da sviram bez gledanja u pragove. . . . tražim ljude koji bi mogli da istrpe moje tehničko neznjanje. . . . za uzvrat bi im dao mnogo pozitivne energije, entuzijazma, kreativnosti i grotesknog humora. . . dobar sam i talentovan u kradji rifova, a da se ne provali! (npr. od rifova iz tri poznate pesme, sklopim skroz novu autentičnu i nepoznatu pesmu menjajući joj tempo i dinamiku)

Omiljeni bendovi su mi: RHCP, Guns n Roses, Goribor, Block Out, Rundek cargo trio,

:haha:

jako mi je prijatno slušati ovog lika. posebno su mu kul how to not suck at music videi.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...