Jump to content

ManOwaR


Protagonist

Recommended Posts

normalan covek kad postavi pitanje, ocekuje da mu se odgovori, a ti to ne mozes izgleda da prihvatis, pa moras sam sebi da odgovoris...

Pitanje je bilo retoricko (k;o i dogovor) ;):da:

 

ne razumem zasto ne prihvatis tudje misljenje, ja sam rekao da je manowar ok bend, ali da mislim da imaju glupe tekstove, ne viidim u cemu je problem...

Pazi,ja prihvatam da je Manowar OK bend (cak i vise nego OK :da: ) - to cu prihvatiti od bilo koga.

Al' to da su im tekstovi nisu OK - to nikad necu prihvatiti :da:

Jer simply

NIJE ISTINA :da: :da: :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusao si Maidene i igrao se kockicama zanimljivo, i ja sam radio nesto slicno samo sto sam ja slusao Riblju Corbu, Bajagu i Vampire

 

:pivopije: :pivopije:

 

this is my man.........

cek ti si iz vrsca????? hehe extra i ja sam............

Edited by Aces High

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi,ja prihvatam da je Manowar OK bend (cak i vise nego OK :da: ) - to cu prihvatiti od bilo koga.

Al' to da su im tekstovi nisu OK - to nikad necu prihvatiti :da:

Jer simply

NIJE ISTINA :da: :da: :da:

 

znaci ne mozes da prihvatis moje misljenje... a verovatno niti icije ako se ne poklapa sa tvojim...

naravno, ti si najpametniji, niko bolje ne zna od tebe! ti si ovde naj tru metalac, da ne kazem najtruliji metalac :):udri:

 

jbg... mogu da te zamislim... o da, licis mi na konja sa onim na glavi da mogu da gledaju samo napred! :evotigana::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

WTF? sa cim ovo sad ima veze?

Dobar je i onaj "udri, kolji i zakolji, mi smo braća, vozimo motore ili jašemo konje (kad nemamo goriva) i jebemo šta stignemo" i onaj "jadan ja nesrećan, otišla mi braća pa ja vozim motor ili jašem konja da ih nađem a već dugo ništa nisam jebo". :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lazo jel moguce da se ono na pocetku dok je jos dan za vreme koncerta, da se jos vidi ona trobojka nasa ili je to moja preaktivna masta?

 

.... overactive imagination .... RIP Chris

 

jeste majku mu... pogledaj ispod slova L od "Circle"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu.

Mogu da ga prihvatim kako netacno i pogresno :):da:

 

dokaz da nije netacno:

 

Dobar je i onaj "udri, kolji i zakolji, mi smo braća, vozimo motore ili jašemo konje (kad nemamo goriva) i jebemo šta stignemo" i onaj "jadan ja nesrećan, otišla mi braća pa ja vozim motor ili jašem konja da ih nađem a već dugo ništa nisam jebo".

 

ako je za tebe ovo dobar tekst, svaka tebi cast, ali ti veze sa zivotom nemas!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lazo jel moguce da se ono na pocetku dok je jos dan za vreme koncerta, da se jos vidi ona trobojka nasa ili je to moja preaktivna masta?

 

.... overactive imagination .... RIP Chris

 

jeste majku mu... pogledaj ispod slova L od "Circle"

Ne znam,ne vidi se jasno...al' moguce je :bigblue:

 

 

dokaz da nije netacno:

Dobar je i onaj "udri, kolji i zakolji, mi smo braća, vozimo motore ili jašemo konje (kad nemamo goriva) i jebemo šta stignemo" i onaj "jadan ja nesrećan, otišla mi braća pa ja vozim motor ili jašem konja da ih nađem a već dugo ništa nisam jebo"

ako je za tebe ovo dobar tekst, svaka tebi cast, ali ti veze sa zivotom nemas!

Jak ti je dokaz... :)

Jebote,pa zar ne vidis da taj Hudini lupeta ovde jos vise nego ti?! :):rolleyes:

I ti si nas'o njemu da verujes,ccc :) :) :)

Nema to veze sa Manowar-om,niti Manowart imaju takav tekst/takve tekstove :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote,pa zar ne vidis da taj Hudini lupeta ovde jos vise nego ti?! :):rolleyes:

I ti si nas'o njemu da verujes,ccc :) :) :)

Nema to veze sa Manowar-om,niti Manowart imaju takav tekst/takve tekstove :da:

Brate, slušao sam ja Manowar još pre skoro 15 godina. Onda sam odrastao i shvatio da su im svi tekstovi na isti kalup. Tematiku s vremena na vreme promene ali je opet forma ista.

 

Glavne Manowar teme za pisanje tekstova su:

1. Bitka (nebitno koja, nebitno kakva, negde maznuta iz literature, negde izmišljena, ali uvek isto)

2. Žene (jebanje, jebanje i samo jebanje)

3. Bratska ljubav (koja ponegde prelazi granicu dobrog ukusa, da ne kažem prelazi u "toplu bratsku ljubav")

4. Motori (u nedostatku motora konji, ali na isti fazon)

5. Veličanje sebe ("mi smo Manowar i sviramo do jaja, najbolji smo bend", da ne nabrajam sad)

6. Uvlačenje u dupe fanovima ("vi ste super jer nas slušate, a srugi si pederi jer nas ne slušaju")

i dve teme koje se pojavljuju samo na prvih par albuma:

7. Satanizam (i to jadan)

8. Vijetnam (ti tekstovi su još bili i dobri)

 

A o muzici tek da ne pričam. Ja sam lično prestao da ih slušam kad sam čuo album "Louder Than Hell" na kome, osim balada, postoje samo dve teme čije varijacije se vrte u nedogled. Ranije im je bar muzika bila odlična, ako ništa drugo.

 

Nemoj sad da bi mi editovao post, jer niti sam vulgaran, niti koga vređam, samo iznosim svoje mišljenje. Tako sam i na Twisted Sister temi izneo svoje mišljenje, a ti si mi editovao post s obrazloženjem da vređam članove foruma, a u stvari samo zato što ti misliš drugačije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

5. Veličanje sebe ("mi smo Manowar i sviramo do jaja, najbolji smo bend", da ne nabrajam sad)

 

Manowar Manowar living on the road

When we're in town speakers explode

We don't attract wimps 'cause we're too loud

Just true metal people that's Manowar's crowd

 

3. Bratska ljubav (koja ponegde prelazi granicu dobrog ukusa, da ne kažem prelazi u "toplu bratsku ljubav")

 

Brothers of metal

We are fighting with power and steel

Fighting for metal that's all that's real

Brothers of metal will always be there

Standing together with hands in the air

 

Gonoreja, jel ti dovoljno? prevedi ove tekstove i skontaces o cemu ti pricamo...

 

e, znam ja sasvim dobro hudinija, ne moras ti meni nista vezano za njega da pricas..

 

ume manowar i dalje da iznenadi nekom zanimljivom muzikom, ali jos uvek dobar (ali stvarno dobar) tekst nisam cuo od njih (priznajem da prva dva albuma nisam slusao)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sa jednoličnošću testova se može prigovoriti velikom broju bendova, a vi se uvek okomite samo na Manowar.

Prijatelju prozivas bendove koje ne slusas a cim neko isproziva neki koji ti slusas odmah te vata prpa a? :D

Ozbiljno receno,svako ima pravo da izrazi svoje misljenje,a nema pravo da ga nabija drugome...Evo ja se npr slazem sa hudinijem :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, slušao sam ja Manowar još pre skoro 15 godina. Onda sam odrastao i shvatio da su im svi tekstovi na isti kalup. Tematiku s vremena na vreme promene ali je opet forma ista.

Pa normalno je da ce bend da se drzi neke svoje tematike (ako je vec krenuo sa tim).

 

Glavne Manowar teme za pisanje tekstova su:

1. Bitka (nebitno koja, nebitno kakva, negde maznuta iz literature, negde izmišljena, ali uvek isto)

2. Žene (jebanje, jebanje i samo jebanje)

3. Bratska ljubav (koja ponegde prelazi granicu dobrog ukusa, da ne kažem prelazi u "toplu bratsku ljubav")

4. Motori (u nedostatku motora konji, ali na isti fazon)

5. Veličanje sebe ("mi smo Manowar i sviramo do jaja, najbolji smo bend", da ne nabrajam sad)

6. Uvlačenje u dupe fanovima ("vi ste super jer nas slušate, a srugi si pederi jer nas ne slušaju")

i dve teme koje se pojavljuju samo na prvih par albuma:

7. Satanizam (i to jadan)

8. Vijetnam (ti tekstovi su još bili i dobri)

 

A o muzici tek da ne pričam. Ja sam lično prestao da ih slušam kad sam čuo album "Louder Than Hell" na kome, osim balada, postoje samo dve teme čije varijacije se vrte u nedogled. Ranije im je bar muzika bila odlična, ako ništa drugo.

Redom:

1. Bitka i to se zna tacno koja - a ne bilo koja

2. Sta fali zenama?

3. Bratska ljubav - da,i sta tome fali?To sto se ti tripujes da to prevazilazi dobar ukus - tvoja greska

4. Sta fali motorima?

5. OK,ima ti problem sa njima sto velicaju sebe?Kad su najbolji :da:

6. Neki (slepci) vide to kao uvalcenje fanovima,a sta fali bendu da se zahvali svojoj publici?Sta,treba da ih ignosrisu?Sasvim je normalno da se (svaki) bend zahvali publici

7. U prvoj fazi...kasnije se ne spominje...

8. OK

 

A sta fali muzici???

Oces da kazes da su losi muzicari?!?!?! :blink:

To sto ti nisi bolje preslusao (npt. taj) Louder Then Hell - well,sta se moze :bigblue:

 

 

Nemoj sad da bi mi editovao post, jer niti sam vulgaran, niti koga vređam, samo iznosim svoje mišljenje. Tako sam i na Twisted Sister temi izneo svoje mišljenje, a ti si mi editovao post s obrazloženjem da vređam članove foruma, a u stvari samo zato što ti misliš drugačije.

Don't worry 'bout that ;)

Dokle god tvoj post ima veze sa temom - nemas sta da brines :da:

Ono za temu Twisted Sister - da,post ti je editovan uz naznaku razloga zbog kojeg je editovan,a ne zbog toga sto se meni ne svidja tvoje misljenje :da:

(EDIT:sem toga,nisam ja jedini na toj temi - Twisted Sister - primetio da nesto 'nije u redu' sa tvojim postovima ;) Pogledaj post posle tog tvog editovanog :pivopije: )

 

 

Manowar Manowar living on the road

When we're in town speakers explode

We don't attract wimps 'cause we're too loud

Just true metal people that's Manowar's crowd

 

 

 

Brothers of metal

We are fighting with power and steel

Fighting for metal that's all that's real

Brothers of metal will always be there

Standing together with hands in the air

 

Gonoreja, jel ti dovoljno? prevedi ove tekstove i skontaces o cemu ti pricamo...

:)

Covece,Manowar sam preslusao milion puta,naravno da im znam tekstove i 'prevedeno' je to kod mene jos odavno :da:

I sta sad oces?Sta fali tekstovima?

 

e, znam ja sasvim dobro hudinija, ne moras ti meni nista vezano za njega da pricas..

Pfff,vidim da ga znas... :)

 

ume manowar i dalje da iznenadi nekom zanimljivom muzikom, ali jos uvek dobar (ali stvarno dobar) tekst nisam cuo od njih (priznajem da prva dva albuma nisam slusao)

:)

Onda nemas ukusa - sta drugo da ti kazem :bigblue:

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravno da imam ukus! kad bih ja tebi rekao sta slusam, ti bi na to rekao kako su to sve sranja, gluposti... ne mozes mi reci da nemam ukus! to je debilno!

 

Pfff,vidim da ga znas...

 

sta bi ovo trebalo da znaci??? :angry:

 

I sta sad oces?Sta fali tekstovima?

 

nista... a ko ti ne mozes da skontas sta fali tekstovima, onda sa tobom ja nemam o cemu da pricam, a pogotovo ne o muzici...

ti si obicni napaljeni fanatik i ne mozes da napravis razliku izmedju normalnog teksta i potpune budalastine... :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Bitka i to se zna tacno koja - a ne bilo koja

 

2. Kad su najbolji :da:

 

3. Neki (slepci) vide to kao uvalcenje fanovima,a sta fali bendu da se zahvali svojoj publici?

 

4. To sto ti nisi bolje preslusao (npt. taj) Louder Then Hell - well,sta se moze :bigblue:

 

5. nisam ja jedini na toj temi - Twisted Sister - primetio da nesto 'nije u redu' sa tvojim postovima ;) Pogledaj post posle tog tvog editovanog :pivopije: )

1. Reci mi, koja je to tačno bitka opisana u "pesmi" "Warrior's Prayer"? Ili u stvarima "Battle Hymn", "March For Revenge", "Crown And The Ring"? Da ne nabrajam dalje, mogao bih pola diskografije da navedem. Koja tačno bitka?

 

2. Tebi. :bigblue:

 

3. Ništa. Ali bendu koji se konstantno "zahvaljuje" svojim fanovima, a druge proziva da su pičke što ih ne slušaju nešto očigledno fali.

 

4. Ja sam "Louder Than Hell" preslušao bar hiljadu puta. Ostale albume milion puta. Nemoj da mi pričaš koliko sam i kako slušao Manowar kad ne znaš. Muzički - i to ne govorim o solažama (koje su na "Louder Than Hell" mnogo dobre), nego o kompoziciji - taj album je nula. I naspram ostalih Manowar albuma, i naspram bilo kog drugog heavy benda.

 

5. Molim te pogledaj ti ponovo taj post. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravno da imam ukus! kad bih ja tebi rekao sta slusam, ti bi na to rekao kako su to sve sranja, gluposti... ne mozes mi reci da nemam ukus! to je debilno!

Pfff,ako ne volis Manowar - automatski nemas ukusa :) :) :):P:bigblue:

 

 

sta bi ovo trebalo da znaci??? :angry:

Da se ne oslanjas na njegova lupetanja povodom Manowar-a ;)

 

 

nista... a ko ti ne mozes da skontas sta fali tekstovima, onda sa tobom ja nemam o cemu da pricam, a pogotovo ne o muzici...

ti si obicni napaljeni fanatik i ne mozes da napravis razliku izmedju normalnog teksta i potpune budalastine... :no:

Hm,a dal' si se ti zapitao da nisi TI taj koji nema pojma o muzici i tekstovima? :mhihi:

 

 

MANOWAR FOREVER :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Reci mi, koja je to tačno bitka opisana u "pesmi" "Warrior's Prayer"? Ili u stvarima "Battle Hymn", "March For Revenge", "Crown And The Ring"? Da ne nabrajam dalje, mogao bih pola diskografije da navedem. Koja tačno bitka?

 

2. Tebi. :bigblue:

 

3. Ništa. Ali bendu koji se konstantno "zahvaljuje" svojim fanovima, a druge proziva da su pičke što ih ne slušaju nešto očigledno fali.

 

4. Ja sam "Louder Than Hell" preslušao bar hiljadu puta. Ostale albume milion puta. Nemoj da mi pričaš koliko sam i kako slušao Manowar kad ne znaš. Muzički - i to ne govorim o solažama (koje su na "Louder Than Hell" mnogo dobre), nego o kompoziciji - taj album je nula. I naspram ostalih Manowar albuma, i naspram bilo kog drugog heavy benda.

 

5. Molim te pogledaj ti ponovo taj post. :pivopije:

1. Bitka nije odredjena u smislu ta-i-ta bitka iz ne znam 2. svetskog rata il' tako nesto.Lepo ti stoji na omotu Fighting The World-a "Death To False Metal!Forever fighting The World" - na to se odnosi kad spominju bitke,borbu,Holy War i to :da:

 

2. Svim ljudima sa ukusom :bigblue:

 

3. Kazem,normalno je da se zahvaluju svojoj publici,a to za druge (koji nisu dosli na njihov koncert) - pa 'bem mu kevu iz kojeg razloga da se zahvaljuje onim pusikanderima sto ih ne vole? :);)

 

4. Ako si ga preslusao 1000 puta i kazes posle toga da su tamo 'samo balade' + 2 teme koje se vrte u nedogled,well onda tu nesto ne stima.Ili ga nisi preslusao 1000 puta ili jesi,ali ne znas sta pricas (kad to sto si rekao nije tako) :huh:

Muzicki - OK,dosao je u medjuvremenu novi gitarista u bend (Karl Logan) - normalno je i da ce se razlikovati od predhodnih albuma.Sve zavisi od (ne)ukusa :bigblue:

Mada,slazem se da su im raniji albumi bili,pa da kazemo,bolji od Louder Then Hell-a.Ali se nikako ne slazem da je on (taj album) nula :no:

 

5. Procitao tu temu i taj post (kad sam editovao ovaj moj post na ovoj temi;da bih to spomenuo) - i?Ono sto nije bilo vezano za temu Twisted Sister je bilo editovano,a ono sto jeste (generalno:tvoje misljenje o tom bendu) je ostavljeno.I u cemu je tu sad problem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pfff,ako ne volis Manowar - automatski nemas ukusa :) :) :):P:bigblue:

 

ali jel si ti svestan da ne mozes reci da nemam ukus, mozes reci da PO TEBI imam los ukus, ali ovo sto si ti rekao je nebuloza!

 

i da, ja nisam rekao da ne volim da slusam manowar, samo sam rekao da ne volim da slusam njihove tekstove jer su golo govno, a muzika ili uopste stvari su ok (dokle god ne obracas paznju na teks) :rockdevil:

 

 

Da se ne oslanjas na njegova lupetanja povodom Manowar-a ;)

 

ja se sa tim slazem i ne vidim sta je u njegovim postovima lupetanje!

 

 

Hm,a dal' si se ti zapitao da nisi TI taj koji nema pojma o muzici i tekstovima? :mhihi:

 

sta, samo si ti pametan, a ostatak nas koji se ne slazemo sa tobom, nemamo pojma!? daj ne prdi kurcu molim te...

 

 

2. Svim ljudima sa ukusom

 

i dalje ostaje: TEBI :evotigana:

 

3. Kazem,normalno je da se zahvaluju svojoj publici,a to za druge (koji nisu dosli na njihov koncert) - pa 'bem mu kevu iz kojeg razloga da se zahvaljuje onim pusikanderima sto ih ne vole?

 

pa ne treba da im se zahvaljuju naravno, ali ne treba ni da im kazu da su picke ili sta vec... jbt, pa naravno da se nekom i ne svidjaju...

Edited by Lukijan Mušicki

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. "Death To False Metal!Forever fighting The World"

 

2. Kazem,normalno je da se zahvaluju svojoj publici,a to za druge (koji nisu dosli na njihov koncert) - pa 'bem mu kevu iz kojeg razloga da se zahvaljuje onim pusikanderima sto ih ne vole? :);)

 

3. Ako si ga preslusao 1000 puta i kazes posle toga da su tamo 'samo balade' + 2 teme koje se vrte u nedogled,well onda tu nesto ne stima.Ili ga nisi preslusao 1000 puta ili jesi,ali ne znas sta pricas

1. Pa što ne umru već jednom? :)

 

2. Jel znaš zašto Manowar na svojim koncertima kao poslednju stvar svira "Metal Warriors"? Da bi oni silni "wimps and posers" od kojih je publika sastavljena znali da "leave the hall". :mhihi:

 

3. Lazo, jel se ti razumeš imalo u muzičku teoriju? Imaš li makar sluha? Kako to da svi na ovom svetu tvrde da su sve stvari sa "Louder Than Hell" skoro u potpunosti iste, a samo ti tvrdiš drugačije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...