Jump to content

ManOwaR


Protagonist

Recommended Posts

Iako nema veze sa temom ovde sam morao da odgovorim

 

otkud on znA koga iza sebe ima bilo ko od ljudi kojima pokušava da preti

 

Ljudi koji se pozivaju na nekoga iza sebe su picke , kukavice i plasljivci koje treba istrebiti odmah po rodjenju bez pitanja zasto.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

-

-

---IMATI ILI NEMATI NEKOGA IZA SEBE NIJE MOJ PRIMARNI MOTIV ZA OTVORENO ISPOLJAVANJE NETRPELJIVOSTI PREMA " DANGUBAMA I ONIMA KOJI M.I.S.L.E. DA IMAJU NEKOGA IZA SEBE KADA PRVI KRECU U PROZIVKE

-

-

---U PREVODU JA BIJEM KOGA JA 'OCU!

-

--NE BOJTE SE,NE VODIM NIKOGA SA SOBOM, LJUDI PRAVE VERE I ZDRAVE KRVI SAMI CE POCI MOJIM PUTEM KADA VIDE PUT KOJIM SAM KRENUO!!

-

--A ,STO RECE MOJ DRUG, MIRKO SKINS:'SATARA PROBIJA SVACIJE MESO" icon_da.gif -

-

----HAIL! HAIL!! HAIL!!!-

-

---POZDRAV BRATU ANDREJU -CRNOME VITEZU!! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Nemogu da verujem kakvih ljudi ima.Čuo sam od jednog druga da u Beogradu ima Manowar gang koji idu u izbledelim majcama pozivajući se na ovaj bend tražeći fajt sa nekim, mislim to je svrha njihovog postojanja. icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Pa iz ovoga proizilazi stvarno nekad da je batina zakon... za ovakve Manowar več ima ime u svojim pesmama... pozeri.

 

 

Što se tiče DVD mislim da ni uz jedan bend nije ovako lako trenirati neki sport, pošto je muzika puno neke sirove energije adrenalina i besa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne volim Manowar.Mnogo mi lice na macho seljacine.Svidjala su mi se prva dva - tri albuma ali su mi se definitivno smucili sa serijom live albuma i gomilom istih pesama sa temom - " mi metalci,delije ljubimo,jebemo,bijemo najvrelije ". icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

sestra moje snaje je ista (jebeno mnogo ista!!!) skot kolumbus!!!

 

i stalno kad se vidimo ja joj dobacim nesto tipa 'kings of metal' ili 'mate feed kill repeat' (jes da je ovo slipknot ali lici na manowar icon_smile.gif). steta sto nikad ne skapira.

jebiga.

 

a manowar... manowar su dosadni ko mica orlovic.

 

 

poz

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za taj Manowar gang bi sigurno znao da je to istina sto prica tvoj drugar.

E neznam stvarno to sam čuo pre godinu dana, ali pitaći kuma da li postoje ti momci.

 

Dobro stvar ukusa da li se nekome sviđa Manowar ili ne, meni lično muzika Manowar-a je jedna od omiljenih, volim način na koji oni prezentuju tu sirovu muziku itd. Sad znam kad neko kaže Manowar svi pomisle a to su oni born to ROCK,DRINK & FUCK muzika dođe tu na zadnje mesto, ali jebiga više slušajte njihovu muziku a njihov stav zajebite ako vam se nesviđa oni su takvi i tako žive.

 

I moja devojka je isto rekla da joj se muzika jako sviđa međutim kad je videla DVD i njihovo ponašanje promenila je mišljenje, e pa vi odlučite jer važnija muzika ili stav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

-

--Citiracu SEBE od pre dve godine

-

--

---NAPUShITE MI SE QURCA SVI !!!!!!!! osim pravih ManowaR fanova

-

--

---druga KRANGA molim da mi javi tri dana ranije kad ce da me bije, da otkazem teretanu...NE BIH DA GA POVREDIM, PA DA MU KUPUJEM NOVO TELO icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Nemogu da verujem kakvih ljudi ima.Čuo sam od jednog druga da u Beogradu ima Manowar gang koji idu u izbledelim majcama pozivajući se na ovaj bend tražeći fajt sa nekim, mislim to je svrha njihovog postojanja. icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

 

 

Ne bih se zacudio da je to rekao Legija na sudjenju a ti mu poverovao wallbash.giflaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

-

--Citiracu SEBE od pre dve godine

-

--

---NAPUShITE MI SE QURCA SVI !!!!!!!! osim pravih ManowaR fanova

-

--

---druga KRANGA molim da mi javi tri dana ranije kad ce da me bije, da otkazem teretanu...NE BIH DA GA POVREDIM, PA DA MU KUPUJEM NOVO TELO icon_smile.gif

Alo gotze sta si mi ostavio ona dva lesa , keva mi se slogirala kad je usla u sobu

 

 

Mrzelo te da cimas pa si ih uvalio meni , i sta sad ja da radim sa ovim lesevima?

icon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gif

 

 

Dolazi odmah i nosi sa sobom , sta ja da radim sa njima i Djuri su gadni !!!

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

ups...

cisto da nije spam

 

ManOwaR je odlican !!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...