Jump to content

ManOwaR


Protagonist

Recommended Posts

-

--Citiracu SEBE od pre dve godine

-

--

---NAPUShITE MI SE QURCA SVI !!!!!!!! osim pravih ManowaR fanova

-

--

---druga KRANGA molim da mi javi tri dana ranije kad ce da me bije, da otkazem teretanu...NE BIH DA GA POVREDIM, PA DA MU KUPUJEM NOVO TELO icon_smile.gif

Sta si ti sada velika faca, jeli?

Pa nisam znao, jbg.

Manowar = Gay Boy Band.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemas preca posla nego ici i pljuvati ???

ako neko svrati na topic i kaze "manowar su kraljevi metana" zasto neko drugi ne bi isto tako dosao i rekao da ih ne voli?

 

svaka cast manowaru ali su sa moje liste dobrih bendova sisli u 5-6 razredu osnovne skole.

 

 

moje 33 pare.

 

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ako neko svrati na topic i kaze "manowar su kraljevi metana" zasto neko drugi ne bi isto tako dosao i rekao da ih ne voli?

 

svaka cast manowaru ali su sa moje liste dobrih bendova sisli u 5-6 razredu osnovne skole.

 

 

moje 33 pare.

 

 

poz

Problem je u tome sto oni ne piskaraju Manowar je prosecan bend ili ne volim ih slusati ili za mene su sranje, nego piskaraju na takav nacin da sve nas koji ih slusamo vredjaju.

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, meni radi toliko adrenalin uz njih, da mi treba bensedin da se smirim kao posle nervnog sloma... rolleyes.gif A tek kad vidim gomilu slinave i namrštene dece u Manowar majicama po gradu... no.gif

E za to si brate u pravu. Ti glupi klinci culi jednu ili dve pesme i napalili se, samo sto ne drkaju na Manowar. A kad bi ih pitao nesto o Manowar-u nebi pojma imali. Tako nesto je i Lord Aggronor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je neko gledao DVD Live In Germany ili Blood In Brasil zna da nema jačeg benda.

 

Boli me uvo ako neki šaban dođe na temu sa objašnjenjem da njihova muzika nevalja zato što su pozeri ili kako su neki mnogo intelektualno napredovali da im je ispod nivoa slušanje ovog benda.

 

 

Na Omotu DVD piše:

Not recommended for losers,wimps,posers and all other assorted assholes.

Eat Shit And Die!!!!!!

 

Odo ja da prangijam uz Manowar! icon_rockdevil.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je neko gledao DVD Live In Germany ili Blood In Brasil zna da nema jačeg benda.

 

Boli me uvo ako neki šaban dođe na temu sa objašnjenjem da njihova muzika nevalja zato što su pozeri ili kako su neki mnogo intelektualno napredovali da im je ispod nivoa slušanje ovog benda.

 

 

Na Omotu DVD piše:

Not recommended for losers,wimps,posers and all other assorted assholes.

Eat Shit And Die!!!!!!

 

Odo ja da prangijam uz Manowar! icon_rockdevil.gifpivopije.gif

U go Girl. icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Meni se Manowar ne svidja!!! Zato sto su pozeri, zato sto sviraju progresiv pank, zato sto imaju para za onolike chopere i onoliko ozvucenje, zato sto nisu dosli u srbiju da sviraju, zato sto imaju glupe spotove u fazonu "mi sviramo", i zato sto su pozeri (ovo je jako bitno, pa sam ponovio).

Nisu oni losi, samo sto je sve to djubre. pukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...