Jump to content

ManOwaR


Protagonist

Recommended Posts

Ma, meni radi toliko adrenalin uz njih, da mi treba bensedin da se smirim kao posle nervnog sloma... icon_rolleyes.gif A tek kad vidim gomilu slinave i namrštene dece u Manowar majicama po gradu... no.gif

Edited by Agarth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Voleli vi ManOwaR ili ne cinjenica je da su skoro svi ManOwaR fanovi totalni retardi no.gif ...mislim samo pogledajte ovog imbecila iznad mene icon_smile.gif

-

--

-

-

--ZNAS STA KRETENU, IMAS TRI DANA DA SE JAVNO IZVINIS ILI DA POPIJES PO LABRNJI!!!!-

-

--POSEDUJEM PLOCU "Speed Metal Symphony" od Friedmana vec deset godina, Kao i originale CACOPHONY,Dragon Kiss, Chastaina, Ritchie Kotzena, Backera, Alex Masia,Tony Mc Alpina, Rony leTecra,Skolnica... i pun kurac gitarista za koje u zivotu nisi cuo!!!- Miuslim,brate, ovo ono...kad vec pricamo o Friedmanu...

-

--SLUSAM SVE PRAVCE U ROKU I METALU OSIM GAY GOTHA I NU-METALA I NE POSTOJI TEMA ZA KOJU BI IMAO PRAVA DA ME NAZOVES RETARDOM, OSIM AKO SAM TI KOJIM SLUCAJEM OPSTIO SA KEVOM ILI SESTROM, STO(tvoju prozivku, dabome) SHVATAM KAO LICNO MOTIVISANU AKCIJU--

-

--TAKODJE, IZVINI AKO TI SE RIBA LOZI NA MENE ILI AKO SAM SPAVAO SA ISTOM."HEY MAN, SHE WANTED ME... icon_da.gif

-

--AKO TI NIJE JASNO, POSLUSAJ PESME "Warlord" & "Pleasure Slave"

-

---U MANOWAR N.E. D.I.R.A.J. /!!! icon_mad.gifno.gif - NE ISPLATI TI SE icon_rockdevil.gif -

-

-----TO NIJE BEND VEC PRINCIP! STIL ZIVOTA! NACIN PONASANJA,RAZMISLJANJA, DELOVANJA I POSTOJANJA ! violent.gif -

-

----DA IMAS DVA GRAMA MUDA O.S.E.T.I.O. BI TO, A NE ZANOVETAO KAD TI NIJE MESTO-

-

----USPUT...DOSADA SAM VIDEO BRAT BRATU JEDNO DESET CIGANA SA MEGADETH MAJICAMA, MOZDA SI I TI BIO MEDJU NJIMA!!! SLEDECI PUT, SLOBODNO MI SE JAVI, JA SAM ONAJ PRAVI METALAC SA NEKOM OD MANOWAR MAJICA I POGLEDOM KOJI KAZE " JOIN US OR DIE"-

--

----AKO TI NESTO NIJE JASNO , PRVO P.I.T.A.J. ,-KORISNIJE JE ZA KICMU!! icon_da.gif

Edited by GOTZE

Share this post


Link to post
Share on other sites

gotze, ti baš i nisi najnormalniji..

 

a ja tebi dajem 3 dana da se javno izviniš za ono što si rekao za moju kevu.

ja tebe lično nisam vređao, niti bilo koga ovde. samo iznosim mišljenje o manowaru, za koji smatram da je sranje bend...

 

poz za martija

Share this post


Link to post
Share on other sites

-

--

-

-

--ZNAS STA KRETENU, IMAS TRI DANA DA SE JAVNO IZVINIS ILI DA POPIJES PO LABRNJI!!!!-

-

--POSEDUJEM PLOCU "Speed Metal Symphony" od Friedmana vec deset godina, Kao i originale CACOPHONY,Dragon Kiss, Chastaina, Ritchie Kotzena, Backera, Alex Masia,Tony Mc Alpina, Rony leTecra,Skolnica... i pun kurac gitarista za koje u zivotu nisi cuo!!!- Miuslim,brate, ovo ono...kad vec pricamo o Friedmanu...

-

--SLUSAM SVE PRAVCE U ROKU I METALU OSIM GAY GOTHA I NU-METALA I NE POSTOJI TEMA ZA KOJU BI IMAO PRAVA DA ME NAZOVES RETARDOM, OSIM AKO SAM TI KOJIM SLUCAJEM OPSTIO SA KEVOM ILI SESTROM, STO(tvoju prozivku, dabome) SHVATAM KAO LICNO MOTIVISANU AKCIJU--

-

--TAKODJE, IZVINI AKO TI SE RIBA LOZI NA MENE ILI AKO SAM SPAVAO SA ISTOM."HEY MAN, SHE WANTED ME... icon_da.gif

-

--AKO TI NIJE JASNO, POSLUSAJ PESME "Warlord" & "Pleasure Slave"

-

---U MANOWAR N.E. D.I.R.A.J. /!!! icon_mad.gifno.gif - NE ISPLATI TI SE icon_rockdevil.gif -

-

-----TO NIJE BEND VEC PRINCIP! STIL ZIVOTA! NACIN PONASANJA,RAZMISLJANJA, DELOVANJA I POSTOJANJA ! violent.gif -

-

----DA IMAS DVA GRAMA MUDA O.S.E.T.I.O. BI TO, A NE ZANOVETAO KAD TI NIJE MESTO-

-

----USPUT...DOSADA SAM VIDEO BRAT BRATU JEDNO DESET CIGANA SA MEGADETH MAJICAMA, MOZDA SI I TI BIO MEDJU NJIMA!!! SLEDECI PUT, SLOBODNO MI SE JAVI, JA SAM ONAJ PRAVI METALAC SA NEKOM OD MANOWAR MAJICA I POGLEDOM KOJI KAZE " JOIN US OR DIE"-

--

----AKO TI NESTO NIJE JASNO , PRVO P.I.T.A.J. ,-KORISNIJE JE ZA KICMU!! icon_da.gif

Brate ti meni nesto pricas a izvredjao si kevu liku samo zato sto ne voli ManOwaR...sta covek nema pravo da izrazi svoje misljenje samo zato sto ti tako kazes...ok i mene si izvredjao ali si barem imao nekog povoda icon_smile.gif ...sto se tice onih gore navedenih gitarista nemoj da se sekiras cuo sam ih sve i imam preko 100 originalnih gitarskih diskova...ne samo metal i rock vec i jazz, flamenco, blues, klasiku itd...a uz to sam i gitarista...i da nisam cigan i nemam ni jednu Megadeth majcu icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

-----TO NIJE BEND VEC PRINCIP! STIL ZIVOTA! NACIN PONASANJA,RAZMISLJANJA, DELOVANJA I POSTOJANJA !  -

-

----DA IMAS DVA GRAMA MUDA O.S.E.T.I.O. BI TO, A NE ZANOVETAO KAD TI NIJE MESTO-

 

E da i ovo...ko kaze da ja uopste imam nesto protiv ManOwaR-a...mene samo nerviraju pojedini ljudi, ukljucujuci i tebe a bogami i ove sto na "slepo" pljuju ManOwaR, koji smatraju da je njihovo misljenje ispred ostalih...i jos ove pretnje batinama icon_rolleyes.gif ...cemu sve to?...tome obicno pribegavaju ljudi koji nisu u stanju da svoje rasprave rese verbalno...a ti kao sto si rekao nisi jedan od "njih" ...tako da batali te pretnje pa se onda lepo prozivaj do mile volje icon_smile.gif ...ovo je ipak samo forum icon_smile.gif

Edited by Marty F

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...