Jump to content

ManOwaR


Protagonist

Recommended Posts

Pa niko nije ni rekao da je metal nastao iz klasike,niko nije rekao da je Bah vise uticao nego Elvis,Hendrix i kompanija,niti da klasika dominira metalom,tako da ne znam zasto to i spominjes,nego sam samo napisao da heavy metal vuce nasledje i iz klasike,pa je zato i normalno da na pr. Manowar ima i obrade klasicara ,i sta te je tu toliko potreslo ne znam,kad i sam uvidjas da klasike u metalu ima dosta.

 

E sad mozes ti da ponavljas 100 puta da heavy blage veze nema sa klasikom,ali i ti i ja znamo da ima.

 

Reci da ima veze sa klasikom je vec uska povezanost,a ovi pravci definitivno nisu usko povezani.

No,ovo je Manowar tema...

 

Što se uopšte obazireš na jebenog lemmya?

 

Zato sto sam markantan i vispren,za razliku od tebe ugojenog degenerika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti Lazo definitivno trebas svrnuti kod cika doktora...ili jos bolje,kod pedagoga.Da ti objasni da vise nisi mali,i da polako treba da pocnes odrastati.Buci,buci,buci... ;):pivopije:

Haha,vidim ti si vec bio,al' terapija nije dala ocekivane rezulate? :D

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbog ovoga sam opet uzeo da slusam album i sad i ja mogu da kazem da mi je dosta bolji od prethodnog :rockdevil:

 

Jesu malo jeftini oni orkestarski prelazi, ali boze moj - oni su metalci, a ne kompozitori klasicne muzike :bigblue:

 

Pesama kad se sve sabere i nema malo, tj. ima ih vise nego na meni najboljim Manowar albumima, a i u tim prelazima ima cesto dosta dobrih vokalnih deonica :meshuggah:

 

valja, valja...

 

Е па драго ми је што сам те извео на прави пут :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebote vama ko da su amputirali mozak..

Kome 'vama'? :violent:

 

 

Inace,pred'o sam u sredu pre svirke zahtev za grcku vizu i rekli su mi da dodjem u ponedeljak da mi saopste dal' cu je dobiti ili ne :ph34r:

@Protagonist:kaze mi Tosa da oce i on da ide :rockdevil::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kome 'vama'? :violent:

svima "vama" koji se osecate prozvani

-

shala mala na rachun besmislene diskusije koju vodimo vec danima... nedeljama

 

primite sledece k znanju

 

da manowar tehnicki nije najbolji bend niti su neki tehnicari

da imaju dobre ideje, i manje vishe su produktivni

da im je produkcija uvek na nivou

da su im rifovi dobri i pregnantni ma koliko jednostavno bili, vrlo upadljivi

da su textovi dobri i da imaju smisao

da su malo paljevine, ali da je to jedan nachin da se sprovede metal feeling i metal brotherhood i ostalo(manowar crowd, true metal i ostale fore)

_________________________________________________

to su neopozive chinjenice oko kojih nema diskusije

 

to sto neki od nas obozavaju manowar, razmeju pogreshno, ne vole, vole manje, slushaju, ne slushaju to su lichne(=subjektivne) stvari

 

pod 2. biti fan manowara je super, i ja volim i cenim manowar i smidam kapu

pod 3. ako neko veruje u manowar kao jedino u zivotu i taj "pravi put" i ostale paljevine taj ne razume manowar i treba da se oseca prozvanim; jer budimo realni niko, ama bash niko od tih ne zivi manowar.

pod 4. ziveti manowar ne znachi imati diskove i ici na koncerte i vikati "hail"... to je paljevina

pod 5. ko iole ima pojma razumece sta govorim

pod 6. ako neko ima argument koji nije "ti si uvredio manowar" "manowar je pravi put" "vi ste svi budale" ili slicno spreman sam da nastavim diskusiju

 

dok se tacka 6 ne isupni ja necu vishe da diskutujem na temu "sta se kome kako vishe svidja" nego cu da iznosim samo svoje misljenje

a vishe ne zelim vishe da pricham u vetar

 

ko ovo ne skapira nek se oseca prozvanim(v. gore)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta je problem sada svima,meni je extra rasprava,nije niko nikog vredjao,pa normalno je da misljenja nisu ista...

pa tu si upravu, ali kao sto ja necu nekoga da ubedim da manowar nije najbolji bend

toliko mene niko ne moze da ubedi da je manowar najbolji bend na svetu

 

mislim ja postujem manowar, ali malo mi je smeshno to kao umreti za metal i ostali fazoni, mada mi je to u istu ruku simpaticno,

 

ipak stvar ukusa

 

ali nervirale su me izjave kao "ko ne voli manowar taj nije metalac" kao da je izraz metalac sad toliko precizan i podlozan srogom definisanju...

 

po meni svako treba da zivi metal na svoj nachin i da svi zajedno gradimo tu nazovi sub kulturu, a ne poistovecujemo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovoj temi fali moderator.

(navijacki)

Vrati se Andrej :):rockdevil::pivopije:

 

pa tu si upravu, ali kao sto ja necu nekoga da ubedim da manowar nije najbolji bend toliko mene niko ne moze da ubedi da je manowar najbolji bend na svetu

Evo ja cu da te ubedjujem do sutra ;)

 

ali nervirale su me izjave kao "ko ne voli manowar taj nije metalac"

A ova:"Ko ne voli Manowar ne treba da zivi?" :bigblue:

 

Kako li je samo ovaj bend postao bitan u metalu nemam pojma,nije mi jasno... :confused:

Kašće ti se samo :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...