Jump to content

Bal-Sagoth


Predator

Recommended Posts

black moon broods over lemuria ... sve posle tog albuma tj njihova 4 ( sada vec 5 ) albuma nemaju veze sa black metalom dale ovaj bend ne pripada ovde ... prvi je black album sve ostalo neki potpuno drugi zanr ..

 

:blink: :blink: :blink:

 

Inace, poslednji album je savrsenstvo kakvo se retko srece u metalu; sjajna atmosfera, izvanredno odsvirano,

Byronovi tekstovi i pevanje brze nego ranije + bih rekao da je na nekim mestima sjajno i "odglumio" kroz tu naraciju ...

Upravo ga slusam (ne rekoh li da sam opsednut i da je ovo za mene album godine?) i stvarno uzivam.

Ovo je remek-delo.

Daleko iznad proseka koji nudi (ipak) black metal a i metal u globalu.

Mislim, mogu ja da pisem o Bal-Sagoth do sutra ali ...

Dosta je i ovo.

;)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li neko najnoviji album i moze li da podeli utiske ( album posle atlantis ascidenta )

 

@Wolflord ... slusaj album black moon broods over lemuria posto vidim da volish black metal ... sve posle tog albuma tj njihova 4 ( sada vec 5 ) albuma nemaju veze sa black metalom dale ovaj bend ne pripada ovde ... prvi je black album sve ostalo neki potpuno drugi zanr ... tako da preslushaj njega najverovatinje ce ti se svideti . Za ostale ne znam ..

 

Eeee tako vec moze! :da: Hvala ti na savetu, potrazicu taj album! :pivopije::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne mogu da se odlucim koji mi je najbolji njihov album...za sad je tu The Power Cosmic i Atlantis...

Novi album je fenomenalan...samo mi se cini da je na trenutke prebrz...moglo je malo sporije (ali odgovor Dragonforce-u :bigblue: )

 

Prvi mi se i ne svidja bas...dok su Starfire i B. Magic fenomenalni...ma bre obozavam sve albume... :rockdevil:

 

Jedva cekam nastavak... :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Byron :P

 

a dobra ajde sad , glup sam , sta cu :P

 

:blink: :blink: :blink:

 

Inace, poslednji album je savrsenstvo kakvo se retko srece u metalu; sjajna atmosfera, izvanredno odsvirano,

Byronovi tekstovi i pevanje brze nego ranije + bih rekao da je na nekim mestima sjajno i "odglumio" kroz tu naraciju ...

Upravo ga slusam (ne rekoh li da sam opsednut i da je ovo za mene album godine?) i stvarno uzivam.

Ovo je remek-delo.

Daleko iznad proseka koji nudi (ipak) black metal a i metal u globalu.

Mislim, mogu ja da pisem o Bal-Sagoth do sutra ali ...

Dosta je i ovo.

;)

 

jeste ... najveca stvar sa bal sagothom je sto donosi zaista ... nesto totalno drugacije , dakle bash nesta novo sto sigurno nigde drugde nisi mogao da cujesh ... doduse cuo sam za neku novu grupu "sa ostrva" koja kao svira na njihovu foru tj pod uticajem su tog novog zanra ... kako bal sagotovci vole da ga zovu barbarian metal .

 

Eeee tako vec moze! :da: Hvala ti na savetu, potrazicu taj album! :pivopije::pivopije:

 

Neces zazaiti nadam se :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Зашто, да ли и Bal-Sagoth долази да свира са њима?

koliko sam ja cula ne...ali to bi bilo :veseli: mada cini mi da je onaj njihov album A black moon broods over lemuria donekle povezan sa therionom...ako ne po pristupu bar po tematici... :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Цццц ...

:no:

 

Елем, како бих добар видео могао да направим за "Shackled to the Trilithon of Kutulu", немате појма ...

Е, ово је стварно један од оних тренутака кад ми је жао што нисам неки милионер те да могу да финансирам неке бесне и некомерцијалне (сопствене! :lol:) пројекте.

Има ли таквих међу Вама?

Гарантујем да би спот тј. видео био сјајан!

:da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Зашто?

Она и "Invocations Beyond The Outer-World Night" су убедљиво најбоље и најјасније за прављење спота, најлакше их је визуелизовати а нарочито "Shackled to the Trilithon of Kutulu".

Смислио сам таквог Kutulu-а да би га се и сам Лавкрафт уплашио!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...