Jump to content

Agent Steel


yustargazer

Recommended Posts

Видећу само да нађем неког ко има два видеа.

А не свиђа ми се претерано списак песама са ДВД-а. Нема ни 'Never Surrender', ни 'Fighting Backwards', а могао бих сигурно да нађем још бар 5 песама које бих волео да чујем, укључујући и 'The Unexpected', иако нико од данашње поставе није учествовао у њеном стварању.

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK. Naravno, imaju pregrst super pjesama koje nisu svirali, ali sam i sa ovima izuzetno zadovoljan.

Ипак 'Mad Locust Rising video' остаје закон. Тамо дилеје нису свирали 'Unstoppable Force', што је мени апсолутно несхватљиво, јер име то најбоља песма икад! И много је јак тренутак када на почетку песме 'The Unexpected' Џејмс Марфи дрља по гитари, па искључи дисторзију да не би правио микрофонију. Онда се удаљи од ње и крене да свира песму заборавивши да је укључи. Значи, нема смешнијег тренутка у историји видео записа са концерата.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ипак 'Mad Locust Rising video' остаје закон. Тамо дилеје нису свирали 'Unstoppable Force', што је мени апсолутно несхватљиво, јер име то најбоља песма икад! И много је јак тренутак када на почетку песме 'The Unexpected' Џејмс Марфи дрља по гитари, па искључи дисторзију да не би правио микрофонију. Онда се удаљи од ње и крене да свира песму заборавивши да је укључи. Значи, нема смешнијег тренутка у историји видео записа са концерата.

cekaj pa svirali su na Dynamu tu pesmu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јесу 'Unstoppable Force' и супер за то, али нису 'The Unexpected' . Не верујем да ће је ова постава икада и свирати, пошто су ту песму правили Марфи и Бејтман.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e kad pogledam mnogo su oni svi pokvareni mamu im jebem.

Znaci posaljem Juanu pismo trazeci intervju on mi odgovori super moze nema frke.Ja mu posaljem (mislim jeste mnogo 30 pitanja hahah) i on mi ne odgovara nista mesec dana. Ja ga pitam sta bi sa intervjuom a on mi kaze sace sace.Isto tako i sledeci put.Od toga je proslo nekoliko meseci icon_sad.gifno.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ајде да си писао неком мање заузетом човеку, па да разумем. Него, Хуан све време свира са Агентима, па још ради у World War III издавачкој кући, а вервоатно има још неки посао ван тога. Ја сам се начекао док од њега нисам добио интервју?

Што ниси пробао да нађеш Cyriisa? icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pazi jedinu adresu koju imaju za kontakt jeste agentmetal@... pa neko govno. iskreno nisam ni znao kome pisem dok mi onda nije odgovorio Juan. Reko je moze nema frke. I onda nista nije ispalo od toga.

Isto ko sa Angelripperom...Sve su to prodane duse no.gif

Kako zaglavio u ludari hahha djes to cuo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, Cyriis луди, мани га. Знаш зашто се бенд први пут дефинитивно распао? Након што су Версај, Гарсију и Запутил побегли из бенда и они кренули да раде са Марфијем и Бејтманом, Џон је ухапшен у неком хотелу у Фениксу зато што је неком роудију клинцу везивао на голе груди петарде и испаљивао их, а овај је наравно урлао од бола. После му је на ране сипао алкохол, а да ствар буде још уврнутија све је снимао камером. После је директору хотела дао касету да је остави у сеф, а овај је, пошто је чуо крике, погледао снимке, избезумио се и позвао мурију која га је ухапсила. Некон тога су сви остали збрисали из бенда, а он и Профус отишли у Pontius Prophet.

Мислим, контактирати њега је потпуно немогуће. Ликови из Snakepita су пробали са њим да ураде дугачак интервју, али нису успели да га нађу, тј. није им одговарао.

А Хуан ће ти вероватно одговорити, само мораш стално да га цимаш око тога, како не би заборавио. То сам ја радио, па сам на крају и добио договоре.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, Cyriis луди, мани га. Знаш зашто се бенд први пут дефинитивно распао? Након што су Версај, Гарсију и Запутил побегли из бенда и они кренули да раде са Марфијем и Бејтманом, Џон је ухапшен у неком хотелу у Фениксу зато што је неком роудију клинцу везивао на голе груди петарде и испаљивао их, а овај је наравно урлао од бола. После му је на ране сипао алкохол, а да ствар буде још уврнутија све је снимао камером. После је директору хотела дао касету да је остави у сеф, а овај је, пошто је чуо крике, погледао снимке, избезумио се и позвао мурију која га је ухапсила. Некон тога су сви остали збрисали из бенда, а он и Профус отишли у Pontius Prophet.

Мислим, контактирати њега је потпуно немогуће. Ликови из Snakepita су пробали са њим да ураде дугачак интервју, али нису успели да га нађу, тј. није им одговарао.

А Хуан ће ти вероватно одговорити, само мораш стално да га цимаш око тога, како не би заборавио. То сам ја радио, па сам на крају и добио договоре.

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Hvala na savetu.Probacu sada opet icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa idiot se obreo u Japanu dje zivi u zadnjih 10 godina.

Tek kad su se Agenti opet okupili on je pokusao da im zabrani rad pod tim imenom Onda je Huanova ekipa radila par koncerata pod imenom Agent of Steeel dok se nisu "dogovorili" preko advokata da smiju koristiti orginalno ime...Huan je na pocetku razmisljao da napravi reunion sa Cyiis-om ali ga jednostavno nije mogao naci...bolje je ovako,moje misljenje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мало другачије иде прича, али врло је близу. Заправо, кад су размишљали о поновном раду, хтели су да се назову Agentѕ of Steel, баш због евентуалних проблема са гос'н дилејом. Али, после су мислили да могу да наставе и под оригиналним именом, као што су Присти могли без Халфорда. Онда се Сајриис (како безвезе изгледа ћирилично написано) јавио и хтео да им забрани употребу, па су наступали као Order Of The Illuminati. Ово се дешавало баш негде у време кад сам ја радио интервју са Хуаном, али ми је, пошто је завршио одговарање на питања, рекао да ипак настављају као Agent Steel.

Наравно да је овако боље. Какав је блесави Кампс, ко зна шта би овог пута направио.

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

covek je legenda pazi ovo

 

Ivan

 

my computer crashed and the interview was lost, was waiting on you to contact me again. Send the questions and i will get them done by the weekend

 

 

Sta sam ja vidiovit jebo mater pa treba da znam da mu se sjebo racunar icon_smile.gif

Hvala ti na onom savetu RNA izgleda da je upalilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нема на чему. Код већине музичара само тако можеш да извучеш интервју,а неки те ни онда не јебу 5%.

А то да му се сјебао компјутер... Хм, то отприлике значи да је негде затурио твоја питања, па не може да их нађе, или их је избрисао. Да знаш колико сам пута чуо тај изговор, немогуће да им баш свима пада систем толико дуго.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...