Jump to content

Sonata Arctica


Recommended Posts

Mora da se ide na Sonatu. Do tad me nista ne interesuje drugo od ponude koja je inace tanka do bola.

 

Slazem se. Za jjude koji slusaju neki power ili sl. nema nista, ok ima Sabaton na Exitu, ali ne idu svi na Exit...

Ja se svake godine nadam da cu da cujem Edguy, ali to je neka druga prica...

Legao bi sada Stratovarius jer ovaj novi album je dobar.

Ali opet, ovde se vec godinu dana prica kako broj koncerata treba smanjiti, pa je sada kontradiktorno da trazimo jos :)

 

Ne znam samo kako ti je to uopste palo napamet. :):)

 

Jbg, nikako da naucim ko je glavni za Sonatu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se. Za jjude koji slusaju neki power ili sl. nema nista, ok ima Sabaton na Exitu, ali ne idu svi na Exit...

Jedva cekam Sabaton! :rockdevil:

Al' naravno, mnogo bi bilo bolje da imaju solo koncert u SKC-u, nego nastupa na EXIT-u, al' 'ajd' sad.

 

 

Ja se svake godine nadam da cu da cujem Edguy, ali to je neka druga prica...

Jao, kako bi to bilo dobro, al' sve mi se nesto cini da ih necemo skoro videti ovde (bar naredne 2 godine).

Mada, ko zna... Ni Sonatu nismo ocekivali, pa eto vidis, ipak dolaze.

Al' oni imaju i vise publike ovde nego Edguy, i koliko god ljudi mislili da Sonata nema bas nesto mnogo publike kod nas (to se govorilo prethodnih godina), ipak imaju, i ipak ce taj koncert proci super.

Veciti optimista. :)

 

Naravno, postoji mogucnost lose prodaje (kod nas to uvek postoji :) ), al' valjda ce sve biti OK. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

SONATA ARCTICA have unveiled the new artwork, track listing as well as the album title of their forthcoming album.

 

"THE DAYS OF GRAYS" will see a worldwide release (excluding Asia) through Nuclear Blast Records on September 18th, 2009 (September 16th in Finland and September 22nd in the USA).

 

Formats / track listing:

 

Ltd. 2CD-Digipak:

 

01. Everything Fades To Gray (Instrumental)

02. Deathaura

03. The Last Amazing Grays

04. Flag In The Ground

05. Breathing

06. Zeroes

07. The Dead Skin

08. Juliet

09. No Dream Can Heal A Broken Heart

10. As If The World Wasn't Ending

11. The Truth Is Out There

12. Everything Fades To Gray (full version)

 

Bonus Track:

 

13. In The Dark

 

Bonus CD: track listing TBA.

 

CD Jewelcase:

 

01. Everything Fades To Gray (Instrumental)

02. Deathaura

03. The Last Amazing Grays

04. Flag In The Ground

05. Breathing

06. Zeroes

07. The Dead Skin

08. Juliet

09. No Dream Can Heal A Broken Heart

10. As If The World Wasn't Ending

11. The Truth Is Out There

12. Everything Fades To Gray (full version)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super je omot!!! xD

 

e da edguy bi bio cool! i to je to sto sam ja spomenuo, svadjaju se kako ima previse koncerata, a nama koji slusamo power treba jos ... kad niko ne dovodi power bendove... ove godine samo sam bio na maidenima i na HF u ... i idem na sonatu... to je nista! Treba na jos power koncerata! a po mom misljenju power koncerti su najposeceniji i najvise se isplate jer je power najvise slusaniji zanr... bar je to moje misljenje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zoll, zar nisi komentarisao da ti se ne dopadaju mnogo ovi noviji radovi od Sonate? Hexe :razz::lol:

:P

Pa i jesam, ali to ne znači da ovaj album neće biti drugačiji. I drugi gitarista je sad tu pa me i zato zanima kako će da zvuči :da:!

 

Za Redemtion i At Vance nikad čula. :razz:

Imaš sreće da sam nešto dobro raspoložen danas, pa ću da ti oprostim ovu izjavu :P:zuba:! I zovu se RedemPtion :P!

 

 

Edit: zaboravih - i meni se sviDŽa omot!

:pivopije:

Edited by Zoll

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i jesam, ali to ne znači da ovaj album neće biti drugačiji. I drugi gitarista je sad tu pa me i zato zanima kako će da zvuči :da: !

E, pa ako je tu novi gitarista, onda i ja to obavezno moram da čujem! :mrgreen:

 

 

Imaš sreće da sam nešto dobro raspoložen danas, pa ću da ti oprostim ovu izjavu :P:zuba: ! I zovu se RedemPtion :P !

Hehe, da su svi ljudi kao ti da ovako lako oproste nikad ne bi bilo ratovanja. :):mhihi: Dobro, nemoj da sitničariš, slučajno sam ispustila slovo P, nije bilo namerno. :da:

 

Slažem se, omot je dobar. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam. Stari gitarista je bio baja i mozda najjaci clan benda.

Al' ode Jani, i dodje Elias koji je odlican. Nadamo se da ce i album biti super!

Mada, Sonata sa malo mracnijih zvukom... Ne znam bas. Al' videcemo, mozda je cool ispalo i bas Tonyju stoji to. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam. Stari gitarista je bio baja i mozda najjaci clan benda.

Slažem se, Janni je bio baja, mada se meni poslednji albumi zaista nisu dopali baš... možda ću malo da preteram sad, ali kada bih recimo sa poslednja 3 albuma izdvojio pesme koje su mi dobre, spojio bih to u jedan extra album... tako da me zanima kako će to sad sa novim gitarošom da zvuči i na šta će da liči. Ne očekujem ništa posebno, pa se neću razočarati u svakom slučaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Променише лого?

Da, promenili su ga jos kad je "Unia" izasla. :da:

Mada sam ja skroz zaboravila za to.

Al' lep je ovaj "novi". :da:

 

Slažem se, Janni je bio baja, mada se meni poslednji albumi zaista nisu dopali baš... možda ću malo da preteram sad, ali kada bih recimo sa poslednja 3 albuma izdvojio pesme koje su mi dobre, spojio bih to u jedan extra album... tako da me zanima kako će to sad sa novim gitarošom da zvuči i na šta će da liči.

Ne da mozda preterujes, nego je to sigurno. :razz:

Salim se malo, ok, ukusi su razliciti. Meni su poslednja 3 odlicna. "Reckoning" i "Unia" su mi omiljeni, mada je i "WHG" jako dobar. :da:

 

Ne očekujem ništa posebno, pa se neću razočarati u svakom slučaju.

Ja nemam pojma da l' da ocekujem nesto sto ce mi se svideti ili ne.

Zapravo, trudim se da ocekujem album koji ce mi se svideti. Videcemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, promenili su ga jos kad je "Unia" izasla. :da:

Mada sam ja skroz zaboravila za to.

Al' lep je ovaj "novi". :da:

 

Ја сам заборавио и албум какав је. Сећам се само да ми се није свиђао. И нисам га ни пуштао више.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne da mozda preterujes, nego je to sigurno. :razz:

Salim se malo, ok, ukusi su razliciti. Meni su poslednja 3 odlicna. "Reckoning" i "Unia" su mi omiljeni, mada je i "WHG" jako dobar. :da:

Upravo tako - ukusi su različiti! :wink:

Meni se poslednja 3 u zbiru ne mogu porediti sa Silence-om ili Ecliptica-om. Ali ajd sad, da ne idemo opet u tu priču o albumima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...