Jump to content

Sonata Arctica


Recommended Posts

Uhhh pa njihovi spotovi su blago receno uzasni.. Mislim ajde kao "Wolf and Raven" zbog pesme ali ono .. it's funny.

:) :) :)

Meni je Wolf and Raven užasan spot... tako mi je nekako sve bzvz tu... ne umem baš da opišem ali mi je mnogo glup. Što ti kažeš, jedino ga pesma malo vadi, inače... tragedija. Sad pokušavam da se setim još nekog njihovog spota ali mi nešto ne ide... moraće da se konsultuje youtube :zuba:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemaju oni neke spotove.. ali mi Wolf And Raven nekako uvek bio simpatichan i voleo sam s vremena na vreme da ga pogledam.. ovo ostalo je bzz :/

 

a hammerfall takodje ima neke smeshne spotove bozhe me sachuvaj ali dobro.. oni se vishe razbacuju sa parama nego sonata kad je video materijal u pitanju :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad bas gledam koje sve spotove oni (HF) imaju, i mogu reci da mi se svi svidjaju, osim mozda, Renegade-a. Nisam dugo gledala sve te njihove spotove (osim 'Any Means Necessary' koji sam skoro gledala), al' kol'ko se secam, svi su mi dobri.

Al' jeste istina da se oni vise razbacuju parama od Sonate, kad su spotovi u pitanj.

 

Sonata se ni ne trudi da izbaci neki cool spot (mada bi mogli jednom to uraditi). Njima to verovatno i nije toliko bitno.

 

 

E da, moram pomenuti da sam danas posle duzeg vremena opet preslusala Eclipticu (ne celu, al' trenutno to nadoknadjujem) i sad mi opet odgovara. :bigblue:

Mis'im, uvek sam volela taj album, al' nekako su mi ovi ostali poslednjih meseci vise odgovarali.

Lepo je bilo cuti je opet. :wub:

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su Sonatini spotovi mnogo bolji od hammerFall-ovih, npr. spot za "Don't say a word" (valjda tako bese naziv pesme) mi je fenomenalan, iako se u spotu ama bas nista ne dogadja. HammerFall spotovi su uglavnom smejurija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Who posted in: Sonata Arctica
Poster Posts
~MaX~ 133
Nightwing 101
Telcontar 85
Tatyannahhh 52
Shamandalie 51
Grobodan 39
NatashaNS 32
dushmanin 26
Buba 24

Max nas je sve nadmasio. :)

Maximuse, pa ti svi postovi su nastali u periodu od 2004. do 2005/6.
Sad si opet malko aktivirao ovde. ;) Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

da sam vodeci.. to vishe govori koliko je nepopularna ova strana nego koliki sam ja freak :)
A i to sto kazes. :)

Ranije je tema bila mnogo, mnogo aktivnija, a sad vise ljudi nemaju sta da pisu ovde dok ne izadje novi album. ;)

 

sad bash neshto pocheo o5 da slusham sonatu ovih dana... ide mi o5 na cert :)

Joj i meni se OPET ide na koncert (islo mi se i ranije, pa nisam otisla :udri: ), s' tim sto je razlika u tome sto si ti bio, a ja nisam.

Al' ove godine mi se ukazuje prilika, pa se nadam da ih necu OPET propustiti. ;)

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Recimo, udjes u power/prog (ili bilo sta drugo) i onda kliknes na broj psotova desno od imena benda. :bigblue:

 

Sad si me navukla da proveravam. Ustanovio sam da sam prvi po broju postova na tako značajnoj temi kao što je Judas Priest. Na Grave Digger i Primal Fear je samo RNA ispred mene. Na HammerFall-u sam četvrti, na Helloween-u peti i tako... :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A pa ti ne znas za to. Spominjala sam na ovoj temi, idem ovog leta u Holandiju, a Sonata nastupa na nekom njihovom festivalu, tako da... :bigblue::rockdevil:

 

Problem je u tome sto mogu da se kupe samo karte za sva 3 dana + kamp, a i ne znam hocu li moci do kraja avgusta ostati u NL.

A pozitivno je to sto ako uspem da se iskombinujem tako da ostanem i za vreme tog festivala (to bas i ne zavisi od mene; da je do mene, ostala bih tamo par meseci :) ), mogu dobiti one press tickets (drug mi mozda moze nabaviti ;) ).

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li je uopshte bitno koliko je ko postovao gde??? :) uostalom samo se spamuje tema :da:

 

Spam, spam, spam, spam, eggs and spam, eggs, beacon, sausage and spam, spam sausage and spam, spam beacon and spam, spam spam, spam.... xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije smesno, samo je malo cudno jer su verzije sporije i malko drugacije od ovih sa Ecliptice (sto bi vi rekli, vise gay, al' jako me nervira kad se ta rec koristi za power bendove jer je skroz bezveze).

Al' u FullMoon-u valjda ima jedan deo koji mi se bas svidja onako nesto uz akusticnu, cini mi se (nisam sigurna da je u pitanju ta pesma).

 

Eclpitica mnogo mocnije zvuci, naravno, al' ovaj demo je sav tako nekako slatkast jer jos uvek nisu imali tu njihovu brzinu i sve je bilo sporije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...