Jump to content

Sonata Arctica


Recommended Posts

Sa oficijalnog sajta:

Sonata Arctica will play at Lowlands 2009 (Biddinghuizen, NL) on August 22nd.

:bigblue::bigblue:

 

Znaci, posle nekog vremena sam opet pustila Sonatu i razmisljala kako sam ih propustala u Pesti, i odem na njihov sajt da vidim da l' ima nesto novo, kad ono.... Doceka me ovo! :mrgreen::mrgreen:

 

A ovo me je obradovalo zato sto sam htela da doju u Holandiju ove godine (i bas sam danas razmisljala o tome), jer cu ja ici, pa da ih uhvatim. :bigblue:

Samo, ja bih trebala ici negde u julu (sto ne mroa da znaci da ce biti tako), al' videcemo nekako da se iskombinuje da ostanem u periodu u kom mogu da odem na ovaj fest :rockdevil: jer ako ih i sad propustim (a necu :bigblue::bigblue: ), onda mis'im stvarno nemam reci.

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takodje. Sad ce me svi napljuvati, ja Uniu jako volim, ali realno, mogli bi da se vrate korenima, da snim nesto malo novo i moderno, ali da ima energiju Ecliptice i Silencea i da ima onaj shmek koji su imali Winterhearts i Reckoning .... ufffff... shto bi se reklo ajme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja te necu napljuvati, i meni se 'Unia' jako svidja. :da:

Nikako ne ide na prvo slusanje. Kad sam prvi put cula, reakcija je bila 'WTF?', mnogo cudan album je bio, al' posle par slusanja, odlican!

 

Da, slazem se sa idejom za novi album. Predlozi im to. :)

Meni, iskreno receno, Ecliptica ne lezi kao ovi ostali albumi (iako sam je ranije jako volela), pogotovo 'Winterhearts Guild' i 'Reckoning Night'. Ta 2 su mi odlicna, kao i 'Silence'.

 

Al' videcemo sta ce biti od novog albuma. Snimanje je u toku, nadam se da ce biti nesto cool. :cool::meshuggah:

 

 

koliko sam ja njih ranije slushao to nije bilo normalno :da:

Oooo, pa ko se to setio da kaze nesto na ovoj temi posle 100 godina? :)

 

Citala sam ja ranije postove ove teme, i videla sam da si ih mnogo voleo, i branio kad ih neko napada. Preneo si to na mene. ;)

 

Poslednjih par meseci sam ih slusala manje nego inace, al' sad opet krenulo da me hvata 'Sonata' raspolozenje. :bigblue:

I jako me zanima kako ce zvucati novi album. Jedva cekam da izadje!

A dotle... Pa dotle cu probati da se iskombinujem za Holandiju i njihov fest. :rockdevil:

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad je sve OK. Prebacila sam ovaj post u prethodni.

Mada, opet ovde stoje moja 2 posta, no dobro, nema veze.

 

 

I tako...

Hoce l' neko da se cima do Norveske, Finske ili Holandije? :)

'Ajde da vas vidim sad. :)

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Caleb je jako dobra pesma, u pravu si. :da:

 

Al' moji favoriti su 'White Pearls, Black Oceans', 'The Power Of One', 'Abandoned, Pleased, Brainwashed, Exploited', 'The Boy Who Wanted To Be A Real Puppet'. Te malo duze pesme sa dugackim imenima :) (igrom slucaja je tako, a mozda i ima necega u tom). :wub:

 

I da, zaboravila sam 'My Dream's But A Drop Of Fuel For A Nightmare' sa 'Unie', koja je ujedno i njihova pesma sa najduzim imenom (ili bar u rangu sa 'APBE'). :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram priznati,slušao sam Sonatu,tj. samo Uniu,pre neke 2 godine i svidelo mi se tada,mogao bih obrunti album ovih dana da se podsetim. :)

Ali ostale pesme što im čuh mi se ne dopadaju(čitaj: gej su :)).

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je zato sto nisi tr00

samo ja mogu da slusam one gej stvari :rockdevil:

 

jes da ovaj lik ne zna nesto engleski (pevac)

ali kada cujem samo

 

If I only had a heart

IF I ONLY HAD A HEAAAAAAAAAART

 

padnem sa stolice :rockdevil:

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

jes da ovaj lik ne zna nesto engleski (pevac)

ali kada cujem samo

 

If I only had a heart

IF I ONLY HAD A HEAAAAAAAAAART

 

padnem sa stolice :rockdevil:

Zna on bre engeski. Bas fin akcenat ima. :da:

 

Kingdom For A Heart!!! :rockdevil:

 

Moram priznati,slušao sam Sonatu,tj. samo Uniu,pre neke 2 godine i svidelo mi se tada,mogao bih obrunti album ovih dana da se podsetim. :)

Ali ostale pesme što im čuh mi se ne dopadaju(čitaj: gej su :) ).

Nisi bre tr00! :)

'Unia' je jako dobar album, malo cudan u odnosu na njihov raniji rad, al' meni se svidja. :da:

 

Ostali albumi odlicni, samo mi 'Ecliptica' ne odgovara bas uvek, vise volim ove ostale, al' nekad sam u takvom raspolozenju da mi bas treba nesto brzo i veselo kao sto je 'Ecliptica'. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, oni se ne trude bas nesto oko spotova.

 

'Wolf & Raven' je OK, al' nis' posebno, 'Don't Say A Word' je bzvz (al' meni to ni ne smeta, bitno da je pesma dobra), a 'Paid In Full' je cool spot. :da:

 

 

HammerFall ima cool spotove, moram da ih pohvalim (iako meni nije bas od zivotne vaznosti da je spot dobro uradjen, al' lepo je videti dobar spot, ako su se vec trudili). :bigblue:

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...