Jump to content

Sonata Arctica


Recommended Posts

Dolazi maltene isti broj ljudi. Sve te price su jedna velika bajka. Ako su festivali propali, to ne znaci da na solo koncertima u glavnom gradu nikada nece biti pune sale i dobra atmosfera. Ti "veliki" metal bendovi, koji su u globalnom smislu maleni, prolaze jednako dobro. Bugari su, mozda, u zadnje vrijeme ekstremniji, ali kod njih je metal u strasnoj ekspanziji, a kod nas suprotno. Sonata Arctica ima ovdje sasvim dovoljno publike za bilo kakav koncert na turneji, i ako bude prilike, siguran sam da ce i doci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, ali zato bendovi koji dođu kod nas posle ističu da smo najbolja publika. Ima nas malo, ali smo zato tr00, za razliku od tih što imaju ''normalnu avkodnevicu'' i ''normalno'' se oblače. Pa šta ako se ložimo na extreme fazon? Metal i jeste ekstremna muzika i metalci jesu ekstremni ljudi, i to u najpozitivnijem smislu.

 

Potpuno sam drugacijeg stava jbg....dobro je da nismo svi isti ,na neki nacin nas ovi bendovi ipak povezuju,ako nista drugo. :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ma moraju jednom i kod nas doci. :bigblue:

 

Evo i Nightwish su dosli prvi put ove godine, a kol'ko vec dugo postoje.

 

Inace, i ja sam cula da su oni (Sonata) dosta skupi, pa valjda zato nece da ih dovedu.

A neki imaju teoriju i da ne mogu skupiti dovoljno ljudi kod nas.

 

U svakom slucaju, ja idem u Pestu u novembru, a ako dodju kod nas jednog dana, to se garant nece propustiti! :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja cu u pestu u novembru najverovatnije...ako se skupi para ici cu, Sonata, 3ci put, dolazim! :P Samo sto treba uzeti u obzir nimalo naivne bendove koji sviraju kao predgrupe, Vanishing Point i naravno FENOMENALNI pagan's mind

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

E da se i ja pridruzim :D

Prvi put sam Sonatu cuo na MTV (vjerovali ili ne...) i od tada mi je stalni dio repertoara na windows media playeru :P

E sto ste ovo spominjali, kod nas opcenito na Balkanu, ljudima je mrsko ici bilo gdje, a ovdje ne dolaze veliki bendovi, samo oni koji su pri kraju karijere, poput Maidena... Kad se u Srbiji za Slayer proda 300 karata max. a ljudi nece da gitare ukljuce bez 10 hiljada.. :unsure::closedeyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Novi album sledece godine! :bigblue::rockdevil:

 

Ne pise nigde, al' ja znam. :bigblue:

Rekli su tokom koncerta u Holandiji (a verovatno i na ostalim koncertima) da novi album izlazi sledece godine! :da:

 

Uh, jedva cekam da ga cujem!

I, naravno, sledece godine obavezno idem na neki njihov koncert! Bilo bi dobro da mogu da se iskombinujem, pa odem bar na 2 koncerta, al' na jedan sigurno idem (kad cu vec propustiti ove godine :udri::mad::violent: ). :da: Obavezno! :bigblue::rockdevil:

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

I to sto kazes. Ma k'o da nam uopste i moraju traziti vizu!

 

Al' ti si bar jednom (ako ne i vise puta) bio na njihovom koncertu, a ja nisam. :udri:

 

A bas sam htela da cujem "White Pearl, Black Oceans" i onaj deo koncerta sa "We Will Rock You" (dok sam jos pod utiskom od Queen-a :) ).

 

Btw, pretpostavljam da novi album izlazi KRAJEM 2009., tako da, nista od turneje sledece godine. Eventualno po koji festival na leto i to je to. Al' valjda ce biti nesto sto bih mogla nekako da iskombinujem, pa da konacno odem da ih cujem/vidim uzivo. :bigblue:

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...