Jump to content

Deucalion (CG)


Night_Blade

Recommended Posts

Pa,neprofesionalno nije,a nekolegijalno jos manje,jer smo mi ipak tu bili gosti,dosli smo tamo zadnji,mrtvi skapani,i jos je trebalo da sviramo zadnji?A drugo,sviramo mnogo blazu varijantu metala od svih ostalih bendova(Osim Salvation),tako da nikakvog smisla ne bi imalo da sviramo poslije 5!!!!!Black/death,gothic/thrash bendova...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok. Ovo je zadnji post na ovu temu. Kada imas nekog organizatora, nekog rasipnika koji slucajno slusa metal, i bere pare sa grana, onda mozes da lupis neku svotu, i cekas da ce on da pristane na nju. A kad, sa druge strane, imas nekog sa kim si svirao nekoliko puta na koncertima, onda treba malo drugacije da gledas. Da si ti kojim slucajem nas zvao mi ne bismo trazili 5 puta vecu cijenu nego sto to traze drugi bendovi. (Primjer vi i Demonium). Sto se tice diskova, niste se proslavili po tom pitanju, ali necu sad o tome. Vi ste na gubitku? Dobili ste odlicnu priliku u Crnoj Gori dva puta, dobro ste prosli, i ne shvatam razlog ljutnje. Drugo, dacemo vam diskove kako bismo bili 50-50, ali ne vidim razloga zasto ne biste dali 2-3 diska...ali to je vasa stvar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok. Ovo je zadnji post na ovu temu. Kada imas nekog organizatora, nekog rasipnika koji slucajno slusa metal, i bere pare sa grana, onda mozes da lupis neku svotu, i cekas da ce on da pristane na nju. A kad, sa druge strane, imas nekog sa kim si svirao nekoliko puta na koncertima, onda treba malo drugacije da gledas. Da si ti kojim slucajem nas zvao mi ne bismo trazili 5 puta vecu cijenu nego sto to traze drugi bendovi. (Primjer vi i Demonium). Sto se tice diskova, niste se proslavili po tom pitanju, ali necu sad o tome. Vi ste na gubitku? Dobili ste odlicnu priliku u Crnoj Gori dva puta, dobro ste prosli, i ne shvatam razlog ljutnje. Drugo, dacemo vam diskove kako bismo bili 50-50, ali ne vidim razloga zasto ne biste dali 2-3 diska...ali to je vasa stvar

Share this post


Link to post
Share on other sites

E dajte ljudi koji vam qrac neznam ni kako sam zapoceo ovu glupu raspravu...

Samo sam rekao da sam malo razocaran sto je Glava onako ponasao i pretio da Apocalypse nece svirati i samo da se zna nisam zbog tih pretnji dao sviraju umesto nas vec zato sto su mi prijatelji a on je mogao i lepo da mi kaze ali dobro ja i on smo razgovarali oko toga i nema sta ovde da se raspravlja, samo nisam ocekivao tako nesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vjerujem da će biti para za sve to. Ako ne bude mogao May Result sigurno će moći nastupiti kao The Stone.

 

Jel to imaju dva imena ili sta?

 

Ma ne to su 2 različita bandfa ali skoro istih članova. Naime rekao sam da je nesigurno za May Result jer je ako rekao njihov klavijaturista jer se kao nisu uvježbali ili se spremaju zaneku veću turneju. Meni su i jedan i drugi podjednako dobri bandovi, te mi je svejedno s kojim će nastupiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dedicu prestani da se blamiras

To su 2 razlicita benda u kojima postoje clanovi koji prave muziku, svako u svom bendu i jos 2-3 lika koji sviraju u oba da bi na svirkama bio pun zvuk sa svim instrumentima, to su 2 totalno odvojena benda sa par ljudi koji rade u oba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dedicu prestani da se blamiras

To su 2 razlicita benda u kojima postoje clanovi koji prave muziku, svako u svom bendu i jos 2-3 lika koji sviraju u oba da bi na svirkama bio pun zvuk sa svim instrumentima, to su 2 totalno odvojena benda sa par ljudi koji rade u oba

 

Ja koliko sam tonija shvatio samo se razlikuju u jednom clanu, ali dobro. Ja bih vise volio da dodje May Result.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a kakvi ste sta je ovo,momci se otrgli od rada dali silne pare i vjezbali ko ludi da bi vama bilo bolje a vi tako?aj na sta to lici kakve bre pare i bakraci......u pg i bar se islo da se slusa muzika a jedna od best grupa cini mi se i organizatora sviraju zadnji i to kasno uvece kad ih vise od polovine otislo????ccccccc NIJE FER NISU TO ZASLUZILI! :ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veljko je sam kriv sto je dozvolio da se tako nesto desi, niko drugi mu nije kriv, on je davao pare, on je organizovao i sam je trebao da napravi onako kako mu odgovara, ali se nazalost desilo to sto se desilo (a izmedju ostalog ni ja im nisam bio tu kao podrska-amajlija pa su djelimicno i zato lose svirali biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif ). A ta prica je stara vec vise od 3 nedjelje i nema potrebe da se i dalje zvace i zvace - dosta vise

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...