Jump to content

Deucalion (CG)


Night_Blade

Recommended Posts

jebe se meni sto nas niko nije zvao da sviramo 17-tog,ali to je znak da

ljudi ne postuju onu prvu METAL SVIRKU U BARU,bez koje ovo sve sto se

radi ne bi bilo u pomenu!a znate ko je svirao?

W.Tears i Deucalion.

i svi vi novopeceni metalci mozete da nam pusite kurac!!!!!!!!!

jeli tako Toni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebe se meni sto nas niko nije zvao da sviramo 17-tog,ali to je znak da

ljudi ne postuju onu prvu METAL SVIRKU U BARU,bez koje ovo sve sto se

radi ne bi bilo u pomenu!a znate ko je svirao?

W.Tears i Deucalion.

i svi vi novopeceni metalci mozete da nam pusite kurac!!!!!!!!!

jeli tako Toni?

AMIN.

 

p.s. Davide dobro došo na forum.

p.p.s. Blagoje pripremi 2 jevreja za Demise najbolji zine u Jugi i šire! Samo Underground!!!

p.p.p.s. Saša nacisto. biggrin.gificon_mrgreen.gif

 

oće li biti ovoga:

pivopije.gif

u nikšiću?

Share this post


Link to post
Share on other sites

AMIN.

 

p.s. Davide dobro došo na forum.

p.p.s. Blagoje pripremi 2 jevreja za Demise najbolji zine u Jugi i šire! Samo Underground!!!

p.p.p.s. Saša nacisto. biggrin.gificon_mrgreen.gif

 

oće li biti ovoga:

pivopije.gif

u nikšiću?

umart=David? Ako jeste: Cao Davide icon_mrgreen.gif Ako nije,opet recite Davidu da sam ga pozdravila icon_mrgreen.gif Inace postujem ovde samo zato sto je odredjena osoba rekla da vise postujem na jednoj grugoj temi. Ja jako volim Deucalion. Dolazim vam sutra na probu icon_cool.gif Bice pivopije.gif

 

I da,kakav je to fanzin? icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

COBANIN SA ISKUSTVOM POTREBAN ZA CUVANJE OVACA U SELU MELJAK,PLATA 400 EUR.

064/2496747

 

Daj brate ocu ja da cuvam ovce da vidis kakav sam opasan zli necro strudla kvlt cobanin nema boljeg u citavu Duklju taman da zaradim za novog Jacksona icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo zli kult deucalion kec grim sarma sa primjesama strudle...

Evo u Beogradu sam sredio sam vam svirku za ponovno okupljanje Emperora, a inace ce Euronimus takodje da pjeva u Mayhemu tako da ce biti troo nekro grim pucanje

Tj. kad se ovo desi tada ce Veljko da nauci da svira gitaru!!!

 

Da ispravim Sasu

I Bog stvori Veljkovog tatu i on imade puno para i veljko odluci da baca pare na koncerte a ostale barani da se muce od jutra do sjutra cekajuci kojekakve direktore (zvuci li poznato Toni?), muceci se oko plakata, ozvucenja i fenserske bagre i dodje jos plus Withed Tears (o svom trosku - tr00!!!) i bi metala u CG!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

DEMISE #3

 

na srpskom:

 

Slava braćo i sestre! Poslije dugog vremena od skoro godinu dana, poslije mnogih nedeća i nevolja koje su nam okupirale rad na fanzinu, konačno obbjavljujemo da je treći broj fanzina upravo izašao i da će se već sljedeće nedelje prodavati!!! Dizajn i layout fanzina su odrađeni u starom UG duhu ali tu su i mnogo novina modernog underground fanzinaštva!!! Zbog teškog stanja oko finansija bili smo primorani da ištampamo samo 80 kopija te požurite i rezervišite svoj primjerak na vrijeme!!! Cijena fanzina je 2€.

 

U ovom broju možete pročitati intervjue sa sledećim bandovima:

 

Ordo Draconis

(symphonic black metal – Holandija)

 

Ogmias

 

(NS/pagan black metal – Češka)

 

Cerebral Turbulency

 

(extreme social grindcore – Češka)

 

Bethor

 

(old-school satanic black metal – Srbija)

 

Averse Sefira

 

(old-school melodic black metal – Amerika)

 

9th Plague

 

(brutal satanic death metal – Švedska)

 

Tales of Dark

 

(dark/gothic – Srbija)

 

 

Darkthule

 

(NS/pagan black metal – Grčka)

 

Diluvium

 

(gothic metal – Srbija)

 

 

Gorthaur’s Wrath

 

(old-school black/death metal – Hrvatska)

 

Enshadowed

 

(brutal black/death metal – Grčka)

 

 

Dauntless

 

(technical death/thrash metal – Finska)

 

Azazel

 

(old-school death/thrash metal – Srbija)

 

 

Vediog Svaor

 

(psychodelic black metal – Francuska)

 

 

Jack Slater

 

(brutal technical death metal – Njemačka)

 

 

Deponia

 

(metal core – Srbija)

 

Mistweaver

 

(experimental death metal – Španija)

 

Necrophilisma

 

(brutal death metal – Bosna)

 

Urgrund

 

(war black metal – Australia)

 

Nikšićki metal bendovi

 

(Withed Tears, Tmina, Battlefield)

 

 

Pathological Splatter

 

(grind-gore – Srbija)

 

Tu su i preko 100 recenzija različitih domaćih i stranih metal osvarenja, fanzina, magazina i sl. Priče o Češkoj Metal Sceni, Slovenskim Paganskim Božanstvima i Južnoslovenskim narodnim instrumentima. Takođe tu su i raporti sa koncerata u Crnoj Gori i Mađrskoj, ukupno njih 5.

 

 

 

PODRŽITE DUH PODZEMLJA!!!!!!

 

 

 

KONTAKTI:

 

Veles:

 

Markoc Anton

Celuga b.b.

85354 Stari Bar

CRNA GORA, SR-CG

[email protected]

085 349 742

069 324 675

 

Sinner:

 

Milic Ivan

Mila Boskovica 10 H-6 1/6

85000 Bar

CRNA GORA; SR-CG

[email protected]

085 316 112

069 682 942

 

english version:

 

Slava! After the long delay which lasted more than a year, and after a lot of troubles which happened while we were preparing this zine, we finally claim that third issue of Demise is finally out! Design and layout are in the old UG spirit, but there are also a lot of new stuff in the vein of modern UG zines! Because of the lack of financial resources we were obligated to limit the number of copies, so there are only 80 copies available! Price: 2€. Hurry up, and ask for your copy!!! In this issue you can read the interviews with the following hordes from the Underworld:

 

Ordo Draconis

(symphonic black metal – Holand)

 

Ogmias

 

(NS/pagan black metal – Czech R.)

 

Cerebral Turbulency

 

(extreme social grindcore – Czech R. )

 

Bethor

 

(old-school satanic black metal – Serbia)

 

Averse Sefira

 

(old-school melodic black metal – U.S.A.)

 

9th Plague

 

(brutal satanic death metal – Sweden)

 

Tales of Dark

 

(dark/gothic – Serbia)

 

 

Darkthule

 

(NS/pagan black metal – Greece)

 

Diluvium

 

(gothic metal – Serbia)

 

 

Gorthaur’s Wrath

 

(old-school black/death metal – Croatia)

 

Enshadowed

 

(brutal black/death metal - Greece)

 

 

Dauntless

 

(technical death/thrash metal – Finland)

 

Azazel

 

(old-school death/thrash metal – Serbia)

 

 

Vediog Svaor

 

(psychodelic black metal – France)

 

 

Jack Slater

 

(brutal technical death metal – Germany)

 

 

Deponia

 

(metal core – Serbia)

 

Mistweaver

 

(experimental death metal – Spain)

 

Necrophilisma

 

(brutal death metal – Bosnia)

 

Urgrund

 

(war black metal – Australia)

 

 

Pathological Splatter

 

(grind-gore – Serbia)

 

Inside this issue you will find over the 100 reviews of metal albums, demo releases, zines, mags etc. Apart from that you can read the articles about Slavic Mythology, Czech Metal Scene, Ancient Slavic Instruments. There are 5 reports gig reports, adresses, infos etc.,

 

 

 

SUPORT THE UNDERGROUND SPIRIT

 

 

 

KONTAKTI:

 

Veles:

 

Markoc Anton

Celuga b.b.

85354 Stari Bar

CRNA GORA, SR-CG

[email protected]

085 349 742

069 324 675

 

Sinner:

 

Milic Ivan

Mila Boskovica 10 H-6

85000 Bar

CRNA GORA; SR-CG

[email protected]

085 316 112

069 682 942

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo zli kult deucalion kec grim sarma sa primjesama strudle...

Evo u Beogradu sam sredio sam vam svirku za ponovno okupljanje Emperora, a inace ce Euronimus takodje da pjeva u Mayhemu tako da ce biti troo nekro grim pucanje

Tj. kad se ovo desi tada ce Veljko da nauci da svira gitaru!!!

 

Da ispravim Sasu

I Bog stvori Veljkovog tatu i on imade puno para i veljko odluci da baca pare na koncerte a ostale barani da se muce od jutra do sjutra cekajuci kojekakve direktore (zvuci li poznato Toni?), muceci se oko plakata, ozvucenja i fenserske bagre i dodje jos plus Withed Tears (o svom trosku - tr00!!!) i bi metala u CG!!!!!!!!

Nemoj da ti Zakoljem Tele Jesi Cuo?!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

cemu tony?

kad izadje naj tro0 ke1 grim sarma i po malo nekkr0 schtroodlen underground mean meat machine zine za tyo svi znaju i ne treba mu reklama!

samo evil!

p.s. bethore ubices me!svaki put kad ti vidim avatar umrem od smijeha!hahahahahahahaha

hail!

Kako se supkas Mikici!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaaaaa ova je bila dobra,bilo je przenja! musik19.gifmusik19.gifmusik19.gif

svirka je narode bilaaaaaaaaaa superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr bilo je dosta icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif iii skakaaaaaanjaaaaaaaaaa oye ;p

nego da predjem ja odma da ne odugovlacim......svaka cast svakom,bili su F-E-N-O-M-E-N-A-L-N-I.....al bukvalno super,posto nisam imala priliku prije da slusam ,posebno w.tears nisam cula, ostavili su super utisak, jes da me sasa ocima ne moze vidjet i da me ne podnosi al je.. ga sta cu ..... icon_da.gif

nego aj da ne smaram pozdrav svima budite takvi kakvi ste !!!! icon_cool.gificon_cool.gificon_cool.gif aj zivjeli pivopije.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaista vrhunski koncert! Prisustvovao sam skoro svim koncertima u CG ikada i mogu reći da je ovo bio jedan od najboljih ako ne i najbolji!!! Iako uvijek ima malo neprofesionalnosti, znate oko tona i ostalog sveukupni učinak je savršen!!!!!!!!

 

Tog ponedeljka skupilo se u "Zahumlju" oko 120 duša što metalaca, što punkera što drugih rokera i slbodnih umjetnika. Bandovi su bili zaista divni i dobro uvježani i to svi! Posebno mi je drago što su Nikšićani uspjeli probiti led u pravljenju metal svirki, jer je ovoi više nego dobar učinak kada se radi o prvoj "pravoj" metal svirki u Nikšiću.

 

WITHED TEARS su pokazali svoje najbolje izdanje do sada, svoje pravo lice. Sve je bilo na svom mjestu, dosta novih stvari, dosta autorskih stvari, stvarno profesionalno i zanimljivo čak i onima koji ne vole doom i smatraju da nije za koncertno izvođenje. Atmosfera je bila vrhunska, apsolutni mrak samo svijeće koje gore na bini na nekoj zemlji (savršeno). Naravno, kao i uvijek, tu je problem sa toncem i nepoznavanjem namiještanja zvuka, tačnije drugog mikrofona koji je upravo trebao da bude jači od drugog jer sporedni vokal Withed tears-a se pojavljuje u nekim pjesmama i vodeći je a nije se čuo kakakv treba da bude što je kasnije i zasmetalo Deucalionu i njihovom sporednom vokalu, doduše manje značajnim jer ga ima samo na jednoj pjesmi. Još nešto, mislim da se bas malo prejako čuo za ovaj tip svirke, ipak je to Marshall pojačalo koje gruva kao ludo može da pokosi sve ono instrumente. U avgustu snimaju album a biće i spot kako saznajem te ne ostaje ništa drugo do da im poželim sreću i uspjeh u izdavanju prvijenca s nadom će se već jednom dogoditi nešto na metal sceni Crne Gore što se tiče izdanja.

 

SALVATION su nastupili drugi te noći. Postava od dvojice ljudi iz Withed Tears (ritam gitara i bubanj) i likova iz Podgorive. Ekipa koja ubija! Odsvirali su repertoar od oko 50 minuta klasičnih heavy/power tema koje su dobro zagrijale publiku, jer zna se ljudi najbolje reaguju na tu vrstu metala. Svaka čast za početak koncerta kada su odsvirali početak užičkog kola a već napaljenu publiku zatim bombardovali metal numerama. jedaina zamjerka kod ovog banda je zamjena za pjevača koja je po mom skromnom mišljenju nedostojna, jer originalni pjevač, kojeg sam čuo i vidio na koncertu u PG je za klasu bolji od ovoga. Ma kakvi za klasu, milion putza je bolji, čovjek ima bolji glas od Bruce-a, milina ga je bilo slušati. Ne znam iz kojih razloga isti nije mogao da dođe, ali ako band ne bude nastupao sa njim ubudzuće puno će izgubiti jer je vokal i po. Ovaj koji je nastupao sada ne kažm da je loš ali ipak prevelika je razlika. Sve u svemu super tačna i prcizna svirka, momci su pokazali da odlično sviraju i da bi mogli nešto ozbiljnije uraditi po pitanju izdavanja svojih pjesama jer imaju mnogo duha!

 

DEUCALION je nastuipio zadnji. Iako se sala malo ispraznila ali i dalje odasta vjernih fanova i slušalaca sačekala je zadnji band. Ipak, nije objektivno da govorim kakvi smo bili jer sam iz tog banda i da kažem kakva je atmosfera bila za vrijeme naše svirke, jedino ću reći da smo do sada najpreciznije i najuvježbanije svirali (sem neki tehničkih problema na "Where Dark and Light Don't Differ"). Mogu s pravom da kažem i u ime banda da nam je ovo bila najbolja svirka do sada i da smo dobili najbolju reakciju publike. Svaka čast publii koja je ludo odreagovala na svaku stvar, bilo našu bilo obradu. Svaka čast i onima koji su znali riječi nekih pjesama i zajedno pjevali, ipak ne sreće se to često u black metalu. Takođe znam da nenaviknutoj publici u Nikšiću black metal možda smeta za uši, ali šta ćemo mora biti i malo extremnog metala, jer tako se gradi scena. Pozivam Umarta ili Tragedy-ja da kažu par riječi više o svirci Deucalion-a i atmosferi jer ipak oni su bili tada publika i objektivnije će to reći od mene.

 

Još jednom hvala svima koji su nas pozvali, slobodnim umjetnicima koji su pomogli Withed Tears da organizuju ovaj koncert, odštampali plakate, ulaznice i ostalo i napravili atmosferu u sali (mislim na plakat iza bine i ostalo). Čitav koncert je bio sniman sa koamerom, ako se ne varam neki djelovi su bili snimani i sa dvije kamere pa će se naći i pravi snimak koncerta svih bandova, jednom za svagda da se pokaže koje stvorio metal cenu u Crnoj Gori!!!! Iz nezvaničnih izvora saznajem da će određeni lik uraditi i strip koncerta što je jedna od najoriginalnijih ideja koju sam čuo, ako se strip bude prodavao evo ja sam prvih kupac istog.

 

I na kraju poslije koncerta, ispred prelijep crkve ne ostaje ništa drugo no da se proslavi uspješna noć. A to se kao i uvijek radilo uz mnogo pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif . I to do rane sate ujutru kada snmo napustili ovaj pravi doomerski grad uz prizvuk jakog dizela goriva i totalnu nebulozu od nespavanja i ko zna čega još.

 

 

musik19.gifpivopije.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...