Jump to content

Najbolji black metal tekst


Guest Burzum

Recommended Posts

@Ingwar

 

Covece, jel' ti shvatas da na neku konstataciju odgovaras totalno pogresnom stvari, bacas neke informacije koje nemaju veze sa temom? Moras da naucis da drzis tok price.

 

 

 

 

Dobro je, pa nismo usli u offtopic rolleyes.gif Moderatora nigde, naravno...

Imate forum za ove rasprave, mislim ako je neko toliko dokon da razglaba o ovakvim stvarima sa metalcima preko yumetala.

 

ed:slayer nije bm,ali i dalje smrdi.

Wolflord kaze:

"Ma zna se da su hriscani govna lopovska a da ne spominjem usrani vatikan i te njihove "ekipice" sa papama koji obozavaju orgije, jedan je cak greskom opalio svoju kcerku, a sin mu bio sadista i ubica.Koje sve lazi pricaju...Mogu o tome da pisem do sutra ali mrzi me.Jebo ja njima svima mater!"

 

 

I never said I wanted to be God's disciple

I'll never be the one to blindly follow!!!!!!!

 

E sad, sta sam ja to toliko lupio u mom odgovoru? Ono sto hocu da kazem, znaci nemam nista protiv tebe, samo ocu da kazem da svako,ko zna sta je pricao Hrist i sta je radio, zna da HRIST PA OTUDA I HRISCANSTVO NEMAJU DODIRNIH TACAKA SA USRANOM KATOLICKOM CRKVOM!!! Znaci, ne mozes da optuzujes ovu religiju zbog nekih ludaka koji je zloupotrebljavaju... Pazi, to ti je fora i sa komunizmom, on je sasvim "normalan", Marks nigde nije zapisao da trebaju da se ubijaju ljudi. Sad, sto je Staljin bio degenerik i sto je iskoristio ovu ideologiju to je druga prica... Da li ja sad treba da blasfemishem i bacam bibliju u wc sholju zbog katolika, koji uostalom,takodje ne postuju bibliju?

 

 

Reci sta sam sad lupio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas me je zanimalo sta ljudi smatraju najboljim tekstom i sta imaju da kazu o tome icon_cry.gif . Moglo je da se desi da jedni drugima skrenemo paznju na nesto zaista dobro sto bi inace (nesrecnim slucajem) proslo nezapazeno. Ali sada... icon_cry.gif

 

A bas me je zanimalo... icon_cry.gif

 

Zasto se jednostavno ne organizujete i skupite iz svih krajeva zemlje na jedno mesto pa se raspravite oci u oci?

Ili otvorite temu na kojoj cete se prepirati oko stvari oko kojih se ne vredi prepirati.

 

Od ove teme, a i od mnogih drugih, ste napravili prokleto sranje. icon_cry.gif

 

A bas me je zanimalo... icon_cry.gif

 

icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad, sta sam ja to toliko lupio u mom odgovoru? Ono sto hocu da kazem, znaci nemam nista protiv tebe, samo ocu da kazem da svako,ko zna sta je pricao Hrist i sta je radio, zna da HRIST PA OTUDA I HRISCANSTVO NEMAJU DODIRNIH TACAKA SA USRANOM KATOLICKOM CRKVOM!!! Znaci, ne mozes da optuzujes ovu religiju zbog nekih ludaka koji je zloupotrebljavaju... Pazi, to ti je fora i sa komunizmom, on je sasvim "normalan", Marks nigde nije zapisao da trebaju da se ubijaju ljudi. Sad, sto je Staljin bio degenerik i sto je iskoristio ovu ideologiju to je druga prica... Da li ja sad treba da blasfemishem i bacam bibliju u wc sholju zbog katolika, koji uostalom,takodje ne postuju bibliju?

 

Pa nemam ni ja protiv tebe.

Poenta je u tome sto ti se odgovori baziraju na nekim pretpostavkama i bacanjem nekih informacija, kao da bi samo nesto odgovorio a onda prica krene u drugom smeru. Kao ovo sa Marksom i komunizmom.

Inace, sad si nam otkrio toplu vodu, pa nema veze ni sa pravoslavljem toliko.

Originalno hriscanstvo, u prvom veku nove ere, ima drugaciji koncept od danasnjeg. Sa vremena na vreme, taj koncept se menjao, kao i Isusa Hrista, koji je nekad bio strasni sudija a nekad milosrdni Sin Bozji. A sta je on pricao kad se pojavio medju jevrejima, postoji par knjiga na tu temu (mogu da ti preporucim). Svejedno, njegove misli koje su zapisivali apostoli cesto su dvosmislene, kontradiktorne i u najmanju ruku cudne. Biblija, valjda znas, sadrzi samo kanonska jevandjelja koji su prosli test Crkve, a ostali skripti i tekstovi nisu bitni ili validni. Siroka je ovo tema, ima forum za to ko je dokon da se raspravlja po internetu.

 

Inace, spajati bm i hriscanstvo je psihijatrijski slucaj.

 

Od ove teme, a i od mnogih drugih, ste napravili prokleto sranje. 

 

A bas me je zanimalo... 

 

           

 

Da znas da si u pravu. Nisam sklopio oci sinoc od nerviranja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam pojma sto se nervirate..opustencija.. biggrin.gif

 

O hriscanstvu ovde bolje da ne raspravljamo vise. ph34r.gif

I o Burzumu, takodje.

 

EDIT: I zaboravih..pozdrav za Ingwara, reklo bi se da skoro isto razmisljamo. icon_smile.gif

Edited by Varg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nemam ni ja protiv tebe.

Poenta je u tome sto ti se odgovori baziraju na nekim pretpostavkama i bacanjem nekih informacija, kao da bi samo nesto odgovorio a onda prica krene u drugom smeru. Kao ovo sa Marksom i komunizmom.

 

Maa, samo htedoh da napravim poredjenje... komunizam u teoriji i komunizam u praksi je slican slucaju sa hriscanstvom i katolicima... nisam bas tolko zalutao icon_smile.gif ... ok, covek, preporuci ti sve knjige na tu temu, ja sam uvek za to da trebaju da se ispitaju sve strane...

 

 

Biblija, valjda znas, sadrzi samo kanonska jevandjelja koji su prosli test Crkve, a ostali skripti i tekstovi nisu bitni ili validni

 

da, pa odbacise skoro ono jevandjelje po Judi, cini mi se... sigurno im nije lezalo bas najbolje ph34r.gif

 

Inace, spajati bm i hriscanstvo je psihijatrijski slucaj.

 

Mislis, paganizam i hriscanstvo... icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objektivnost, sta to bjese Varze icon_smile.gif Pricas kao svaki zatucani hriscanin, po default-u. Ocigledno je da je biblija za tebe jedini mjerodavni spis... Zanimljivo kako odbacujete i izrazavate prezir prema bilo kojem drugom (alternativnom) spisu koji crkva odbacuje. Zato cu ja uvjek stavljat znak jednakosti izmedju takvih zatucanih vjernika i crkve, jer takvi prosto zele da vjeruju ne u ono sto jeste, nego u ono sto crkva kaze

 

E sad, zasto ne bi bilo moguce da je i Juda ostavio odredjene zapise?? Mozda crkvi ne bi odgovaralo ono sto se nalazi u njima? Mozda bi to jevandjelje kao i neka druga otkrila dosta toga novog... Ko stvarno traga za istinom, ne bi ih tek olako odbacivao i iskazivao podsmjeh.

A Lucifer icon_rolleyes.gif Da, bio je apostol icon_smile.gif

 

Cudna si ti neka licnost... jos malo pa ces pocet da propovjedas satanizam ili nacizam, cisto da dostignes svom idola. Samo zipa kralju da nekog ne izbodes icon_smile.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, pa odbacise skoro ono jevandjelje po Judi, cini mi se... sigurno im nije lezalo bas najbolje 

 

Cuo sam za to, ali nisam nesto upucen.Imajte u vidu da je Juda uobicajeno ime u to vreme, ne znaci da je to Juda Izdajnik. Govorim o gomili gnostickih jevandjelja, tesktova iz Nag Hamade itd. Mnogo tih stvari navodno nisu znacajne, pogresne su ili nesto trece, neke su i unistili.

Al' smo rasirili pricu, a ima forum za to gde su neki pisali o tome gomilu tesktova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jevandjelje po Judi..verovatno ima i po Luciferu. 

 

sta sve nece uraditi..

Prosle godine je nadjen taj spis, negde i Egiptu i crkva ga je brze bolje proglasila za jeres... btw. u to vreme, Juda je bilo veoma popularno ime, tako da ne mora da znaci da je u pitanju Juda Iskariot...

 

edit: a jebga, dok ja ovo pisao, Stribog vec sve rekao icon_smile.gif

Edited by Ingwar, JR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objektivnost, sta to bjese Varze icon_smile.gif Pricas kao svaki zatucani hriscanin, po default-u. Ocigledno je da je biblija za tebe jedini mjerodavni spis... Zanimljivo kako odbacujete i izrazavate prezir prema bilo kojem drugom (alternativnom) spisu koji crkva odbacuje. Zato cu ja uvjek stavljat znak jednakosti izmedju takvih zatucanih vjernika i crkve, jer takvi prosto zele da vjeruju ne u ono sto jeste, nego u ono sto crkva kaze

 

E sad, zasto ne bi bilo moguce da je i Juda ostavio odredjene zapise?? Mozda crkvi ne bi odgovaralo ono sto se nalazi u njima? Mozda bi to jevandjelje kao i neka druga otkrila dosta toga novog... Ko stvarno traga za istinom, ne bi ih tek olako odbacivao i iskazivao podsmjeh.

A Lucifer rolleyes.gif Da, bio je apostol icon_smile.gif

 

Cudna si ti neka licnost... jos malo pa ces pocet da propovjedas satanizam ili nacizam, cisto da dostignes svom idola. Samo zipa kralju da nekog ne izbodes icon_smile.gif

Ok, ako postoje sta pise u njima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma raspravljajte se koliko hocete za BM textove al koj kurac vi retardi pljujete po Kreatoru kad ga niste ni culi...zatucani ste samo u jedan jebeni Slayer...uostalom vase pravo je da slusate kakva govna hocete ali da pljujete neki bend zato sto je bolji od drugog vam jebeno prilici...kucao bih neki sastav...al cekajte da mi ukljuce fon...

Mada se razmisljam da li da se raspravljam sa gomilom pubertetlija...a znate ko ste...

Do juce slusali Cradle danas pljuju po njemu...sutra nisu vise metalci...poz za Wolflorda...

Ajd Zdravstvujte...

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.Nije cinjenica da je Euronymous imao 19 uboda nozem sa ledja???

2.Nije cinjenica da je Varg spalio par crkvi u Norveskoj(ako je neko dokon i zanima ga koje su crkve u pitanju, neka ode na google)

3. Nije cinjenica da je prvo bio satanista, pa se zatim lozio kao nesto na satanizam, pa na odinizam itd. itd. Mjenja ideologije veoma lako

 

Ako to nisu cinjenice, sto jeste

 

1. Ja sam cuo nesto vecu cifru. Inace, lik je proleteo kroz staklo i zavalio se u lampu! Realno, ovaj mu je naneo 1 ili 2 udarca nozem u ledja i jedan cist u glavu sto je ovog dokusurilo.

2. Jeste cinjenica. Kao i pola scene u to vreme, pa ne vidim da se njima to toliko kaci o vrat.

3.Kako to bio satanista, pa se zatim lozio na satanizam? To je valjda isto. Koliko ja znam, on se nikad nije izjasnio kao satanista, pricali smo o pesmi Havamal (i vezi sa odinistima sa Islanda) i onih matorih ne secam se ni ja kojih pesama. Jedino sto ide u tvoj prilog je pesma Dominus Sathanas, i tu ne mogu da ga branim jer ne znam otkud to i zasto takav naslov.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...