Jump to content

Mejdeni, nostalgija i Gojira


azal

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Tako sto ih slusa vise ljudi,tako sto im na koncerte dolazi 20 puta vise publike, tako sto prodaju vise albuma, tako sto imaju vise fanova, tako sto nisu nikada prestajali sa radom, tako sto nisu poslednji album izdali pre 15 godina.

 

Kraj diskusije.

 

pa to znaci samo da su popularni ali kao to malo govori njihovoj aktuelnosti kao benda. moze i kristina agilera da skupi toliko ljudi pa ne znaci da je aktuelna. s njihovom muzikom se nista ne desava, o albumima bolje da nista ne govorim.

emperor su aktuelni zato sto bi u teoriji jos mogli da iznenade, to se ocekuje od njih

 

a sto talvi kaze, sve potpis.

ima tih bendova koji revitalizuju tradicionalan i paleo zvuk ali to je zapravo niša

 

nisam ja poceo pricu oko toga sta je aktuelno samo sam se nadovezao, evo prekidam

Edited by Čarli
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Bendovi kao što su slayer,testament,exodus,tankard.trebalo je davno da se ugase...pa i metallika ćak,il samo nek svira live,ostalo ne diraj,ne izbacuj ništa novo.

 

u nemaćkoj gamma ray,helloween,running wild, to sve treba u penziju...

 

kamelot,to govno se trebalo još 2008 da raspadne.lićno,stagnativniji bend od onoga u poslednjik 10 godina nema na planeti.i onaj tomas jungenblut,tripuje se da je gitarista,pa za njega je onaj iz Miligrama klasa....

 

manowar...volim ik i sve,al nek više ne izbacuju rimejke albuma,jadno je..mislim lepo zvući da svršim,al bolje da samo sviraju live.

 

Oroz-REUNION.

  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

mejdeni ne treba da se gase, oni drze kakav takav nivo

ali metalika treba

 

mislim da je metal bas postao aktuelan u opstim popkultnim okvirima u poslednjih deset godina, bas u kontrastu u odnosu na prethodno razdoblje. i to zahvaljujuci vitalnim bendovima i njihovoj kreativnosti. npr agalloch je bend koji slusaju ljudi koji ozbiljno slusaju muziku a inace nikad nisu slusali metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

To o aktualenosti je glupost. Cim danas sviraju znaci aktuelni. Da li su popularni to je druga stvar. Ko kaze da su ti blekeri aktuelni? Meni je aktuelan Steel Panther ili Falconer npr. vise nego ti blekeri. DA od vas ovde ne vidim te grupe ne bih znao ni a postoje. To sto ih mozda gura muzicka industrija vise je druga stvar. Vidimo kako su zavrsili svi koje su oni gurali pa tako i klasican heavy.

 

Smisao te muzike gde tandrljaju slajmaru po grlu i nosu mi uvek izmice. To slusaju napaljenici dok se ne ozene ili dok ih ne prodje nejebica zbog koje su nervozni. Onda se ljudi okrenu umetnosti ako su pametni, a ako ne onda predju na Stoju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Emperor se sad pojavio,obeležiće 20 godina drugog albuma,odradiće par svirki, i više niko neće ćuti za njih.

 

 

Što se tiće aktuelnih, i jasna medenica je sad aktuelna.

 

Problem sa metalom je što je došlo do zašitćenja,kote se potpravci u potpravcima,svaka budala koja nabuđi distroz na đitro,misli da je metal,kreni od ovik naših miligram,tropico bend.ja bio s nekom fufom u gradu,piće ovi šabani,prilazi pored men klinac malo priopit,pokazuje roge prste i viće metal nekom svom drugaru,a ovaj dilea simulira kao đitro...ja gledam...a pesma ide nešto bella ćao...al ondak ćekaj malo...kad prevedeš tekstove kamelota i dream theatrea na srpski,to nije ništa bolje...zar ne.ne govorim o muyzici.

 

kako te nije sramota

Metalika ima trista puta bolje koncerte od Mejdena, promoviše mlade bendove,

 

‚Jebli te svi ćlanovi Ghosta u dupe...i popuši ga Lemmyju.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako te nije sramota

Metalika ima trista puta bolje koncerte od Mejdena, promoviše mlade bendove, prave svoj festival

ljudi zaljubljenici u muziku

 

jebiga meni zvuce katastrofa. strasno kilavo i staracki.

 

uglavnom lemi je pokrenuo temu sa tim terminom aktuelno

valjda je hteo da objasni kako su samo 'izvorni' pravci iz 80ih ostali aktuelni a sve ostalo brzo bledi sto valjda svedoci o tome kako su sve te inovacije bezvredne itd. mislim da mozete sad slobodno da prihvatite da to nije tako i da se dan danas stvaraju trajne metal vrednosti samo sto se to ne vidi toliko jer nema te vremenske distance da bi se ustanovilo da je nesto legendarno i bezvremeno

 

ali evo, meshuggah je vec legendaran i dokazano uticajan bend.

Edited by Čarli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

I kod nas treba da se zabrani slušanje countrija,pogotovo ovog novog,to isti kurac ko jk,ceca,ana nikolić...

djoni vinters,ovi oni,to tipa ko tozovac,al ovo novo,govna suvih šljiva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Meshuggah je iy nekog razloga vama ono na sta mislite dok ga uvece stiskate u saci.

 

Meni je to samo obicna gomila buke u kojoj ne moze covek da uhvati nikakvog reda ili smisla.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

i isis je vec legendaran bend, cak su stigli da se i raspadnu

 

Raspali se pre nego sto sam ih uopste pojmio. :mhihi: Toliko o legendarnosti. Neurosis je samo dijagnoza za one koji slusaju Mesugu.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...