Jump to content

Dissection


Sisus

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

The upcoming single will be entitled "Maha Kali", a hymn to the wrathful black hindu goddess of Mahapralaya, the great dissolution of cosmos. Jai Maha Kali!

 

-The rebirth of Dissection single "Maha Kali" will at first only be available directly from Dissection, and all Dissection-fans will be able to buy it through the official Dissection webpage and on tour!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Inace danas je kamenovana nasa ambasada u budimpesti .. mi njima ostavimo pare, oni nas kamenuju i milina ... al dobro ... ja se jos uvek zalazem za bojkot koncerata u inostranstvu da bi nama doslo sto vise bendova ... u pesti bi sve bilo poluprazno da Srbi ne dolaze ... inace ... jebem li ga ako je sad i Dissection melodic death ... meni je to melodic black, inace genijalan bend, naravno ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma oni su neki Black/Death,mada definitivno vise elemenata Blacka.U svakom slucaju,genijalan bend,sugurno u mojih top 10 svih vremena...

 

Inace,moja iskustva sa Madjarima...bio sam samo jednom i mogu vam reci da su nas bash popreko gledali,posebno kad cuju da govorimo srpski...MA,KO IH JEBE...a i na ceru smo mi pravili atmosferu,oni su samo blejali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace danas je kamenovana nasa ambasada u budimpesti .. mi njima ostavimo pare, oni nas kamenuju i milina ... al dobro ... ja se jos uvek zalazem za bojkot koncerata u inostranstvu da bi nama doslo sto vise bendova ... u pesti bi sve bilo poluprazno da Srbi ne dolaze ... inace ... jebem li ga ako je sad i Dissection melodic death ... meni je to melodic black, inace genijalan bend, naravno ....

a da li ti znas sta se sve desavalo u Vojvodini skorije... mislim da neko ovde prikriva mnooooooge stvari.....

 

Dissection - Somberlain - melodic death, Storm - melodic black... moze tako icon_smile.gif ?

 

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

u vojvodini se ne desava apsolutno nista.

 

a sto mediji zele da stvore takvu sliku... to je vec druga pricha.

 

crvenka, novi sad, veternik, subotica... pricao sam s gomilom ljudi.

 

a sto se tiche onih usamljenih slucajeva... isto tako pijani tipovi prebiju i srbina, bosanca, ovoga ili onoga ali u medije dospe samo kada se prebiju, opljackaju, siluju pripadnici "manjina" (tamo gde se ovakve neistine serviraju madjari su uglavnom vecina).

 

 

da li je izlazak novoga disseksna zakazan za neki datum? vidim sinoc ljudi na chatu uveliko pricaju kako cekaju diskove (!?!?)

 

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li je izlazak novoga disseksna zakazan za neki datum? vidim sinoc ljudi na chatu uveliko pricaju kako cekaju diskove (!?!?)

 

 

poz

Nema nishta odredjeno,samo ce za koji dan izaci Maxi single Maha Kali koji ce moci da se kupi samo na turneji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e shta bih dao da bend dissection-ovog kalibra dodje kod nas ...

Jon je po meni mozda najjachi growler of them all out there musik20.gif

chovek nije samo da urla i rasipa glas, vec ga kontrolise, a opet zvuci do jaja mocno

e i btw imaju veze sa deathom svakako ne mozes reci da je chist black ...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

e shta bih dao da bend dissection-ovog kalibra dodje kod nas ...

Jon je po meni mozda najjachi growler of them all out there musik20.gif

chovek nije samo da urla i rasipa glas, vec ga kontrolise, a opet zvuci do jaja mocno

e i btw imaju veze sa deathom svakako ne mozes reci da je chist black ...

Ma ne! Niiisu oni black metal! Jon je Babe Marlijeve unuce violent.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...