Jump to content

Secrets Of The Moon

• Please log in to reply
375 replies to this topic

#1 Grobodan

Grobodan

TrajChe of Metal

• iskreni članovi
  • 32546 posts

Posted 02 juni 2006 - 16:43

Prvo - ko je opet zatvorio temu o ovom bendu? icon_mad.gif Ako vam se zatvaraju teme,zatvorite CoF temu,a teme o ovakvim bendovima ne dirajte,nek se deca obrazuju malo!

Dakle,ovo je jedan od najoriginalnijih bendova koji danas deluju u okvirima Black Metal zvuka,stvarno ih je tesko opisati - dolaze iz Nemacke,diskografija:

Auf Einer Wanderung Durch Goldene Spharen Split(with LUNAR AURORA), 1999
Live in Bitterfield 2001 Live album, 2002  
De Musica Mundana Full-length, 2002  
Stronghold of the Inviolables Full-length, 2002  
Bestien In Engelsgestalt Split, 2003  
Carved in Stigmata Wounds Full-length, 2004  
The Exhibitions EP

Na jesen se ocekuje novi album Antithesis za Lupus Lounge,momci iz benda obecavaju najdirektniji i najintenzivniji album koji su ikad napisali.

Da reknem da su isli na turneje sa Watain,Averse Sefira,Merrimack - ako to nekom ista znaci,ako ne imate temu o veselom patuljku i njegovoj druzini ovde negde.
Metal Sound - Srpski metal webzine

"Yoji Kuri je crnohumorni, nezavisni i minimalni animator čiji su filmovi usmereni na poremećeni ugao gledanja na ljubav i seks. Jedan deo filma "Kupatilo" pokazuje skultpture zadnjica i nogu, a drugi petogodišnjeg dečaka koji uživa u vremenu provedenom u njemu.

#2 Goxy

Goxy

Master of Metal

• iskreni članovi
  • 3685 posts

Posted 04 juni 2006 - 15:20

grave nemoj da se vise trudis ako ovakvih bendova,ako ti slusas  svakakve gluposti  ne moraju i drugi
brisite  mu temu ponovo

icon_smile.gif))

#3 Grobodan

Grobodan

TrajChe of Metal

• iskreni članovi
  • 32546 posts

Posted 04 juni 2006 - 16:04

jeste,bolje da slusam Cradle of Pimps,oni su barem originalni,imaju svoj zvuk.

a ti picko,ne znas da odgovoris ko covek icon_smile.gif

edit:u stvari,zatvorite temu.Kao sto ste zatvorili teme o Unpure,Nehemah,Secrets of the Moon,In Aeternum posto je na njima bilo po 2 posta.Ako niko nije chuo za bend,to je vasa greska - to su vise nego dobri bendovi,umesto da se malo zainteresujete i potrazite nesto novo,vi po 10000000 put pisete iste stvari na temama bendova koje ste culi.

evo recimo Dimmu borgir tema:

"Stormblast 2005 je sranje,prodali su se"

"Nisu nemas pojma"

"Jesu"

"Na sta li ce novi album da lici"

"Nisu nemas pojma"

"Jesu"

"Nisu nemas pojma"

"Jesu"

"Nisu nemas pojma"

"Jesu"

i tako u krug...

zato lepo,zatvorite vi ovo,nemoj neko da se pretrgne slucajno da nabavi bend.Chast izuzecima kao Vanish,Varg,Stribog,Abigail,Franja(o Goxyju da ne pricam)..ali ovaj forum je zesca KURCINA!!!

Edited by grave, 04 juni 2006 - 16:17.

"Yoji Kuri je crnohumorni, nezavisni i minimalni animator čiji su filmovi usmereni na poremećeni ugao gledanja na ljubav i seks. Jedan deo filma "Kupatilo" pokazuje skultpture zadnjica i nogu, a drugi petogodišnjeg dečaka koji uživa u vremenu provedenom u njemu.

#4 SableTroll

SableTroll

Anonimus of Metal

• članovi
  • 53 posts

Posted 12 juni 2006 - 19:12

iskreno, nisam ih slusao...

#5 Goxy

Goxy

Master of Metal

• iskreni članovi
  • 3685 posts

Posted 13 juni 2006 - 07:53

QUOTE (grave @ 4. 6. 2006, 15:04)

a ti picko,ne znas da odgovoris ko covek icon_smile.gif

pa necu valjda tri puta da pisem jedno te isto

prvi put kad sam ja otvorio temu,pa zatim ti...i sad opet no.gif

mhihi.gif  

#6 Grobodan

Grobodan

TrajChe of Metal

• iskreni članovi
  • 32546 posts

Posted 13 juni 2006 - 09:00

Dobar avatar,mada vise volim Deathrace King i Crowned in Terror

#7 Goxy

Goxy

Master of Metal

• iskreni članovi
  • 3685 posts

Posted 13 juni 2006 - 09:16

Ovih dana sam se presaltovao na Svedjane:The Crown,At The Gates,Dismember i slicne velicine

#8 Grobodan

Grobodan

TrajChe of Metal

• iskreni članovi
  • 32546 posts

Posted 13 juni 2006 - 09:22

Ako ako,pusti malo i moje imenjake GRAVE,DISMEMBER novi nije losh,prvi UNLEASHED nikad ne moze da omane...Dole Gej Gore Kult!

icon_rockdevil.gif  icon_rockdevil.gif  

#9 Grobodan

Grobodan

TrajChe of Metal

• iskreni članovi
  • 32546 posts

Posted 07 juli 2006 - 21:14

German progressive black metallers SECRETS OF THE MOON have finished recording their third full-length album, "Antithesis", at Klangschmiede Studio E. The follow-up to 2004's "Carved in Stigmata Wounds" is scheduled for release on September 15 via Lupus Lounge.

Commenting on the difference between "Antithesis" and "Carved in Stigmata Wounds", singer, guitarist and composer sGolden said, "The forthcoming album will indeed offer something totally different. Music-wise, these are the most intense and tight tracks we ever created. Spiritual darkness paired with a very progressive approach. The content of the songs is very direct, sometimes even perversely assaulting and desperate. A profession of loyalty to death in perfection."

"Antithesis" track listing:

01. Nowhere (11:18)
02. Versus
03. Ordinance
04. Confessions
05. Metamorphoses
06. Ghost
07. Seraphim is Dead
08. Lucifer Speaks
09. Exit

Umrite,pozeri,ovo je fantastican bend,i album ce biti fantastican icon_rockdevil.gif  

#10 Grobodan

Grobodan

TrajChe of Metal

• iskreni članovi
  • 32546 posts

Posted 08 novembar 2006 - 17:52

Nastavljam ja dijalog sam sa sobom na ovoj temi,jel...

Antithesis mi je dopao saka,i kao sto sam rekao,album je fantastican.Dosta sporiji nego prethodni radovi,ali izuzetno zanimljivih i dinamicnih kompozicija.Brzi delovi nekako bas daju na dinamici posle tih sporih,atmosfericnih i teskih delova,album je bas "organski",kako da kazem...SotM je potvrdio za mene mesto u samoj eliti black metala danasnjice.Izuzetan rad.

Ja ne mogu da dodjem sebi,u poslednjih 7 dana me pogodise novi katharsis,Urgehal,SotM i Repugnant,sve jedno bolje od drugog.Srecan sam ko kuce.

Edited by grave, 08 novembar 2006 - 18:01.

#11 Goxy

Goxy

Master of Metal

• iskreni članovi
  • 3685 posts

Posted 21 novembar 2006 - 10:33

Antithesis je svakako zanimljivo ostvarenje ovog takodje zanimljivog nemackog sastava,ali mislim da ga necu cesto slusati,barem ne toliko kao carved in stigmata wounds.Fali mi vise melodike i brzih deonica i za razliku od predhodnih albuma,ovaj je i dosta dumican.Nesto nisam ljubitelj ovako "pametnih" albuma.

#12 Grobodan

Grobodan

TrajChe of Metal

• iskreni članovi
  • 32546 posts

Posted 21 novembar 2006 - 10:56

QUOTE(Goxy @ 21. 11. 2006, 10:33) View Post

Fali mi vise melodike i brzih deonica i za razliku od predhodnih albuma,ovaj je i dosta dumican.Nesto nisam ljubitelj ovako "pametnih" albuma.

Znao sam da ces ovo navesti kao manu,i meni fali malo brzine da kazem da je album savrsen,ali ovako je samo strava icon_rockdevil.gif
Pametni?Pa kakve ima veze?Mislis da su mnogo pretenciozni?

#13 Goxy

Goxy

Master of Metal

• iskreni članovi
  • 3685 posts

Posted 21 novembar 2006 - 11:02

ne,samo kazem da i ne volim bas mnogo progresivne stvarcice u bm-u

#14 Grobodan

Grobodan

TrajChe of Metal

• iskreni članovi
  • 32546 posts

Posted 21 novembar 2006 - 11:04

Pa dobro,ali ne vidim bas neko preterano izletanje iz okvira pravaca,tipa Grand Declaration.Treba ovom sranju dati vreman,ali vredi.

#15 Person Who Fart Bubbles

Person Who Fart Bubbles

Anonimus of Metal

• članovi
  • 364 posts

Posted 22 novembar 2006 - 12:46

Antithesis je fenomenalan album!
Inteligentno, raznovrsno, kompleksno, znalacki odsvirano, dobro isproducirano izdanje, jedno od onih koja se dugo proucavaju...
Grave, hvala  pivopije.gif
some suffer to the point where they grow numb, others are so numb they deserve to suffer

#16 Grobodan

Grobodan

TrajChe of Metal

• iskreni članovi
  • 32546 posts

Posted 22 novembar 2006 - 12:52

nema na cemu,bre!!!

mozda zvuci glupo,ali ja bas volim da delim ljudima dobru mjuzu koja je malo nepoznatija,jos ako im se vidi,zadovoljstvo je vece.

znaci,5 u butcherianu ne gine,a? icon_smile.gif

ja inace jos ovo proucavam..fantazija.

#17 Person Who Fart Bubbles

Person Who Fart Bubbles

Anonimus of Metal

• članovi
  • 364 posts

Posted 22 novembar 2006 - 12:55

Bar 5.5 od 6, a ako budem dobre volje... ko zna  biggrin.gif
some suffer to the point where they grow numb, others are so numb they deserve to suffer

#18 Grobodan

Grobodan

TrajChe of Metal

• iskreni članovi
  • 32546 posts

Posted 22 novembar 2006 - 12:57

stavi ga na glasanje,zivota ti icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif

#19 Josif Visarionovič

Josif Visarionovič

Lord of Metal

• iskreni članovi
  • 9695 posts

Posted 26 novembar 2006 - 03:16

Odusevljen sam novim albumom

#20 Person Who Fart Bubbles

Person Who Fart Bubbles

Anonimus of Metal

• članovi
  • 364 posts

Posted 28 novembar 2006 - 02:36

Antithesis...  icon_redface.gif

Sve je bolji...

Edited by Srdzan, 28 novembar 2006 - 02:36.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

BoHeGeHa Dark Blue 2.1.1 © Thomas Yugar (Chemical Chaos)
Official upgrade for IPB 2.3.x © Michael ( Dev Fuse )
3.X © Upgrade by Dumbledore ( Tppskinning )