Jump to content

Attacker


RNA

Recommended Posts

  • 11 months later...

taj lik je lokalni jersey trash, mislim da je bezkucnik. pevao i u onom Exhibitionu. prilicno los dickinson clone sve u svemu.

 

a ako je overlorde onaj bend sa Mark Edwardsom ti si lud, to je najgora muzika ikad snimljena :haha:

 

edit: ustvari taj overlorde jos ok, ali solo radovi tog mark edwards-a..neverica koliko lose.

 

on je na progpoweru svirao sam sa matricom u dvoristu hotela gde su bendovi spavali, jos ponudio besplatan rostilj i opet niko nije dosao :haha:

 

napravio je i sam sebi autograph signing session na koji se niko nije pojavio :haha:

 

haha sad sam poslao vest ortaku koji je odgovorio "WEATHEREDLUNGS!" :haha:

 

Je li Lazo koga si ti ovde ocrnio, onog debelog Lukasa ili Marka E ili oba? Ko je klosar?

 

Znaci slusah 2 Attacker-ova songa na jutjubu i nije lose mada bi najbolja varijanta bila da je pjevac Michel ali to ne moze.

Jel´neko peslusao citav album?

Za Overlorde sam jos ranije rekao da nisu nesto mislim na njihovoj temi.Pokojni RNA me terorisao na PP sa pitanjima kako, zasto, zbogradicega, njemu se to strasno svidjelo tada

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 years later...

1480091379_art.jpg

 

http://gidra7.rusfol.../files/45430453

 

Evo ga novi album, Attacker nastavlja svojom linijom znači izdanje tailor made za neki set na Keep It True festu, to je taj 80s UG power heavy zvuk.

U suštini volim da oživljavam ove Boškove teme kad god imam priliku, da se setim i da se ne zaboravi.

Edited by Grobodan

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Baš dobar album. Prepun paljevinskih riffova. slušaš ga i misliš "šta mi više treba od jednog prostog metal albuma?". Jedino što me drži da ga slušam više je ovaj Lucas, naporan po uši. Ne isto kao onaj debeli Halford što peva kod Dennera i Shermanna, ali minus albuma definitivno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...