Jump to content

Okup: Meet the Razbijac


Recommended Posts

A šta se to prića o meni,mislim sinoć drkam i razmišljam šta to o meni prićaju?kako uopšte poćinjete teme o meni,šta vas zanima,mogu lićno da vam kažem,još ću i urbana legenda da postanem...

 

vec si postao urbana legenda kao mnogi drugi.uopste nije tesko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre ili nakon što se ispovraćaš od rakije kao neki prokleti amater?

Ha,sad si me podsetio na to.

 

"Drobac,ajde dodji ovamo da pijemo"

 

 

"Ne moguuu,moram da isprobam bubnjeve"

 

"Ajde bre,dodji da pijemo,nemoj da si picka"

 

"Ne,ne i ne.Vi muski idite i pijte tu rakiju,a ja sam fina dama koja vezba bubnjeve"

 

I ode on za bubnjeve nekim baletanskim hodom...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha,sad si me podsetio na to.

 

"Drobac,ajde dodji ovamo da pijemo"

 

 

"Ne moguuu,moram da isprobam bubnjeve"

 

"Ajde bre,dodji da pijemo,nemoj da si picka"

 

"Ne,ne i ne.Vi muski idite i pijte tu rakiju,a ja sam fina dama koja vezba bubnjeve"

 

I ode on za bubnjeve nekim baletanskim hodom...

Hahahahaha, pa ne sviram ja u Gansima, pa da mogu samo jednom rukom, meni trebaju svi funkcionalni udovi, pederu. A posle sam pio, i za razliku od tebe, ostao na svojim nogama. Pederu. I rekao sam panduru da čačkam pičku. A šta si mu ti rekao? Popušio si mu da te pusti kući. :evotigana:

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

sinoć sam sanjo lazu i sisusa.sisus je radio sklekove,a laza bijo u guns majici sa avatara i gledo negde,drzo pivo u ruci.a faca mu bila ko sa onog plakata za lesi,gde sam ja imo isukanu kurćinu.

  • Upvote 1
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

da,jbt.ja zaista guram zeni glavu u wc šolju...koji si gluperdan.samojebi se u dupe.

ovaj forum stvarno vrvi od glup si ko kurac ljudi.

 

to što su se tvoji roditelji igrali sa tobom,meni sine nemoj da serviraš.ja sam hvala nebesima,zdrav prav i normalan.

 

ne znam koji kućkin sin ti dade dva plusa za ovo,ali za to što si napiso,trebo bi da ideš da se lećiš,i ti i te dve umobolćine koje su ti dale pluseve.

 

Kure, nemoj da se nerviras! :opusteno:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

moram ja sa vama na neke ragularne okupe

 

isto vichem kad se napijem, a i ponasham se necivilizovano :)

 

 

pa ti si ondak zreo za Topolnicu.

 

 

@METAL MAN

Baća,zatvraj ovu temu,kraj.Neće me niko upoznati i kurac palac kraj priće.Vodim sutra ženu na Palić,karaću je opako,i samo njena pićka mi je u glavi.4 dana nisam jebo,prso sam.Za vikend ima da joj budem isterivać đavola gori od onog iz sva tri dela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahahaha, pa ne sviram ja u Gansima, pa da mogu samo jednom rukom, meni trebaju svi funkcionalni udovi, pederu. A posle sam pio, i za razliku od tebe, ostao na svojim nogama. Pederu. I rekao sam panduru da čačkam pičku. A šta si mu ti rekao? Popušio si mu da te pusti kući. :evotigana:

 

To sto ti sviras bubnjar iz Gansa bi odsvirao malim prstom,a ne da vezba,picko :bigblue:

Posle tece razgovor:

"Ajde Drobac,zavrsili ste nastup,dodju da pijes ko muskarac,a ne da pijes sokice ko picka"

"NE!Ja ne pijem sa vama barabama.Znate,sutra imam nastp na modnoj reviji,vec sam se izdepilirala [tu si vec poceo da pricas u zenskom rodu],drzim liniju i necete me naterati da se ponasam ko musko"

"E kakva si ti picka..."

 

Reko si da cackas picku?

Pa,s' obzirom koliko si se poistovetio sa tim rodom ni ne cudi me :mhihi:

Mora i da imas picku,picko jedna,haha :haha::P

 

 

EDIT:Razbijac,da se zatvara tema,a?

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Pa pivo i nije alkoholno piće.

Zato ja više volim da se ušljemam sa walkerom.

Posle me drmne inspiracija i da pevam,i to one starogradske pesme...''Romansa ta''

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Razbijac se mora upoznati na silu!!! To vam je moj savet. Nema tu ocu kakim, necu kakim!!! Silujte ga do spoznaje!!! :violent:

 

 

Može.Ja vas sve natakarim na kurac a vi se jebite sami.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...