Jump to content

Barren Earth


Despot!

Recommended Posts

pisa svakako po bezidejnog gej HIM metal trenutnog amorphisa.

 

Još da si poslušao ijedan Amorphis album posle Am Universum pa i da se upustim u diskusiju.

 

ideje su za male pišice

 

Prave kuronje i dobre pičke ne moraju da se trude

 

Opet sereš, pitaj Olivera da ti sredi neko bolje sranje, vidiš kako je on daleko dogurao. Dobre ideje ne moraju biti originalne.

 

A Amorphis ima i jedno i drugo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepo je da postoji neki bend ovakav koji iako manje talentovan bar se trudi i zeli takav zvuk da pogura u neke svezije muzicke teritorije

 

Ova pesma mi nema ništa što nisam čuo na Elegy, ne vidim ništa novo u njoj. Amorphis je taj domaći zadao pre 20 godina, sad neka ga manji rade, oni sad daju nove primere. Šablonski kurac moj ali 'ajde, nema veze. U svakom slučaju dobra je pesma ali solaža je preduga za svoje dobro, smori na kraju.

Btw ovo što Lelek okači jeste omot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa totalnom kurcoboljom šta će ko da misli

 

Baš suprotno, to je bilo nekad.

 

Sad sviraju od tona do tona baš ono što novostečeni fanovi iz posljednjih nekoliko godina očekuju, što ih izlaže najmanjem riziku i zadovoljava najmanji zajednički imenilac publike. Nešto kao Mejdeni.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš suprotno, to je bilo nekad.

 

A otkud znaš da ih ne boli kurac šta ko misli o tome što sviraju isti fazon?

 

I to i jeste najveća tuga kad je Amorphis u pitanju. Nekad apsolutno nije bilo šanse da možeš nešto ovako reći za njih.

 

Ajd nećemo opet o njima ipak, da ne navrati Blagoje :cry:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i boli ih, važno je da se točkovi kotrljaju. To je isključivo finansijska odluka.

 

Da su oni npr. Enforcer, apsolutno ne bih imao ništa protiv toga da piče isto, naprotiv.

 

Ali oni su već u milion primjera dokazali da to nikako nije u njihovoj prirodi, tako da je sigurno da "ovo" rade na silu.

 

I zato im trenutno ništa ne vjerujem.

 

To je u ovom momentu moj problem sa njima, a fan sam 20 godina.

 

Ajd nećemo opet o njima ipak, da ne navrati Blagoje :cry:

 

:ph34r:

Edited by Descender
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet kažem, ne znam kako sa sigurnošću možeš da tvrdiš takve stvari kao da sediš sa njima svaki dan pa znaš kako razmišljaju, nekad im prijalo da eksperimentišu sada ne, ljudi se menjaju. Kao što ti kad si mladić prija da juriš kojekakve ženske, nekad se zajebeš nekad ubodeš, a kad omatoriš nađeš jednu koja ti prija za ceo život i sa njom si - e to je Amorphis.

To što ti Talvi Laza itd imate neku sliku o njima kako oni treba da rade nije njhihova stvar, isto kao za Paradise Lost - tebi bi prijao novi Host ali njima možda ne, valjda oni sami znaju kako se osećaju, ovo što mi palamudimo je u suštini drvljenje kurca. I btw pogledaj Amorphis DVD gde Tomi kaže da su oni tek sa Silent waters postali pravi bend sa normalnom postavom.

 

Okej stvarno sad dosta.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao što ti kad si mladić prija da juriš kojekakve ženske, nekad se zajebeš nekad ubodeš, a kad omatoriš nađeš jednu koja ti prija za ceo život i sa njom si - e to je Amorphis.

 

Moguće. Naravno, imaju slobodu da rade šta hoće i ne tvrdim ništa, to je samo moj utisak.

A zbog tog utiska - sve što rade na prethodna dva albuma mi se čini plastično i lažno. To je moj problem sa njima, a ne nužno i činjenično stanje.

 

A Descender sluša Feud.

 

Pođite sa nama na informativni razgovor, molim vas!

Bend-Feud.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaš kako, Amorphis je, bar kod mene, jedan od nekoliko bendova koji imaju neograničen kredit

 

možda su umesto poslednja dva mogli da sastave jedan, čisto da ne upadnu u tu neku priču hiperprodukcije i štancanja albuma "na silu", ali meni to ne smeta, jer su mi oba albuma sasvim dobra

 

čak i izuzetno poželjna za lagano slušanje, jer sve pre toga kad pustim ne može da prođe bez dranja i mlaćenja glavom :D

 

a što se mlađih fanova tiče, Skyforger je relativno svež album, a opet toliko magičan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...