Jump to content

The 69 Eyes


Earendil

Recommended Posts

  • Replies 482
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 2 months later...

E, sad neka mi se javi neko ko je video The 69 Eyes uzivo!

Ja sam ih gledala i bili su super! Odusevila sam se!

Imam sve njihove albume, mada mi se najvise svidja "Blessed Be".A najomiljenija pesma..."Wasting the Dawn".

Ja sam vise puta na ovom forumu citala poruke i uvek sam oklevala da pocnem i sama da ih saljem...no, evo me...I znate sta...najruznije i najprimitivnije je vredjati nekog bez razloga i pljuvati po necijem radu! ukusi se razlikuju i to treba postovati...pozdrav svima koji to postuju, medjutim jos uvek ima onih do kojih civilizacija nije dovoljno doprla!

 

The Princess of Darkness

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh... to me podseca na armiju black metal bendova kojima je jedina tema "mi obozavamo satanu"... :roll:

 

Inace, pomenute tipuse sam cuo ceo jedan put u zivotu. Pre, na primer, godinu dana ili tako nesto. I u opste se ne secam kako je zvucalo. Sad ste me zaintrigirali pa cu morati da procackam net za par MP3-ova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam rekao da su homo vec samo da lice

pa jel gledo neko spot za the chair(obratite paznju na bubnjara)

inace ja volim 69eyes,a him mi se gadi

 

Da li to znaci da svako ko radi na svom imidzu gay?! Ja sam uvek mislio da su takvi ljudu u neku ruku kreativni.....

Inace bend je super...

Share this post


Link to post
Share on other sites

U tisak sa koncerta na szigetu :

 

KAKVI POZERI !!!! Pa to nisam odavno video... :ne: Dakle u opisu pozera u recniku ima njihova slika... biggrin.gif Jedino mi se sviteo bubnjar - zivotinja koja lomi palice ko cackalice... :twisted:

 

Mislim svaka cast liku na glasu i atmosveri koju stvara njihova muzika, ali kad sam ih video, pokvarili su mi utisak... :ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Slazem se,Blessed Be im je najbolji mada ni Paris Kills u cjelini nije los,samo ne znam zasto im je trebalo da kradu Type O Negative!?Uporedite "Don`t turn your back on fear" i "My girlfriend`s girlfriend",glavna melodija je prakticno u originalu skinuta. :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...