Jump to content

The 69 Eyes


Earendil

Recommended Posts

odmah mi rezi! i izaberi nesto od mojih naslova za razmenu... znam ljude koji bi bukvalno prodali kevu i caleta za te raritete.

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ....A zasto nije to tako tesko nabaviti..imam ga i ja...

A sto se tice samog albuma Savage Garden i nije takav krs....bas suprotno...

Blessed Be je po meni njihov najbojli album,ovo sve ostalo je nekako...ne znam...nije me odusevilo...Ali ovim nisam rekla da nije dobro...

Stolen Season je fenomenalna pesma...

 

A on je tako sexy u spotu The Chair...Uh...SADA izgleda kao gay mad.gif ...sto osisa onu lepu grivicu.... icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 482
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A on je tako sexy u spotu The Chair...Uh...SADA izgleda kao gay mad.gif ...sto osisa onu lepu grivicu.... icon_cry.gif  icon_cry.gif  icon_cry.gif

Cek, cek, ljudi, ona slicica u Explosivu 1 je taj navodni novi imidz Jyrkia? Nije to onda toliko strasno, mada izgleda starije i sedamdeset sedam puta ruznije..

 

Mmmm...

user posted image

 

Neko je prokomentarisao da nema bradu..Ovde je i nema... PUSTAJ KOSU, MUCENICE icon_smile.gificon_smile.gif !!!

 

user posted image

Edited by AzzA

Share this post


Link to post
Share on other sites

THe 69 eyes ...

jedna dobra pesma - The Chair

vokal ciji glas odzvanja harizmatichnoscu i seksipilom

ostatak benda koji su svi u nekom (PUNI SMO PARA OD TATICE I MAMICE -stilu tipa Nightshift).

Da li su oni komercijala? Da

Da li je to loshe? Naravno da nije. Imaju mnogo duha iako imaju tu preveliku dozu perfekcije.

Pevac im lici u spotu the Chair na Banderasa.

 

 

Moja licna ocena od 1 do 10

za kintu koja je ulozena dobice dobru 8 micu

mada da su u nekom boljem dzankastijem propalom fazonu kod mene bi imali cistu desetku...nevolim previse ciste momke....to kvari,...

bla ..ali to sam samo ja..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pevac im lici u spotu the Chair na Banderasa.

 

 

...nevolim previse ciste momke....to kvari,...

bla ..ali to sam samo ja..

Meni lici na Steela icon_smile.gif..ali, to nije novo..a i lepsi je od njega sedam puta...

 

A za drugi deo citiran-bez komentara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima li koga ko bi voleo da chita intervju sa 69-sima na srpskom? ako nema, necu radim...  icon_confused.gif

 

"butcherian vibe crew"

ma raaaadi!!! icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif i taman ga pitaj sta to kaze na pochetku pesme brandon lee icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedno ne-klasicno pitanje: zasto ociju? (posto znamo zasto 69)

drugo ne-klasicno pitanje: sta je koji kurac afro voodoo gothic?

i jedno klasicno: da li bi dosli u BG ili NS i za koje pare?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanja:

 

1. Koliko godina ima pevac..

2. Ko je napisao pesmu "The Chair" i ko je njega inspirisao da napise tako "lepu" pesmu

3. Otkud im bas inspiracija za Brendona Lija - da li je moguce da je na njih u mladosti dosta uticao njegov poslednji film - Vrana ili je nesto drugo po sredi...

4. Zasto pevac retko slika ochi, se stidi ili ima neki problem sa vidom?(Od 20 slika sa neta i iz casopisa ..na mozda 1 - 2 sam video njegove oci i to jedva)

5. Lestat je vec pitao ...kad ce u Bg i za koje pare ..

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

mislim da su se nasi u gothic zvuku sa kojim dosta eksperimenisu, ono pre toga je prilicno isfurani smaracki hard rock. pre toga punk na finskom. na sta ce im ovo novo liciti, pojma nemam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam neki cudan utisak da The 69 eyes prosto ne mogu a da se ne svide nekome na prvo slusanje- svaka pesma sa ''Paris kills'' je maksimalno pevljiva, a i tekstovi su maksimalno skraceni, prilicno glupavi i prilagodjeni su ''muzici koja ulazi u uvo''... Evo, ja skoro svaki dan slusam taj album- ako nista drugo barem te smesta natera da skakuces. icon_mrgreen.gif

Inace, moj favorit je pesma ''Crashing high''- nekako odudara od svih sa ''Paris'' i ''Blessed be'' (ujedno jedina dva albuma koja imam). ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li su pomisljali da pocnu da sviraju neku drugu vrstu muzike?Recimo,blues,jazz,rock! Imaju li energije i ideja da i dalje prave onako dobru muziku? musik20.gif

Ovako, The 69 Eyes su izdali novi singl koji se zove Lost Boys i u stvari je tribute istoimenom filmu koji iz nekog meni nejasnog razloga goti vole. Posto sam ja upravo dosao kuci pokisao, a i ne mogu da pustam dovoljno glasno jer je 3 izjutra mogu samo reci da pesma pocinje mnogo zesce nego sto sam to ocekivao i da je mnogo vise gitarska. Sa druge strane mi vuce dosta na Sisterse. Kao recimo neki malo rokerskiji (heavy cak ?) Sistersi. Ima i sasvim dovoljno patetike da se tradicija ne prekine tako da ce ih tinejdzerke i dalje voleti, a zbog cvrstine ce verovatno pridobiti jos nove metal publike tako da je ovo jako dobro izbalansiran produkt koji ce se verovatno svima koji su ih i do sada voleli svideti. Naravno, album treba da izadje na jesen kao sto svi vec znate pa cekajte da vidite na sta ce to liciti ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...