Jump to content

The 69 Eyes


Earendil

Recommended Posts

  • Replies 482
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ne budi foka.

 

69 eyes su brainless party muzika koja jednostavno zvuci dobro. znaci poenta je zezanje, etericnost, lake note, i ribe u crnom. znaci, pustis 69 eyes, iskljucis mozak i jednostavno se super osecas. posle 2 koncerta svako bi shvatio celu poentu price... znaci, opusteno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koga briga kako su oni shvatili gothic? NAjvaznije je da ti se muzika svidi. Bas me briga sta je ko shvatao kad je pravio pesme. Sad cu ja da uzmem odlican album i kazem ... jebiga ... preozbiljno je ovo shvaceno .... shit !!!! Ajd, batalite nebitne stvari i slusajte muziku ako vam se svidja, ako ne pljunite po njoj. Ne mozete reci da je muzika losa ako je neki clan preozbiljno shvatio pravac muzike koji svira.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe .. ništa strašno.. kladim se da neki još nisu provalili ko je na slici icon_wink.gif čovek je u africi nabacio bojicu, a negde usput je pokupio i muževnost...plus sam ja izabrala najbolju sličicu icon_cool.gif i.. voilà - the mystery man ph34r.gif hehe

 

hajde, ako neko nađe original cd u bgd-u, neka javi

 

p.s. medo, hvala ti za diiiiiivnu 69 sliku user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam tek sad provalio da je ovaj lik na slici u Mainom potpisu Jerky icon_smile.gif Nekako je ovaj lik suvise muzevan za Jyrkia... da nisu promenili pevacha? icon_smile.gif

Elem ja jurim da skinem taj novi spot ali nigde ga nema wallbash.gif

 

To je zato sto ne trazis na prvom mestu icon_da.gif

Ja sam vec dva puta naletela na spot na Vivi-obicno ga pokazuju u emisiji Hell's Kitchen nedeljom uvece, mozda i uhvatis

@lestate- hoces mi narezati album ako ga imas? kad ga budes nabavio?biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

onda su imali podvalu na zvanicnom site-u na kome nisam bio vec dve godine. tamo je stajalo da je svima godina rodjenja 1969.

 

sto se rasmusa tice, cuo sam manje ili vise pouzdano da su bili perspektivan agro band pre nego sto su se prodali. a "usvojeni sin" lauri nije ni prineti svom "caci", koji je, slozicemo se prilican smeker.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...