Jump to content

The 69 Eyes


Earendil

Recommended Posts

  • Replies 482
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

moram konacno da probam kakav je tip u kozi, valjda cu uskoro... mhihi.gif do tada cu da se mazim u koznom minicu i zamisljam da imam dlakave noge icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Ne zaboravi da stavis crne cvikere,pustis kosu preko lica i stanes ispred ogledala za vizuelni uzitak biggrin.gif Naravno,pod uslovom da imas dugu crnu kosu...Uf,ovo vec postaje uvrnuto icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_mrgreen.gif

Da protumacim moju "dubokoumnu"misao...

Kad sam rekla ovlas,to je znacilo da, em sto ga nisam gledala od pocetka,em sto sam tad kasnila na neko okupljanje,pa sam malo pakovala stvari,malo bacala pogled na ekran.

Ipak je Jyrki,ma koliko god pozirao u spotu,a izgledalo mi je kao da pozira, i dalje mnogo sexy!Tako da potpuno kapiram Double Fire pivopije.gif

P.S.Mada ni gitarista nije za bacanje icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa zakashnjenjem poslusah novi album i sasvim je fine!!! Na momente se malo oseca Danzig shmek, shto je sasvim cool, posebno u Devils. Prodakshn je i ovoga puta ullllltra snazan, mozda cak i najbolji do sada. Omiljene Beneath the Blue, Feel Berlin i Christina D. Al meni i dalje ostaje Wasting the Dawn kao najjachi album icon_smile.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jussi je suvise isfuran i ispoziran. ima ga u 99% finskih tabloida i pojavljuje se na previse pseudo-mondenskih zurki... nesto tu ne stima. nikako. ali ok, on to voli.

Ma sve je to ok icon_wink.gif Pohvala bi, zapravo vishe trebalo da bude upucena njegovom stilisti, koga, verujem, svakako ima...daleko od toga da ga drzim na desktopu ili ishta slichno.Lepo osmishljeno...to je sve...mada bi to moglo da stoji i za ceo bend...chiji tekstovi, usput, umeju strashno da me izdeprimiraju svojom banalnosti...ne uvek, ali deshava se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jussi je suvise isfuran i ispoziran. ima ga u 99% finskih tabloida i pojavljuje se na previse pseudo-mondenskih zurki... nesto tu ne stima. nikako. ali ok, on to voli.

Pa dobro, to mu je uloga... Mora neko da bude platonska kurva benda icon_da.gificon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

aaa,upravo otkidam na pesme sa Devilsa...mnogo su jake...Moram priznati da sam se navukla na sve pesme s Paris Killsa i Blessed Be-a,al zato mi se njihov raniji pank fazon ne svidja...S Devilsa mi je zasad naj Feel Berlin musik20.gif

Svidja mi se i neka njihova ranija pesma Lost little girl icon_rockdevil.gif

Shto se tiche ekipe-jes' da su pozerchine,al su zato sexy pozerchine icon_razz.gif

Jyrki mi je i dalje miljenik...ali TimoTimov "total coldblooded stav" je tako privlachan...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sisters of Charity je keva!Sve sa nim "popovima" i zvonima na pochetku....ta je josh bolja od Feel Berilin...

Shto se tiche spota Lost Boys...hehe moram priznati da Jyrki ima dara za vrckanje,a i dobru opremu za to... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

da u koznjaku... icon_twisted.gif

Najjebozovniji mi je u spotu Gothic girl dok sedi na fotelji i onda lizne prst... icon_twisted.gificon_twisted.gificon_twisted.gif

Shto se tiche Voodooa i 69 eyesa-tamo se forsiraju zadnjh godinu dana samo 2 pesme-Chair i Gothic Girl...moramo Stiviju da trazimo neshto novo od njih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja posle duzeg vremena ustanovio da mi se najvise svidjaju u Wasting the dawn... koji sam btw tek skoro nabavio... i prva reakcija je bila - dodjavola , ovo nisu oni... smisleni tekstovi su me najvise pokolebali biggrin.gif ...

Truck on , All-american dream , Who's gonna pay the bail? - opcinjen sam - bas je onako bajkerski... hard&heavy mrred.gif ... ko bi rekao da je to isti bend... razvio sam totalno novo postovane prema njima...

Inace uprkos svemu , clan sam bubnjarevog fan - club-a... svako ko uspe da polomi vise od 10 palica za vreme od sat i po je moj idol... icon_rockdevil.gif pa cak i ako tokom nastupa ima toliko spustene farmerke da mu se skoro vide prepone ;P...

Devils-e jos nisam nabavio...

Da li su im tekstovi i dalje onako talentovano glupi ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...