Jump to content

The 69 Eyes


Earendil

Recommended Posts

U svakom slucaju The 69 Eyes je pitkiji za slusanje. Ispeglanija produkcija, tihe gitare, blag bubanj, smirujuci vokal, tako kontam da je svakako lakse slusati 69 eyes nego t/d/f koji ima metalske gitare, nagruvan bubanj i agresivniju produkciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 482
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U svakom slucaju The 69 Eyes je pitkiji za slusanje. Ispeglanija produkcija, tihe gitare, blag bubanj, smirujuci vokal, tako kontam da je svakako lakse slusati 69 eyes nego t/d/f koji ima metalske gitare, nagruvan bubanj i agresivniju produkciju.

Ih, pa valjda sam ja neki metalac majku mu icon_smile.gif Ne smetaju meni jake gitare i meni je recimo Epilogue bolji od svih albuma 69 Eyesa, ali to ne bih mogao reci i za zadnj TDF.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma spotovi su im  icon_spava.gif

Dopada mi se za Chair. Jednostavan ali efektan. Spot za Devils nije los ali i nije nesto. Zelim da vidim spot za Lost Boys.

Imam spot za Lost Boys. Veruj mi nisi nista propustio. A buduci da je Bam Margera pravio spot moze se pretpostaviti na sta lici(i on je u spotu no.gif )

Uglavnom Devils je bolji. Iskreno se nadam da ce za Feel Berlin biti bolji spot nego za Lost boys.

 

Link za spot:

http://www.jussi69.narod.ru/engl/mainengl.html

 

ENJOY!!!!!!!!!!!!! icon_cool.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ih vishe volim kad su .. buchniji i agresivniji.. ali mi se devils svidja icon_da.gif

 

@dilivuim- hvala za link 233.gif

 

spot za lost boys mi nije toliko losh .. ima dobre momente.. ali mi previshe lichi na pomeshan materijal, tj. kao video+shooting the video.. i naravno, bam me uzasno nervira no.gif otkad je on chlan benda??? icon_evil.gif

 

omiljeni momenti - prvi put kad se pojavljuje jyrki sam+mesec+bats ..= elvis, baby icon_wink.gif

i pred kraj spota, kad se u pozadini vidi hollywood.. dobro mu stoje one cvike icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dopada mi se za Chair. Jednostavan ali efektan. Spot za Devils nije los ali i nije nesto. Zelim da vidim spot za Lost Boys.

Da, dobar je & zanimljiv. icon_cool.gif

 

 

Skidam sada oba spota, bas da vidim kakvi su... izgleda da mi je dosadno. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma spotovi su im icon_spava.gif

Dopada mi se za Chair. Jednostavan ali efektan. Spot za Devils nije los ali i nije nesto. Zelim da vidim spot za Lost Boys.

Da,za Chair se slazem.Sto se tice Lost boys,zateci ces ga ovih dana na Vivi.U spoti se pojavljuju Ville Valo i B. Margera ili kako se vec zove,bar po recima mog brata.Ja sam samo ovlas odgledala spot.Karakteristicno za njih,ima kilo sismisa u spotu,Jyrki uglavnom nosi njegove cvikere,a spot sam po sebi me nije odusevio...Oni kao vise s nekog mosta...ne znam,nije mi to to.Ali pesma je OK.Ne znam kakve su ostale s albuma Demons,al zasad je po meni Paris Kills neprevazidjen...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...