Jump to content

The 69 Eyes


Earendil

Recommended Posts

  • Replies 482
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

"The 69 Eyes filmed a brand new music video for their first international single release LOST BOYS from the album DEVILS during the Christmas week 2004 both in Philadelphia and in Hollywood with the director and MTV star Bam Margera and his crew. THANK YOU EVERYBODY THERE in Philly and also The Rainbow Bar & Grill on the Sunset Strip in Hollywood, all our Hollywood Vampire brothers and MadMan Apparel"

Share this post


Link to post
Share on other sites

tell me about it...

idem u skolu danas, crna suknja,crna kosulja,crvene starke sa crnim pertlama,slusam nosferatu i dioramu, naravno zvezda u kosi. prilazi mi naj drug- onaj to si ga upoznala- i kaze nesto u fazonu :"Ko ti je umro?" a drugarica iz odeljenja dobacuje : "Niko, samo je doslo prolece!"

icon_smile.gif

pozeraj:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tek sam juce preslusao album pa cisto da kazem koju rec o "Devils".

Kao prvo cuje se vise nego ocigledan stari zvuk The 69 Eyes kombinovan sa ovim novim, znaci vratili su se starom zvuku ali zadrzali goth glas i klavijature. Pesme su manje zanimljive nego na prethodna dva albuma i cuje se i ovde bolest koji vuku svi uspesni evropski metal/rock bendovi sa svojim novim albumima. Prosecne pesme zapakovane u fenomenalnu produkciju. Pesme koje treba pomenuti kao bolje na albumu su recimo: "Devils", "Lost Boys" (najbolja sa ovog albuma), "Sister Fo Charity", "Jimmy". Ostale su ili prosecne ili dosadne. Malo se i ponavljaju, atmosfera u pojedinim pesmama lice na prethodne albume sto je svakako minus. Moglo je ovo i bolje. Cekam "Angels". icon_smile.gif

Ocena: 6/10 biggrin.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spot za "Lost boys" se vrti ka' besan na VIVI+ wub.gif Super je, mada iritira BAM MARGERA koji se pojavljuje u spotu icon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gifwallbash.gif

Dodjavola, prokleta mirodjija! icon_mad.gif A pesma je extra, pogotovo fenomenalne klavijature icon_da.gificon_da.gifwub.gif

Hehehe, i Jyrki se mnogo smesno vrcka i cupka... laugh.gif Ne stoji mu. no.gif

A i Jussi se preterano lozi, as usual, ali na to zamerki nemam icon_redface.gificon_redface.gificon_redface.gifwub.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tek sam juce preslusao album pa cisto da kazem koju rec o "Devils".

 

Ocena: 6/10 biggrin.gif

Ladno si dao bolju ocenu T/D/F u nego 69 eyesu .... icon_confused.gif

 

Ajd sad na ispiranje ushiju, i ponovo preslujas 69 eyes icon_smile.gif Slazem se da album nije spektakl, ali je od T/D/F bolji bar za 2 ocene icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro ukusi se razlikuju. Meni je T/D/F bolji bend od The 69 Eyes te tako cu uvek biti naklonjeniji njima. icon_da.gif

Verovatno album nije toliko los ali moram jos da ga preslusam ali sam siguran da mi nece biti bolji od T/D/F. icon_da.gificon_mrgreen.gif

JA recimo dok sam slusao ovaj album 69 eyes nisam se nesto mnogo uzbudio, ali mi je nekako bilo skroz opustajuce i nisam mogao da nadjem neku zamerku, kao i neku posebn pohvalu, dok mi TDf na ovom albumu povremeno deluje veoma bledo, tako da mi je prosto dosadno da slusam. To je razlika po meni izmedju ova dva albuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...