Jump to content

The 69 Eyes


Earendil

Recommended Posts

  • Replies 482
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

super ! nije naka frka za vreme - sad su ispiti i tako to , ali bi voleo da ih kad - tad preslusam...

Jesu 'malo' pozeriska , jesu im tekstovi takvi kakvi su , ali su mi ipak bas drag bend...

cenim da imam jedan primerak koji mi je posta vratila prilikom neke razmene. yeah. dobijes ga za koji dan. ionako treba da se gledamo uskoro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ja nesto o temi ... ako nekog uopste zanima...

...ljubaznoscu mr. lessija mogu da iznesem svoje utiske o albumu "Devils"... ;PPP

 

Generalno nisam odusevljen albumom... Od ova poslednja tri ni za jedan ne mogu bas da kazem da me je odusevio... U principu me ni jedna njihova pesma sa tih albuma nije odusevila... Njihova pesma delim na 1. glupe i 2. glupe... sa tim da su ove prve bas icon_mrtav.gif -glupe (tipa smor ili previse ispozirano - senzitivne...) a ove druge su icon_cool.gif -glupe koje mi povremeno bas prijaju da cujem i dobre su za icon_cool.gif -"lozenje" (jer imaju npr dobru melodiju ili celokupno dobro zvuce ili su izpozirane nekako sa ukusom... icon_mrgreen.gif )

 

Sa ovog albuma "Lost boys" nije losa , dobra je i "Devils" , "Jimmy" mi je veoma prijatna za slusanje , kao i "August moon" , a "Cristina Deat" mi se bas svidela i po meni ima VEOMA icon_cool.gif ! delova...

 

...i cini mi se da se u nekim pesmama vracaju onom njihovom starom trash-hard-rock fazonu ali ne bas u potpunosti - tako da mi se cini da ili zele malo da eksprimentisu ili se spremaju da nastave u nekom nesto drugacijem smeru...

 

I malo mi je smesan naziv pesme "Sister of charity" - mogu da se kladim da bi je nazvali "Sister of mercy" da se ne boje da ih old school goticari spale na lomaci u senci crne masline pored koje tece crna reka bez dna... icon_biggrin.gif

Edited by ^Toza^

Share this post


Link to post
Share on other sites

...skontao sam i ja da ne ide na prvu loprtu... Cak je veoma dobar njihov album u principu... nisu pesme za slusanje u nedogled ali su skoro sve makar fine - slusljive (ok ona "Berlin" me malo zraci... i ono "Well , well , well ... what can I tell..." me malo iritira pocetak... ali osim toga skoro da nemam zamerki) i imaju onu njihovu atmosveru koja , makar meni , nadoknadjuje dosta toga...

 

E , da - ako nije vec bilo "obavestenje" dolaze na Sziget - metal stage - 12-og avgusta... Nesto je slaba ponuda ove godine (makar meni) , ali mi nece biti zao da dodjem makar samo na njih ... ako uspem da se skombinujem da odem ( + mozda Sentenced 13-og i Nick Cave i Skinny puppy 15-og da vidim na sta lice...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

evo upravo pogledah njihov jedini dvd snimak iz Tavastie 2002...umrla sam od smeha.Jyrki je dosao toliko nadrogiran,nije mogao da otpeva pesme kako treba koliko je bio razvaljen,falsirao je,preskakao stihove,a ostatak ekipe se svesrdno trudio da mu priskoci u pomoc.Bio je odlicno nasminkan,ali mu je sminka pekla oci,pa se prvo dobro isplakao da bi zatim pokrio crne razmazane kolutove svojim naocarima. Izgledao je preslatko sa onom kosicom,iako mi se vise svidja kad mu je kosa duza,nije se ovaj put okitio kao seljacka mlada,a i on i ostatak ekipe je bio odlicno obucen. Dakle Jyrki je dok je pevao bio ko zna gde u glavi,glupirao se stalno skidajuci Elvisa,cak je zarezao nakon stiha-sleeping with lions,sve u svemu,napravio cirkus od certa.Odusevilo me je kako je odradjena Stigmata-u mraku sa treptanjem svetala,rrrr. Odusevilo me je kako dobro sviraju Bazzie,Jussi,Archie i Timo-Timo. Jussi je stvarno pojam za sve bubnjare,jer lik blago receno RAZVALJUJE. Kontakt s publikom je bio strava,narocito deo gde Jussi palicom pokazuje na neku devojku iz publike,zatim ustaje,pocinje da igra trbusni ples (gore go,dole kozne lone i cizme sa ankom,gace nije nosio icon_twisted.gif mora da mnogo voli Boboa icon_mrgreen.gif ),da bi na kraju simulirao pokret kao da krese...pisanje od certa zaista...ne da umeju da naprave atmosferu na svirci... icon_da.gif

Nadam se da cu ih gledati licno kroz 10tak dana...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kontakt s publikom je bio strava,narocito deo gde Jussi palicom pokazuje na neku devojku iz publike,zatim ustaje,pocinje da igra trbusni ples (gore go,dole kozne lone i cizme sa ankom,gace nije nosio icon_twisted.gif mora da mnogo voli Boboa icon_mrgreen.gif ),da bi na kraju simulirao pokret kao da krese...

sexy! icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
. Kontakt s publikom je bio strava,narocito deo gde Jussi palicom pokazuje na neku devojku iz publike,zatim ustaje,pocinje da igra trbusni ples (gore go,dole kozne lone i cizme sa ankom,gace nije nosio icon_twisted.gif mora da mnogo voli Boboa icon_mrgreen.gif ),da bi na kraju simulirao pokret kao da krese...

icon_smile.gifFUJ

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Ma dajte...oni su ipak malo popularniji od Charona....mislim,svaka "goticarka" '93.godiste je cula za njih i sece se na The Chair i ostale popularne pesmice...Bice vise ljudi,sigurno...

A ni Charon nije toliko lose prosao,bilo je malo ljudi,ali je atmosfera bila super...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...