Everything posted by Vlaja Buraz
-
Wisdom
To je onaj sisat i krupan momak što svira bas u onom hevi metal bendu?
- Judas Priest
-
Muzikantsko ćoše
Fakat ću zamrziti ovu, inače lijepu, numeru. Daj iskopaj neki zanimljiv kantautorski original pa okači.
-
Muzikantsko ćoše
Najbolnija tema na Racer X forumu: http://www.youtube.com/watch?v=uYHbpW9l0vk Paul Gilbert vs Rich Ward Ko je brži? Poslušajte pa procijenite sami.
-
Extreme
http://www.mediafire.com/?51cbdrmghik Extreme - Strutter.mp3 (6.41 MB) Obrada koja se nalazi na Kiss My Ass - Classic Kiss Regrooved, kompilacijskom tribute izdanju iz 1994. sa veoma raznovrsnim izvođačima, od benda Anthrax preko Lemonheads i Mighty Mighty Bosstones do moderne country zvijezde imena Garth Brooks. Ovo je, što se mene tiče, najbolja numera na disku, poprilično rearanžirana ali veoma uspjela tako da je morah okačiti.
-
Grand Theft Auto bez čučanja
Kakav bedak. Nego, zanimljivosti: http://uncyclopedia.org/wiki/Grand_Theft_Auto:_Yugoslavia Obiđite i ostale GTA linkove koji se nalaze na dnu strane.
-
Živo Blato
Jedan od spominjanih video snimaka: http://www.youtube.com/watch?v=KWCvFdA-Z-0 I komentar (jedan od blažih):
- Os Wars
-
Os Wars
Kako si samo slijep. Ona instalira piliće da bi ti došao kod nje u potkošulji, znojav, sa kartonom koka-kole na ramenu da riješiš problem.
-
Down
Ko ne koristi torente, postoji i ova opcija (sinoć me je darthmaul obavijestio): http://mediaportal.ru/2007/08/30/down-iii-...07-relz-by.html Međutim, arhiva je veličine 56 MB, a album od sat vremena... Ja nisam skinuo pa ne znam koja je fora.
-
Irina & Storm
Ja sam se izbio kad sam vidio da omot diska (za ovaj "novi" album) nisu mogli napraviti kako treba, a i produkcija je opet malo tanka. Slušao sam neke stare stvari, i aranžmani su uglavnom pogrešni što je šteta s obzirom da ona ima odličan glas a tekstovi (a i vokalne linije) su veeeoma dobri. Izmjena: preskačem direktorovu poručnu napomenu.
-
Richie Kotzen
Toliko o heteroseksualnosti metalaca. No, bolje i to nego da si slušao Kotzena pa počeo ovdje ostavljati komentare na muziku.
-
Richie Kotzen
Užas. A da pokušaš malo slušati pjesme?
-
Van Halen
http://www.youtube.com/watch?v=CXbCt_1mrak Kakav vrh.
-
Metal T-shirts
Idi na selo. (Jer to voliš, tamo ćeš lakše da je preboliš.)
-
Richie Kotzen
Prvi album je tragedija što se zvuka tiče, a malo manja tragedija što se sadržaja tiče. Ali opet, takav je ugovor bio. Zato, ko nešto kaže u vezi drugog albuma... Bilo bi lijepo da neko nešto kaže.
-
Metal T-shirts
Lazare, idi spavati. Prije toga pogledaj koje je godište riba.
-
Formula 1
Kako to uvijek da se dobre ribe lože na bolide...
-
Heaven And Hell
Fine su sličice, momak, nema veze. Osjeti se da je atmosfera, kao i zdravlje izvođača, klimava. Usput, lijepa je bina i to, lijepo je vidjeti kad se neko potrudi... Malo me ograda ispred pojačala podsjeti na King Diamonda. Sjetim se '80-ih, za svaki album nova bina po omotu albuma...
-
Richie Kotzen
Obrni stranu unazad, pročitaj šta sve piše pa lagano.
-
Overkill
Pa ono, ako ćemo pravo, omot je na pola puta u prošlost, a male su šanse, RNO, da ope' vidiš omot crtan flomasterom. A što se tiče albuma, slutim da će biti bolji od prošlog ali relativno prosječan. Užasnih li rečenica.
-
Richie Kotzen
Raznovrstan, živahan i neujednačen. Ovaj album zajedno sa Something to Say i What Is za mene čini tu neku srednju trilogiju, gdje je na RK albumima još uvijek svirao Atma Anur, miks albuma su radili (relativno traljavo) Lole Diro i Dexter Smittle, Richie imao kratku kosu i nije baš znao šta želi da radi u životu.
-
Vicious Rumors
Sitne ove slike, ništa se ne vidi. Usput, što si okačio Čak Bilija na VR temu?
-
Najcool Ptica Na Svetu
Vratio se vožd.
-
Pero Defformero
ahahaahahhahahahhaahhahahahaa Vrh.