Everything posted by Vlaja Buraz
-
Overkill
Najbolje sad da se bavimo semantikom kad je tu novi album Twisted Tower Dire koji treba poslušati.
-
Overkill
Ima ga još uvijek. Dobra je bila godina 1975. A Blic često dobija kompliment kako liči na Dena Mekafertija. Nisam siguran da li se tako zove čovjek.
-
Overkill
"Hair of the Dog", Nazareth, Gansi su je obradili svojevremeno. Možda je ta.
-
Internet browseri
Ubacio sam AdBlock u FF i to je prevagnulo. Pitanje je gdje sam bio dosad. Ne da mi se dodatno jebavati sa Operom, čitao sam i malo je komplikovano ubaciti FlashGet "u" nju, Internet Download Manager me nervira tako da obustavljam istraživanja, ostavljam Operu na kompu na klupi za rezervne igrače.
-
Consecration
'Ajmo, zolufi.
-
Teretana & sve što uz to ide
Ja imam ali kad bih okačio Double Fire bi spontano počela povraćati i plakati i više se nikad ne bi vratila na ovu temu.
-
Majke
Majke - Mene ne zanima http://www.youtube.com/watch?v=GCnCOWBGbfo TO JE TO. Ili možete otići u pakao.
-
Hladno Pivo
Link koji donekle ima veze sa ovom temom: http://www.tockakom.com/
-
Opšta tema o računarima
E, i ja koristim Avast. Valjda radi nešto korisno. U svakom slučaju, džaba je a ne usporava puno računar.
-
Aerosmith
Nađi je i obrati pažnju. Savršenstvo.
-
Symphony X
Braco, jebote, ubiće te metalci.
-
Screenshot vašeg desktopa
Danas sam pravio omot za mp3 kolekciju Hayseed Dixie + još par rock/bluegrass albuma pa mi se sviđa kako je ispalo, iako nije baš najbolje tehnički, ima duha.
-
Kraljevski Apartman
Ja ovo ni u najluđim snovima nisam mogao sanjati. Zlatko Manojlović je Bodler naspram ovoga.
-
Aerosmith
Pa jesi ti čuo simfonijsku verziju "Dream On" sa Last Action Hero OST?
-
Kraljevski Apartman
KAKAV ŠUND, JEBEM TI ŽIVOT.
-
Kraljevski Apartman
A1 SE ZOVE "VESNINE JESENJE KIŠE". OMG ROFL ROFL LMAO GDMF ROLF LMAO LMAO OMG Da sam ih ikad cijenio sad bi me bilo sramota.
-
Pornići
Ma ništa, samo se riba igra dimnjačara.
-
Internet browseri
Odradio sam ovo sa dugmićima. Vidjeću još da ubacim Internet Download Manager na komp pa da vidim kako će se on snaći sa Operom.
-
Internet browseri
Jedino što je zapelo, na jednom myspace profilu ispunjenom slikama (20-ak slika, oko mega i po ukupno), kad se učitao kompletno, zakucala se Opera i ne može ni gore ni dole. Nisam se mogao kretati normalno po stranici, ni točkićem na mišu, ni klizačem sa strane. Sa druge strane, FireFox nije imao naročitih problema. Jeste i on bio malo trom ali nije bilo kritično. Bezveze mi je što ne mogu dugmiće dodavati i oduzimati i što ne mogu pomjerati elemente, znači, sa vizuelne strane su malo kruta podešavanja. Da, fali mi FlashGet (FlashGot). Dobro mi je ovo za ubacivanje stranica za pretragu što si ostavio na ovoj temi prije koju stranu. Speed Dial mi se sviđa. Opera mi se čini da je brža. I ima dosta nekih zanimljivih zajebancija koje su mi nepotrebne. Preporučio sam Operu burazu, on je imao problema sa novim FF pa se vratio na neku stariju verziju (1.xx, ne znam tačno), pa ću vidjeti i šta će on reći. Što se mene tiče, kad sam je već instalirao, ostaće na kompu i u quick launch, vrijedi. P.S. Ali FF logo... Puno bolji.
- Overkill
-
Naj obrade po vašem mišljenju
Kad smo kod Coverkill, "Changes" je, meni, takođe bolje ispala od originala.
-
Internet browseri
Instalirao sam Operu, i skontao sam da imam problema sa vezom, međutim, moram priznati da mi se sviđa Opera. Čačkaću par dana da malo skontam šta mi fali, i ako se sve pokaže kako treba, ona FireFox mačketina što se omotala na kliker će završiti kao desktop tapeta, a Opera će u upotrebu.
-
Teretana & sve što uz to ide
Da nema ovog Animal Paka u cijeloj priči, rekao bih, svaka čast. Ovako samo žalim što nisi nastavio trenirati bez tog sranja pošto si definitivno potencijal, ako ne po pitanju fizičkih predispozicija, onda makar po pitanju predanosti vježbanju.
-
Internet browseri
Počeo je Firefox da me zajebava, da li mi je veza postala kritična (mogućnost) ili šta, ali, instaliraću Operu da je probam. Dotle je došlo.
-
Teretana & sve što uz to ide
S obzirom da si 1987. godište, kad je sve to bilo?