Everything posted by Vlaja Buraz
-
Paul Gilbert
Na internetu. Elem, preko eMule možeš naći kulturno zapakovane skoro sve albume u kojima je PG umiješan - radi pretragu sa tipom "archive", samo je pitanje vremena/strpljenja pošto mazgi treba malo više da potegne... Ima par torenata za Racer X, ali su uglavnom nekompletni (provjeri RX diskografiju), njih sam tražio preko DC++, Metal Punk hub (ako treba ostaviću adresu). U odnosu na Racer X, nešto je lakše naći PG solo albume, na eMule čak se može naći njegova skoro čitava diskografija u APE/Flac (lossless) formatu s tim da zbog malo korisnika treba i 10-20 dana da se skine jedan takav album. Mr. Big nije nikakva frka naći (na bilo koji od navedena tri načina), a i nema puno materijala: 4 (PG) + 2 (RK) studijska albuma, i a živih albuma ima isto toliko (6), ali uglavnom nisu potrebni. Preporuke, za početak: Racer X - Street Lethal (1986) Racer X - Second Heat (1988) Mr. Big - Lean into It (1991) Paul Gilbert - Burning Organ (2002) Paul Gilbert & Jimi Kidd - Raw Blues Power (2002) Paul Gilbert - Acoustic Samurai (2004) Ako ne budeš mogao ništa naći preko ovih p2p programa, vidjeću da ja okačim nešto na internet, ali tad bih bio veoma razočaran.
-
20 Godina Thrash-a
A taman sam pomislio, "Šta ovaj momak radi na ovoj staračkoj temi?!", kad tamo on:
-
Meliah Rage
Ko još očekuje da može naći djevojku sa obe noge, minimalno 20 zuba, po mogućnosti kosu... Pao standard.
-
Paul Gilbert
Jedna neobjavljena stvar.
-
2007.11.17. *SKC, Beograd* Helloween & Gamma Ray
Još Kiske i Masterplan i ne bi mi bilo žao bombe. Nego, šta bi sa prošlom temom?
-
tema za pedere i dukatlije (random)
Nevjerovatan je lik. Kompletan katalog je bio tačno po ruskim mp3 kolekcijama a on je sve vrijeme tvrdio da se radi o originalima. Ipak, prilikom jedne promo poklanjačine ostavio sam svoju adresu iz zajebancije i dobio Iron Maiden - Fear of the Dark, a taman mi je taj falio pošto ove prije njega imam na pločama a ovi poslije ne valjaju. Nisam prošao prilikom sljedeće promo poklanjačine.
- tema za pedere i dukatlije (random)
-
Muzikantsko ćoše
Samo ću dodati komentar na jednu od prethodnih poruka, ali ne smijem reći na koju da ne bi... hm... uglavnom: BIČUJ ME, STOJANE. A sad nešto potpuno drugačije:
-
Kevin Smith
Mislim da ne bi jer Smith ima Afflecka da balansira ljigavost.
-
Linkovi za download albuma
Nema veze, nije naročito bitno.
-
Linkovi za download albuma
Sjetio sam se. Potraži: Pintsize - Five Feet... No Inches http://www.myspace.com/pintsize
-
Linkovi za download albuma
Novi Kiss? :роцкдевил: Brko, skinuo sam one Meathook Seed. Pogano. Imaću uskoro jedan zahtjev da mi provjeriš nešto na Oink, samo dok se sjetim.
-
Sludge / Stoner preporuke
Valjda će raditi direktan link. Ako ne, http://www.mega-search.net/search.php?term...amp;x=0&y=0 Elem, dobar je i zadnji. Sigurno je knjižica očajna.
-
Sludge / Stoner preporuke
Nisam vidio zadnju stranu omota. Mačka mi pati od post-natalnog poremećaja tako da bih morao to odložiti, liječim je uz pomoć Jim Croce kompilacije.
-
Sludge / Stoner preporuke
Nisam slušao ni prošli QotSA album a ne planiram ni ovaj. Ali moram priznati da je omot dobar, makar prednja.
-
Red Hot Chili Peppers
eee Kad se ja sjetim kako je Šer-pan bio razočaran prilikom transformacije A.K. iz indijanca zajebanta u plavog pedera. Elem, imao sam svojevremeno na video kaseti koncert sa nekog festivala u Njemačkoj, mislim da je bio Bizzare... Ustvari, čemu služi internet: http://www.youtube.com/watch?v=Qa5hXatqIKc Red Hot Chili Peppers - My Lovely Man Live @ Bizarre Festival Köln, Germany Friday, August 20, 1999 To je taj koncert što sam poklonio komšiji. Iako sam intenzivno mrzio Californication, sad vidim da su tad bili tek na početku puta... na dno. Znači, problem je samo što su izdali poslednjih 3-4 albuma, ništa drugo. Valjda će im doći u glavu, ako ne pamet, onda flaša vode, ili neki kamen. E, da, jesu svirali "Emit Remmus"?
-
Paul Gilbert
http://www.ibanez.com/eg/featured/rg20th.aspx Link sadrži video (2-3 minuta) gdje PG predstavlja RG reizdanje šetajući stazom uspomena. http://www.racerxband.com/board/search.php...rch_author=Paul Zvanični Racer X forum, Paul u pitanju je Paul. Ima ukupno 75 poruka ali su redom jako zanimljive. Ja već drugi dan čitam šta sve ima na tom forumu.
-
Linkovi za download albuma
Jel još nema onog mog Toma Jonesa? Fakat ću poslušati one Samuel Jackson 5.
-
Sludge / Stoner preporuke
Zavisi o čemu pričamo... Ako je u pitanju novi Monster Magnet album...
-
Sludge / Stoner preporuke
Majko, benzin. http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermo...ewsitemID=75502 Kriza je dostigla vrhunac.
-
Teretana & sve što uz to ide
Ne znam ko mi je gori od vas dvojice.
-
Teretana & sve što uz to ide
Pa gdje si inače spuštao? Ako ste zaglavili, mijenjajte nešto, vratite se 5-10 kg unazad, mijenjajte širinu hvata, lijevo-desno. Takođe, ako ne spuštate šipku skroz do grudi, počnite sa tim. Ako spuštate, onda nemojte spuštati, čisto da dobijete osjećaj sa tom težinom. Naravno, tu su uvijek i anabolička pomagala. Šalu na stranu, šipka ide na bradavice ili što bliže njima, čak i kad je u pitanju kosi benč. Sve ostalo vuku ramena. A što se tiče nogu, ja ih radim svaka 2-3 mjeseca po 3-4 treninga zaredom, ne zato što ih ne volim raditi već zato što sam kritičan sa odjećom. Nemam nijedne hlače da mi nisu tijesne a ne volim kupovati, čekam da mi neko pokloni. Najčešće razdvajam prednju i zadnju ložu, po dvije vježbe, prednja: čučanj + šut, zadnja: povlačenje na spravi* (link) + iskorak. Juče sam baš radio čučanj, još uvijek imam osjećaj da mi neko leži na nogama, a iskustvo kaže da je drugi dan najgori, valja nabaviti limuna za sutra. * jebem li ga, ne znam da li ima neko ime za ovu vježbu, ako ima, recite.
- The Cult
-
Neverne Bebe
- Tenacious D
Pa, ovako, valja spomenuti: http://en.wikipedia.org/wiki/The_Complete_Masterworks HBO Episodes 1. Search For Inspirado 2. Angel In Disguise 3. Death Of A Dream 4. The Greatest Song In The World 5. The Fan 6. Road Gig Znači, jedan način da pogledaš te epizode bi bio da nabaviš ovaj DVD. Znači, jedan način da nabaviš ovaj DVD bi bio da kupiš original, recimo ovdje: http://www.yumetal.net/forum/index.php?showtopic=32468 Drugi način da nabaviš ovaj DVD bi bio da ne kupiš original, ali, to je već piraterija pa ti ne mogu pomoći. Elem, drugi način da pogledaš te epizode jeste da ih potražiš po netu, po ovim imenima. Mogu se naći na torentima, što je sigurniji način, ili preko eMule, što je relativno siguran način. - Tenacious D