Grobodan
Iskreni članovi
-
Joined
-
Last visited
-
Currently
Viewing Topic: Koji ste poslednji original CD nabavili?
Everything posted by Grobodan
-
King Crimson
Terrorizer ni u jednoj fazi postojanja nije imao stalnu postavu tako da Nije ni bitno ali je zabavno
-
King Crimson
Ja nisam uzeo ali nek se napuši kurca vaistinu Mada mu je odličan post sve je u pravu
-
2026.04.24. *Dorćol Platz, Beograd* Grave Digger 🇩🇪, Crystallion 🇩🇪, The Fifth Rider 🇷🇸
Može što da ne
-
Rotting Christ
Bas su mi dosadni ovi njegovi solo albumi. Dobra stvar je sto su solo albumi.... I guess.
-
Testament
A koji to thrash velikani štancuju albume? Uglavnom svi rade na 4-5 god, što je podnošljivo skroz. I da, kad smo kod stare garde, Coroner novi uber alles.
-
2026.07.26. *Luka Beograd, Beograd* Godsmack
Bogami nisu sami BB, vode i Chevelle Odlična traka, nisam znao izvođača
- Testament
-
Testament
Nije za poređenje jednostavno, oba jebu u svom ataru Ali je Vektor bolji
-
Testament
Pa posle njega pustoš jer bolje ne postoji I dobro je što je završio na najvišoj tački.
-
Testament
Čini mi se da je thrash najviše od svih metal podžanrova ostao u starini i vezan za te stare ikone, čak i tradicionalni hevi ima nova imena koja su glavna na festivalima tipa Eternal Champion ili Atlantean Kodex, samo u thrashu sve leži na starima. Možda vaistinu tu nema šta da se izmisli više ali ovaj pravac počiva na energiji koju mladi imaju ali čuće se lagano priča, ne radi me Void Return of the Phantom kao Alison Hell koji sam čuo kad sam imao 15 godina, bio podložniji impresioniranju i slušam ga 30 god, no shit Sherlock.
-
Testament
Vidi se da si razmažen. Samo naručivanje muzike pod sankcijama. Void album bomba.
-
Testament
I s tim se slažem, ima tona uzbudljivih novih imena
- Testament
-
BM noviteti
- Draconic | Stellar Seer
Brankonic Uzeću kaput na izlazu- Najgori metal omoti
Sigurno si ovo bar nekad posedovao- 2025.12.05. *Zappa Barka, Beograd* Possessed, Terrorizer, Nightfall, Suicidal Angels, Ater
Ludilo..- Kolekcije
Nemam ni ja profil na Discogs niti beležim igde. Dok pamet služi dobro je- The Stone
Slažem se ali to zahteva mnogo više vremena nego što bilo ko ovde ima. Svi to pišu iz nekog hobija, nije niko profi recenzent da samo dobija albume i piše o svemu što mu dođe pod ruku.- The Stone
Pa fora je što se tako i piše, bar u SMP, ja uzmem što volim, što bih se mlatio s nekim bendovima koji mi ne prijaju.- Fear and Loathing in YUMETAL
Nešto previše vremena trošiš za nešto što pričaš da je toliko loše, zanimljiv fenomen..- Najbolji albumi 2025
Nemaju album 2025,- The Stone
Evo uradio sam to, pokazalo mi dobar rezultat.- Najbolji albumi 2025
Jbg meni ispade na kraju najbolji deo albuma In Flames obrada.- The Stone
A Metallici baš trebaju recenzije ta dva navedena medija isto imaju svoje favorite, Terrorizer je poznat po forsiranju engleskih bendova bio oduvek. - Draconic | Stellar Seer